file manager motorola mpx200

  • 4 Odpowiedzi
  • 1751 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline buell

  • 12
file manager motorola mpx200
« dnia: Luty 07, 2005, 16:51:22 »
witam skasowałem - niestety nie wiem jak - file managera. komputer po synchronizacji go widzi ,ale w mpx niestety echo...pszeszukałem wszystkie posty ale niestety nic nie znalazłem , proszę o jakieś rozwiązania
pozdrawiam
buell

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
file manager motorola mpx200
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2005, 17:12:03 »

*

Offline buell

  • 12
file manager motorola mpx200
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2005, 14:13:33 »
dziekuję za pomoc a przy okazji muszę niestety  powiedziec ze coraz bardzie jestem zawiedziony na mpx200 . szkoda bo myslałem ze jest to lepszy fon. dzisiaj np. wchodziłem w smart gg i się zwiesił to go wyłączyłem i po uruchomieniu wszystko sie zresetowało. szok. myslę ze moze to nie jest wina telefonu tylko niedopracowań programu smartgg, ale sumując to zaczynam wątpić ...
pozdrawiam

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
file manager motorola mpx200
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2005, 22:46:42 »
Wedlug mnie cala platforma MS Smartphone nie dorosla na tyle by nadawala sie do normalnego uzytkowania. Aparaty z tym systemem kiepsko spelniaja swoje podstawowe zadanie - telefonu. Oczywiscie jest to tylko moje zdanie.

file manager motorola mpx200
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2005, 23:04:30 »
..nie tylko twoje kuba;) po kilku miesiacach uzywania moge z cala odpowiedzialnoscia powiedziec ze jest to jedynie gadget ktory ani nie spelnia dobrze funkcji palmtopa ani telefonu..jest wiele aparatow ktore umozliwiaja sluchanie muzyki ogladanie filmow i dobra obsluge javy i jako aparaty telefoniczne duzo lepiej sie sprawuja a mozliwosc wgrywania roznego softu jest moim zdaniem iluzoryczna bo nie ma specjalnie wartosciowych aplikacji na ta platforme jak dotad..wszystkie notepady albo inne programy umozliwiajace edytowanie roznego rodzaju plikow to przy tej wielkosci ekranu i tak pic na wode przy tej wielkosci ekranu a wypadku mpx200 nie ma nawet bluetootha ktory ma byle SE za zlotowke..jedno trzeba oddac motoroli..jakos aparatu w sensie fizycznym jest na naprawde dobrym poziomie..ale lista zalet jest krotka