[MPx200] Unable to install ...

  • 2 Odpowiedzi
  • 833 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline baas

  • 20
[MPx200] Unable to install ...
« dnia: Luty 18, 2006, 23:09:42 »
Sprawa dotyczy MPx200 z WM 2003 i instalacji CAB'sow z karty lub pamieci telefonu-nie korzystam z PC/ActiveSynca.

Nagle przy probie instalacji jakiegokolwiek programu do pamieci czy na karte wyskakuje komunikat "Unable to install (nazwa programu) at this location". Miejsca nie brakuje, bo wolne jest 1.5MB w telefonie i 10MB na karcie.
A przy probie odinstalowania wczesniej zainstalowanego oprogramowania wyskakuje komunikat ze nie mozna tego zrobic...  (a mam zainstalowane tylko kilkanascie tytulow)
Ostatnio instalowalem na karcie TCMP, ale nie podejrzewam tego programu o taka wywrotowa dzialalnosc tym bardziej ze dziala bez zarzutu...choc mam chyba trop! Dodatkowe pluginy TCMP zainstalowalem w pamieci telefonu a nie na karcie tak jak sam TCMP. Te pluginy odinstalowaly sie bez problemu ale sam TCMP z karty juz nie - podobnie jak inne zainstalowane wczesniej w pamieci telefonu programy. Ale moze to mylny trop... nie wiem.

Zaznacze ze wczesniej telefon funkcjonowal normalnie. Robilem wielokrotnie Soft Resety i wylaczalem telefon... ale nic to nie pomoglo.
Pozostaje Hard Reset... ale zanim to zrobie wole upewnic sie ze nie mam innego wyjscia.
Wszystkie pozostale funkcje MPx'a dzialaja bez zarzutu.

Pozdrawiam!
Marcin

*

Offline baas

  • 20
[MPx200] Unable to install ...
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2006, 14:20:11 »
Problem już się rozwiązał - HARD RESET - pozdrawiam!

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
[MPx200] Unable to install ...
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2006, 10:40:15 »
Jak robi się ten hard reset?
What we do in life echoes in eternity...