Dlugie ladowanie mpx220??

  • 2 Odpowiedzi
  • 1537 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kila

  • 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i600
Dlugie ladowanie mpx220??
« dnia: Styczeń 20, 2007, 13:37:15 »
Witam serdecznie. Kupilem na allegro mpx220 motke. problem byl taki ze chyba gniazdko ladowarki jest strasznie wyrobiojne i wtyczka podlaczona strasznie jest luzna przez co utrudnia to ladowanie bo nie moge dotykac telefonu. jak to wyeliminowac? moze to wina ladowarki tzn samej wtyczki?

a drugie pytanie... ustawilem telefon tak ze sie laduje, nawet go wylaczylem zeby mnie nie korcil :p ale kurcze, laduje sie juz od godz. 6 rano bez przerwy i na wyswieltaczu lataja tylko 3 ostatnie kreski (pierwsza swieci sie non stop a 3 kolejne migaja) to normalne ze laduje sie tak dlugo?? pozdrawiam!

*

Offline kila

  • 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i600
Dlugie ladowanie mpx220??
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2007, 18:23:43 »
dobra... teraz powstal inny problem... po tylu godzinach ladowania odlaczylem kabel z mysla ze tel jest juz w miare naladowny. i co? baterry is low... ok 14% baterii... czy to jest wina baterii czy ladowarki? moze poprzez problem z gniazdem telefon laduje sie zbyt malym pradem?

Dlugie ladowanie mpx220??
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2007, 22:25:15 »
Chyba kazdy ma taki problem, a przynajmniej ja tez :D Te ladowarki z motki sa do d... wiadomo czego. Najlepiej jak wylaczysz telefon i podlaczysz kablem do kompa. U mnie przy wlczonym telefonie nie laduje sie bateria :P