WMPLAYER w MPX200

  • 7 Odpowiedzi
  • 897 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

WMPLAYER w MPX200
« dnia: Październik 01, 2005, 11:14:04 »
czy ktoś mi wytłumaczy i pomoże mój problem z tym programem!!!!

jak na win2002 wrzucam mp2 na telefon nie nakarte SD/MMC to czesto misie nie odtwarzaja!!
a na win2003 bez problemu i to zawsze!! moze da sie przenieść wmplayera z win2003 na win2002 gdyź win 2003 strasznie mi sie zacina i dlatego wole wina 2002!!!!
w czym tkwi problem !!
oczywiscie mp3 przemieniam na wma!!

*

Offline PWSys

  • *
  • 77
WMPLAYER w MPX200
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2005, 12:13:57 »
Zainstaluj sonie to i po problemie:

http://corecodec.org/frs/?group_id=53&release_id=124#r124

szukaj tcpmp.smartphone.0.66.exe
dodam że jest on po polsku i odtwarza nie tylko mp3 i wma ale także OGG!!! a jeśli o filmy chodzi to odpala nie tylko wmv ale także AVI (DivX Xvid) mpg, mp4 i inne.
a tutaj też znajdziesz dodatkowe pluginy do programiku.


pozdrowionka

*

Offline norberttt

  • **
  • 210
  • Płeć: Mężczyzna
WMPLAYER w MPX200
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2005, 15:12:50 »
no i mozna dodac, ze TCPMP odtwarza filmy znacznie lepiej i wydajniej niz wmp czy jaki inny program, no i jeszcze TCPMP jest dobrze zoptymalizowany pod procek motki a co za tym idzie?? - zmniejszenie zapotrzebowania na energie(czyli bedzie mozna dluzej ogladac ulubiony film) :)

WMPLAYER w MPX200
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 01, 2005, 21:00:16 »
jak tym tcpmp.smartphone.0.66.exe odtwarza sie wma jak ja wchodze do folderu z muzyczka zadnej mp3 nie widac!!

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
WMPLAYER w MPX200
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 03, 2005, 00:35:51 »
Zdecyduj sie czy MP3 czy WMA...

WMPLAYER w MPX200
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 03, 2005, 07:18:45 »
wybrałem wma podobno sa lepsze!!

*

Offline PWSys

  • *
  • 77
WMPLAYER w MPX200
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 03, 2005, 14:08:10 »
nie będę komentował... eee skomentuje
wma nie są lepsze ani gorsze to inny format stratny. Jeśli chcesz mieć lepszą jakość muzy wybierasz mp3, jeśli więcej chcesz upchać na kartę wybierasz WMA a jeśli chciałbyś mieć lepszą jakość i upchać więcej na kartę muzy to polecam OGG

a takk zapytam w czym jest lepsze wma od mp3? chyba w tym że program dekodująć wma bardziej pobiera prąd z accu. w porównaniu z mp3 ;)

gdzieś usłyszał bzdurę że wma jest lepsze od mp3???

WMPLAYER w MPX200
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 07, 2005, 15:55:13 »
Cytat: PWSys
nie będę komentował... eee skomentuje
wma nie są lepsze ani gorsze to inny format stratny. Jeśli chcesz mieć lepszą jakość muzy wybierasz mp3, jeśli więcej chcesz upchać na kartę wybierasz WMA a jeśli chciałbyś mieć lepszą jakość i upchać więcej na kartę muzy to polecam OGG

a takk zapytam w czym jest lepsze wma od mp3? chyba w tym że program dekodująć wma bardziej pobiera prąd z accu. w porównaniu z mp3 ;)

gdzieś usłyszał bzdurę że wma jest lepsze od mp3???


Lepsze? Gorsze?
Jesli na prawde chcesz wiedziec co sie dzieje w swiecie codec'ow to polecam hydrogenaudio.org.  To jest forum na ktorym aktywnie biora udzial delveloperzy Ahead (NERO) i lame (najlepszy MP3 encoder). Tam sa powazne rozmowy o coedec'ach i wyniki slepych testow...

Jesli nie masz czasu na hydrogenaudio.org to wedlug mojej opinii najlepsza jakosc przy stosunkowo niskiej bitrate daje WMA PRO.  Skad wziac Windows Media Pro?  Za darmo w pakiecie z Windows Media 10 SDK ze strony microsoftu...
128k WMA PRO VBR (jeszcze raz, chodzi o wersje WMA PRO) bije na leb MP3 128k... Innym rozwiazaniem byloby AAC (mp4) ktore tez ma support na WMP10 i tez jest lepsze od mp3...  Ale ja osobiscie polecam WMA PRO.
Inna sprawa ze przekodowywanie zawsze prowadzi do strat jakosci, wiece jesli masz pliki w MP3 to zgraj je na telefon bez zmiany formatu, zabawa ma sens jesli masz oryginalne CD to radze je zakodowac w WMA PRO 128.

Jakosc jest niesamowita :)  Moi znajomi nie wierzyli gdy im zagralem WMA PRO 128K z wyjscia sluchawkowego C500...........


PS. Zeby bylo jasne moj ulubiony format to ogg... Niestety ani odtwarzacz w samochodzie ani zaden DVD/CD player u mnie w domu nie gra .ogg....
HTC Touch Pro