budzik w mpx200

  • 5 Odpowiedzi
  • 2003 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

budzik w mpx200
« dnia: Styczeń 13, 2005, 22:29:11 »
Witam!
Zna moze ktos nazwe aplikacji dla mpx200 zapewniajacej sensowne dzialanie budzike w tym fonie?? dzieki z odp

budzik w mpx200
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2005, 05:31:42 »
sciagnij to http://www.airfagev.com/downloads1.asp?id=18 a nastepnie uzywajac sciagnietego programu wykonaj nastepujace funkcje:

 Click HKEY_CURRENT_USER
   
 Click ControlPanel
   
 Click Sound Categories
   
 Click Alarm
   
 Click Values (left soft key)
   
 Click Script
   
 Replace Value Data with av0pw3r
   
 Click Done
   
 Return Home

w ten sposob alarm bedzie dzwonil w sposob ciagly jak normalny budzik a nie tylko jeden sygnal i czesc

mnie tez to denerwowalo...ale teraz juz budzi uzyskal wlasciwa funkcjonalnosc

budzik w mpx200
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2005, 11:59:29 »
sory ale nie wiem co zrobić z tymi ścągniętymi plikami _setup.xml, oregedit.001, phmreg~1.002

budzik w mpx200
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2005, 12:51:37 »
wgraj plik regedit.cab do fona i uruchom... samo sie zainstaluje

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
budzik w mpx200
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2005, 12:52:45 »
Rozpakowales plik CAB. Plikow CAB nie nalezy wypakowywac, tylko przegrac do pamieci PDA i uruchomic jak normalny program - wtedy aplikacja w nich ukryta zostanie zainstalowana.

*

Offline pw

  • 27
budzik w mpx200
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 12, 2005, 16:04:08 »
[...]
   
 Replace Value Data with av0pw3r

[...]

Po analizie tego wpisu w rejestrze podam dodatkowe info, może przyda się komuś. Prawdopodobnie wpis ten nie zadziała tak jak ma zadziałać, postać się wydaje prawidłowa, ale nie zadziałał mi ten wpis, zresztą nieważne :)

Czytanie wpisu działa tak, że ciąg tych znaków jest interpretowany po kolei od lewej strony i tak: p-play, v-vibracje, w-wait, r-repeat.
Przykładowo wpis 'apr' to play-repeat, czyli powtarzany dzwiek w nieskonczonosc bez przerw, 'av0pr' to tez ciągłe dzwonienie ale z vibracjami, 'apppp' od lewej do prawej play play play play - dzwonek cztery razy bez przerw, 'apw1pw1pw1p' play-przerwa1sek-play-przerwa1sek-play-przerwa1sek-play.

Pozdrawiam!