[Mpx200] Uszkodzony czy może jeszcze nie? Problem

  • 4 Odpowiedzi
  • 1558 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline PWSys

  • *
  • 77
[Mpx200] Uszkodzony czy może jeszcze nie? Problem
« dnia: Grudzień 27, 2006, 16:08:07 »
Witam
Od niedawna dziwna rzecz dzieje się z wewnętrznym ekranem mojej mpx200
Wygląda to tak jakby ekran przygasał tak, że nie można go odczytać - dzieje się tak jak na ekranie mam ustawiony ciemny Theme albo włączam jakąś ciemną grę. Przy ustawionym jasnym Theme czasami też przygaśnie - jest to wielce denerwująca rzecz.
Ostatnio wgrałem do mojej motki polską nakładkę (WM2003 Supermoto2 + LENg) mniej więcej od tamtego czasu są te problemy z ekranem. Chociaż wierzyć mi się nie chce że mógłby to być wina spolszczenia.
Inna sprawa, telefon spadł mi kilka... naście razy.
Nie boję się go rozebrać, mógłbym spróbować zajrzeć do ekranu ale boję się że to nie jest usterka mechaniczna tylko coś poważniejszego.
Co radzicie zrobić w mojej sytuacji?

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
[Mpx200] Uszkodzony czy może jeszcze nie? Problem
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2006, 02:04:09 »
Moze masz jakies luzy, tasma laczaca wyswietlacz z plyta glowna momentami nie kontaktuje. Jesli nie boisz sie rozebrac to mozna to sprawdzic. Odnosnie softu, kiedys na MPx220 mialem taki problem, ze po wgraniu nowego Romu ekran co jakis czas wygasal i tylko restart pomagal.

[Mpx200] Uszkodzony czy może jeszcze nie? Problem
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2007, 17:52:32 »
w moim mpx200 mialem problem z bocznym pokretlem<dzialalo jak chcialo>myslalem ze to usterka mechaniczna,wystarczyl hard reset<master reset>

wracajac do tematu to rozbieraj telefon i sprawdzaj.jak sie okaze ze pada zew.wyswietlacz to mam do oddania takowy w zestawie z plytka i nie dzialajacym wewnetrznym.pisz na gg-5801440.oddam za darmo.
pozdro

*

Offline PWSys

  • *
  • 77
[Mpx200] Uszkodzony czy może jeszcze nie? Problem
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 03, 2007, 23:18:01 »
To chyba jednak zajrze do jego bebechów i wydaje mi się że coś się poluzowało bo jak czasami ekranik się zaciemnia i uderzam w telefon to wszystko wraca do normy.

Dziękuje za pomoc

[Mpx200] Uszkodzony czy może jeszcze nie? Problem
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 04, 2007, 11:04:44 »
tez tak mialem-pewnego dnia ekran zgasl.ale jak sie przycisnelo ekran to zaskakiwal.pozniej padl na amen.myslalem ze tasma-kupilem.wymiana i dalej nic.w koncu po pol roku udalo mi sie kupic oba wyswietlacze z plytka i zamontowalem i dziala.wiec lepiej ostroznie z tym"pukaniem" w wyswietlacz.