MPx200, problem z połączeniem telefonicznym.

  • 1 Odpowiedzi
  • 616 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MPx200, problem z połączeniem telefonicznym.
« dnia: Październik 01, 2005, 15:26:15 »
Posiadam Motorole MPx200, już od dłuższego czasu. Obeznałem się z większością jej funkcji. Myślałem, że już chyba nic nie jest mnie w stanie zaskoczyć, ani sprowokować do opublikowania problemu na tym forum. Cóż stało się. Od kilku dni moja motka dziwnie się zachowuje. Chodzi mi głównie o jeden błąd. Czasami, powtarzam czasami, gdy chcę do kogoś zadzwonić zamiast łączenia się komórka nie odpowiada a na ekranie wyskakuje komunikat (Alert) o treści: "Unable to complete call as dialed. Verify the number and try again." Co dziwne, tak jak wcześniej napisałem komórkę posiadam juz od dłuższego czasu i taki błąd widzę po raz pierwszy na oczy. Z tego co zdążyłem zauważyć w tym samym momencie przez jakiś okres czasu (trwania błędu) do mnie także nie da się dodzwonić, a telefonie słuchać babkę, która mówi, że abonent jest niedostępny tymczasowo, gdy komórka jest włączona, a zasięg sięga 3, 4 kresek. Próbowałem już Master Reseta, nie poskutkowało. Posiadam kartę simplus team7. Tak jak wspominałem kiedyś wszystko było OK. Proszę o pomoc. Telefon pochodzi z oferty Karen.pl.

PS
Podczas trwania błędu, mogę wysyłać sms'y.

MPx200, problem z połączeniem telefonicznym.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 24, 2005, 19:48:37 »
Ja pare razy spotkalem sie z podobnymn problemem. Ale wystarczylo wylaczyc i wlaczyc telefon i wszystko bylo ok. Nie trzeba bylo robic zadnych master resetow :P