Problem z MPx200 - pomocy! :(

  • 3 Odpowiedzi
  • 613 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Problem z MPx200 - pomocy! :(
« dnia: Luty 21, 2006, 10:18:09 »
Witam!

Kilka dni temu moja MPx200 się rozładowała więc podłączyłem ją do ładowarki. Po kilku chwilach ją uruchomiłem, ale nie mogłem  wpisać PINu, bo ekran z jego wpisaniem w ogóle nie chciał się ukazać :(

Po kilkunastu próbach wreszcie się ukazał, ale język menu zmienił się na niemiecki... Ale to nic!

Od tamtej pory niby telefon działa ale... nie mogę otworzyć żadnej wiadomości SMS, ani też wysłać :( Poza tym w zakładce REMOVE PROGRAMS nie mam żadnego programu - wszystkie zniknęły :(((

Co robić??? Czy jest jakiś kod restartujący system czy coś takiego??? A może ktoś mógłby mi pomóc zainstalować nowy system? Obecnie mam 2002. Niestety nie posiadam aktualizacji systemu np. 2003 :( Nawet gdybym go miał to nie wiem jak go zainstalować :(((

Czy ktoś mógłby mi użyczyć jakieś wersji systemu i opisać dokładnie krok po kroku co należy robić by go zainstalować?

Byłbym bardzo wdzięczny za wszelką pomoc!!!

Pozdrawiam
PopaY
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Problem z MPx200 - pomocy! :(
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2006, 10:36:21 »
Po wklepaniu kodu *#**372# ziel. słuchawka potem 7.alarm clock power off nic się nie zmieniło więc jakiekolwiek kody chyba tu nie pomogą, a ja wciąż nie mogę czytać ani wysyłać SMS-ów, bo po prostu skrzynka z SMS-ami ładuje się bardzo długo, a jak już się załaduje to nie mogę żadnego SMS-a otworzyć :( A SMS-ów mam chyba 4 czy 5 w skrzynce :(((


Przeszukaem cae forum i nie znalazem kodu do tzw. HARD RESETU lub MASTER RESETU :((( Wywietlio mi ze 200 odpowiedzi, ale w ani jednym nie byo tego kodu tylko co chwila ktos pisal "zrob master reset" :(((

Czy ktos moglby podac ten kod? Moze to pomoze...
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Problem z MPx200 - pomocy! :(
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2006, 12:33:53 »
Master reset to nie jest kod ktory wpisujesz. Jest to operacja czyszczenie systemu, usuwane sa wszystkie rzeczy poza systemowymi i tymi na dodatkowej karcie. Wykonuje sie w ten sposob, ze podczas wlaczania telefonu trzyma sie wcisniety niebieski przycisk. Mysle, ze to powinno Tobie pomoc, jesli nie to instalacja na nowo systemu. W storage jest tez plik cemail.vol, ktory odpowiada za skrzynke, mozesz sprobowac go podmienic.

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Problem z MPx200 - pomocy! :(
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 24, 2006, 18:48:50 »
Dziękuję, master reset pomógł choc straciłem program do oglądania fimlów i nie mogę ustawic pliku wav jako dzwonek :(((

A zna ktoś przyczynę tego, że nie mogę ustawic wava jako dzwonek?
What we do in life echoes in eternity...