AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat

  • 2968 Odpowiedzi
  • 674223 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2430 dnia: Październik 18, 2010, 21:53:06 »
Zgodze sie z Tobą Darku, to wygląda ładnie tylko przy 5-ciu pasach, a ile mamy takich skrzyżowań  :E :E :E . Przy mniejszej ilosci pasów wygląda to raczej kiepściutko. Wg mnie wcześniejszy układ był najoptymalniejszy. Ale napewno będę z tą opinią w zdecydowanej mniejszości  ;)

Łączę się z Tobą - też uważam, że asystent w poprzedniej wersji (przyciągniętej do lewej krawędzi) jest lepszy. W końcu ile jest skrzyżowań z pięcioma pasami?
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2431 dnia: Październik 19, 2010, 00:27:17 »
Darku ma pytanie bo zauwazyłem, że w wersji AM 6.6.1 wreszcie podczas używania skórki black są ikony na dole w menu czarne, ale nie wszędzie np. gdy się wejdzie w POI wyświetlanie pierwsza od lewej jest czarna a pozostałe niebieskie czy da się coś z tym zrobić?
Pobierz teraz - więcej grafik jest poprawionych.
APR wrócił na stare dobre miejsce (na lewo) :grin:
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

MarkNavi

Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2432 dnia: Październik 19, 2010, 06:57:10 »
APR wrócił na stare dobre miejsce (na lewo) :grin:

Bardzo dobre posunięcie, dzięki  :ok:

Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2433 dnia: Październik 19, 2010, 08:51:50 »
Trochę w skórkach sam grzebałem, miałem swoją, ale od pewnego czasu twórczość Darek_Foto jest tak dobra, że bez szemrania pobieram. Poza tym przestałem już nadążać za zmianami a AM i zwyczajnie łatwiej mi ściągnąć kolejną wersję skórki Darka niż zmieniać swoje wypociny.
Korzystam z wersji Panorama. Robię sobie tylko drobną kosmetykę:

1. Nazwa obecnej lokalizacji na PDA (asus696, 240x320) jest za mała - może jak się trzyma PDA w ręce, to jest OK, ale w aucie jest nieco bardziej oddalony od oczu i bywa, że się trzęście - NIC nie da się odczytać. Ja usuwam marginesy w tej sekcji i zwiększam do Tahoma 14:1. Zmiany w liniach:
sMargins=#RES*18;;#RES*8;#RES*4
sFont=#Tahoma14:1
Mieści się mniej informacji, ale przynajmniej mogę je odczytać. Nazwę ulicy i tak mam na mapie a tutaj mam dzielnicę i miasto, które w 6.6.1 zaczynają działać bez powtórzeń, jak to drzewiej bywało.

2. Prędkość dopuszczalna i obecna - na w/w sprzęcie i ustawieniach również nieco za małe. Moje zmiany:

w: [SpeedLimitPanel]
sRect=if(NV=1,#RES*70,#RES*5);;;#RES*50;#RES*40;#RES*40
sFont=#Tahoma18:0
sRingOff=#RES*4
no i kolor zmieniam na ognisto-czerwony.
crRing=220 0 0 33

Natomiast w [SPEED]
sFont=#Tahoma16:1

Dodatkowo po tych zmianach delikatnie poprawiam lokalizację w/w elementów.

I to w zasadzie wszystko co mi potrzeba, żeby z Twojej skórki korzystać w komfortowy sposób! Gratuluję pracy!

Moje drobne sugestie:
1. Komputer - w Wersji panorama jest OK ale tylko pod warunkiem, że wyłączę pilota. Z włączonym pilotem, pola z cyframi nie mieszczą się na ekranie na szerokość.
2. APR - zdecydowanie do lewej! Dlaczego?
a) Najwygodniej korzysta mi się z widoku "sama mapa" bez zbędnych horyzontów - po co tracić i tak małą już powierzchnię ekranu na zbędne bajery. I jak pasów jest mało (2-3) to APR nie przysłania strzałki następnego manewru. Ponieważ Twój APR jest ogromny, to jak pasów jest więcej, to niestety - zasłania skutecznie strzałkę na mapie. Tak więc póki co zrezygnowałem z widoku Mapa, muszę korzystać z tego z "horyzontem".
I teraz albo zmniejszę sobie sam APR do rozsądnych rozmiarów albo spróbuję zrobić tak, żeby po pojawieniu się APRa obszar mapy się zmniejszał-obniżała się górna krawędź mapy o wysokość APRa (tylko że to definiuje się na samym początku skórki i na razie nic mi z tego nie wychodzi).
Jakimś rozwiązaniem byłoby przesunięcie APRa na dół, dzięki temu widać będzie strzałkę następnego manewru i jedyne co stracę, to strzałkę "samochodzika" na dole. Przecież wiem gdzie jestem - chcę widzieć gdzie mam jechać a tu APR w pewnych warunkach skutecznie to uniemożliwia.
3. Ostatni detal - moim zdaniem zielony pasek u góry jest za wysoki (zwłaszcza w stosunku do dolnego, który dodatkowo pełni rolę przycisków i ma do pokazania więcej informacji niż górny). Można przecież skasować marginesy u góry i dołu i czcionka zostanie w tej samej wielkości.
4. Taki drobiazg - kolory na pilocie w wersji nocnej w mojej skórce miałem bladoczerwone - zgodnie z zasadą, że czerwone wieczorem jest najmniej męczące dla wzroku i jest łatwiejsza akomodacja przy przenoszeniu wzroku z nawigacji na drogę.

Jeszcze raz gratuluję Twojej pracy! Mam nadzieję, że Twoja skórka kiedyś zostanie włączona do AM, bo będzie tragedia, jak przy wersji np. AM 8.8.3 stracisz do tego cierpliwość i zostanę skazany na skórkę "firmową"...

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2434 dnia: Październik 19, 2010, 10:42:33 »
Ja usuwam marginesy w tej sekcji i zwiększam do Tahoma 14:1. Zmiany w liniach:
sMargins=#RES*18;;#RES*8;#RES*4
Lewy margines ma dystans na baterię ...

Cytuj
1. Komputer - w Wersji panorama jest OK ale tylko pod warunkiem, że wyłączę pilota. Z włączonym pilotem, pola z cyframi nie mieszczą się na ekranie na szerokość.
Sprawdzę.

Cytuj
... kolory na pilocie w wersji nocnej w mojej skórce miałem bladoczerwone
Sprawdzę

Dzięki za sugestie - przeanalizuję.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2010, 12:10:43 wysłana przez Darek_Foto »
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2435 dnia: Październik 19, 2010, 11:35:11 »
Nie mam teraz jak sprawdzić, ale gdyby APR pokazywał się na dole, to może na ten moment mapa mogłaby się podnosić o wysokość APRa w górę. I wtedy moim zdaniem byłoby logicznie bo: nie ma zagrożenia, że APR zasłoni strzałkę manewru, widać moją pozycję na drodze (przydatne np. na skomplikowanych rondach), no i rzut oka na APR - choć przyznam, nadal traktuję go jako ciekawostkę (w KrK nadal są błędy, które pewnie systematycznie będą poprawiane).
Cały czas podkreślam, dotyczy to ekranika 240x320 gdzie najbardziej czytelna mapa jest przy ustawieniu "tylko mapa" a wtedy obecny APR włazi na strzałkę na mapie i nie widać następnego manewru.

O ile pamiętam, wielkość mapy ustawiało się tutaj. Chyba trzebaby dodać warunek, że jak jest LANEASSIST to w górę o RES* (wysokość LANEASSIST).

[MAP]
bEnabled=1
sAlign=;NV:+if(w, #RES*26, 0) & ;;; NPI:-if(h,#RES*21,0) & NV:+if(w,w,0) & ; POS:+if(h,h-if(SPEED _and_ TrackingOnOff,#RES,0),0) & ; SPEED:+if(NV=0, 0, 0)

Ale nie próbowałem tego jeszcze.

W każdym razie nawet jakby się nie podnosiła mapa, to i tak LANEASSIST na dole zasłaniałby mniej ważnych informacji niż na górze.
Śledzę ten wątek na bieżąco, nie pamiętam, czy rozważałeś taką opcję.

Aha, jeszcze mały drobiazg. Jak wyłączysz dodatkowe przyciski na mapie (suwaki zooma, przycisk skali) to wtedy ikonka od trafic (TR i kolorowy pasek) "wisi" w powietrzu - możnaby ją wtedy obniżać nad sam pasek NPI.

*

Offline Klusek

  • *****
  • 1410
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656
  • Sprzęt: Xperia Arc S
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2436 dnia: Październik 19, 2010, 12:50:01 »
To może ja jeszcze raz tak nieśmiało zapytam (zaproponuje) czy APR w Twojej skórce Darku nie mógłby wyglądać tak jak w skórce oryginalnej (bo wg mnie wygląda całkiem estetycznie) i tylko zmienić mu lekko kolorystykę tak żeby lepiej pasował do skórki.
Sony Xperia Arc S powered by:
FXP208 - CM10

*

Offline msz1959

  • ****
  • 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD/AM6.15 EU, iP4/iAM5.0, NavigonEU+TL
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2437 dnia: Październik 19, 2010, 14:43:05 »
Nie potrafię tego sam znaleźć, może ktoś się zlituje :)
Korzystając ze skórki Darka (Black) w jakiś nieuświadomiony sposób wyłączyłem przyciski ekranowe (skala, głośniczek). Ponieważ w tej skórce nie ma guzika do włączania/wyłączania tych przycisków byłem zupełnie skonfundowany. Klikałem po całym ekranie ale bez skutku. Ostatecznie wróciłem na chwilę do standardowej skórki AM i tam użyłem guzika "przyciski ekranowe". Ale to chyba nie jest jedyny sposób?

*

Offline AdamMie

  • *****
  • 1033
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus 636N, NavRoad Q1, AM 6.10 _PL
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2438 dnia: Październik 19, 2010, 14:50:03 »
Przytrzymaj dłużej Menu.

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2439 dnia: Październik 19, 2010, 15:35:12 »
Wspomnę jeszcze, że przytrzymanie dłużej przycisku "Moje Menu" wywołuje ulubione.
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

MarkNavi

Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2440 dnia: Październik 19, 2010, 16:00:42 »
Wspomnę jeszcze, że przytrzymanie dłużej przycisku "Moje Menu" wywołuje ulubione.

Fakt wywołuje, ale zamknąć to okno z ulubionymi to już sztuka. Na moim HD2 nie bardzo to działa.

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2441 dnia: Październik 19, 2010, 16:14:31 »
Tak, to babol w tej wersji programu. Jak się dłużej przytrzyma, to po długim przyciśnięciu jeszcze zalicza krótkie i dlatego przywiesza funkcje.

Wyjście jest: naciskamy domek na klawiaturze telefonu, apotem klikamy ikonkę AM, teraz można zamknąć wywołane niepotrzebnie menu Moje ulubione i Ulubione.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2010, 19:37:11 wysłana przez Darek_Foto »
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline AdamMie

  • *****
  • 1033
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus 636N, NavRoad Q1, AM 6.10 _PL
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2442 dnia: Październik 19, 2010, 16:41:23 »
Wspomnę jeszcze, że przytrzymanie dłużej przycisku "Moje Menu" wywołuje ulubione.

Fakt wywołuje, ale zamknąć to okno z ulubionymi to już sztuka. Na moim HD2 nie bardzo to działa.
W NavRoadzie Q1, opcja ta działa prawidłowo. Okno zamyka się naciśnięciem na "X". (skórka panorama)
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2010, 16:46:00 wysłana przez AdamMie »

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2443 dnia: Październik 19, 2010, 19:35:45 »
1. Komputer - w Wersji panorama jest OK ale tylko pod warunkiem, że wyłączę pilota. Z włączonym pilotem, pola z cyframi nie mieszczą się na ekranie na szerokość.
W oryginale jest na całą szerokość ekranu zasłaniając pilota, poprawię, aby było tak samo.

Cytuj
4 . Taki drobiazg - kolory na pilocie w wersji nocnej w mojej skórce miałem bladoczerwone ....
Masz coś ze sprzętem, sprawdziłem - są szare.
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2444 dnia: Październik 19, 2010, 21:35:46 »
Darek, to chyba była jego sugestia, że bladoczerwone jest lepsze niż szare   B)
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2445 dnia: Październik 19, 2010, 22:14:37 »
Tak, dokładnie - to była sugestia. W skórce Darka są szare.

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2446 dnia: Październik 21, 2010, 12:25:07 »
Zrobiłem modyfikację polegającą na zmianie (oprócz już zmodyfikowanych przycisków) kolorystyki całej AM (wszystkie menu, oprócz ikonek w menu) na wersję monochromatyczną.
Niestety nie wygląda to dobrze i nie będę wypuszczał takiej wersji. Ostatecznie zostaną zmodyfikowane tylko ikonki i kolorystyka na dolnych i górnych belkach w menu i wyskakujących okienkach.
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2447 dnia: Październik 22, 2010, 07:37:46 »
Jeszcze nie wiem, jak się to wyświetla w moich skórkach, bo tego nie widziałem, a nie można wyświetlić "na zawołanie".

Wygląda to tak:

Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2448 dnia: Październik 22, 2010, 09:39:17 »
Ooo, widzę, że nawet ładnie wyświetla, bez modyfikacji. Dzięki za zrzuty.

Po??czone: [time]Październik 22, 2010, 22:58:32[/time]
HEEEEE  :ok:  :ok:  :ok: , z supportem "wywalczyłem" wprowadzenie (w następnej wersji AM) dodatkowej funkcji odpowiedzialnej za czytanie grafik.
Moje skórki będą posiadały pliki *.data tylko z nowymi grafikami, a nie jak do tej pory trzeba było miksować nowe grafiki z oryginalnymi w trybie nocnym.

Dla wtajemniczonych:
W pliku *.skin będzie już czytało parametr sNightData3=

Dla niewtajemniczonych:
Komplet moich skórek po rozpakowaniu nie będzie zajmował 13,7 MB, tylko ok. 4 MB (po spakowaniu ok. 400 KB) i co najważniejsze, po wyjściu nowej wersji AM nie trzeba się będzie martwić, że w nowej wersji wprowadzili jakieś nowe grafiki - wszystko co trzeba, będzie się ładowało. Do tej pory nowo powstałe grafiki w trybie nocnym nie były czytane, jeśli plik z grafikami nie był zaktualizowany.


Po??czone: [time]Październik 23, 2010, 01:51:37[/time]
Do pobrania poprawiona wersja skórek:
- zaktualizowane grafiki do najnowszej wersji AM6.6.1
W skórkach Black:
- poprawiona kolorystyka w różnych menu
- poprawki kolejnych grafik oraz NOWE grafiki przycisków w wersji QVGA - 240x320 pix, bo stare były nie wyraźne
- poprawienie położenia komputera (przy pewnych rozdzielczościach zasłaniały się panele)
i inne drobne poprawki

... lista jak przy nowej wersji AM  :E
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2010, 01:53:01 wysłana przez Darek_Foto »
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline QbasQ1

  • **
  • 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TravelPilot 500 (480x272); Galaxy SII
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2449 dnia: Październik 23, 2010, 10:31:06 »
Gratulacje Darku  :ok: i wielkie dzięki :-)
QbasQ1 :)

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2450 dnia: Październik 23, 2010, 17:20:52 »
3. Ostatni detal - moim zdaniem zielony pasek u góry jest za wysoki (zwłaszcza w stosunku do dolnego, który dodatkowo pełni rolę przycisków i ma do pokazania więcej informacji niż górny). Można przecież skasować marginesy u góry i dołu i czcionka zostanie w tej samej wielkości.

Tu nie o to chodzi - górny pasek to nie mój wymysł, to jest doskonale skalkulowany co do jednego pixela wymiar !!!
Ponieważ skórka BLACK, którą robię jest przystosowana na wszystkie rozdzielczości i orientacje, to wymiary pewnych elementów muszą być dokładnie wyliczone, tak aby wszystko ze sobą doskonale współgrało.

Tak na szybko przytoczę tylko niektóre zależności wysokości:
Wysokość jednego pola w pilocie jest uzależniona od grafiki następnego manewru (czego nie można zmienić, już o tym było) ; dwie wysokości tych pól mają mieć wysokość panelu aktualnego manewru ; wysokość paska następnego manewru musi się równać wysokości pojedynczego pola pilota minus wysokość paska postępu !!! ; wyskokość panelu aktualnego manewru w panoramie musi mieć taką wartość, aby po dodaniu do 5 x wysokość pola pilota = 240 pix

Przy szerokościach:
Dwie szerokość pojedynczego pola w pilocie muszą być dobrane tak, aby była wystarczająca szerokość pola aktualnego manewru (tu musimy mieć miejsce na grafikę aktualnego manewru i jednostki przy maksymalnych wyświetlanych wartościach), a wszystko nie może mieć więcej niż 240 pix ; szerokość dodatkowych (lewych) paneli w pilocie (w skórce z pilotem na górze) w poziomie mają większą szerokość i odpowiadają różnicy szerokości standardów ekranów (960 - 800 oraz 800 - 640) czyli 160 pix. Nawet projektanci AM, aby przy stałych wartościach szerokości pól w pilocie, aby załatać powstałą dziurę przy rozdzielczości 800 pix, wcisnęli tam przycisk z mapy VIA/END.

Tak więc widzisz, że nic nie jest przypadkowe, i za nim się wziąłem za projektowane tej skórki, to kilka dni robiłem projekty i obliczałem wszystkie zależności wymiarów pomiędzy sobą.
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline iceneon

  • ****
  • 995
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2451 dnia: Październik 23, 2010, 19:32:34 »
Cytat: Darek_Foto
HEEEEE  :ok: :ok: :ok: , z supportem "wywalczyłem" wprowadzenie (w następnej wersji AM) dodatkowej funkcji odpowiedzialnej za czytanie grafik.
Moje skórki będą posiadały pliki *.data tylko z nowymi grafikami, a nie jak do tej pory trzeba było miksować nowe grafiki z oryginalnymi w trybie nocnym.
Dla wtajemniczonych:
W pliku *.skin będzie już czytało parametr sNightData3=
Podziękowania dla Ciebie Sensei :ok:

*

Offline krzychu132141

  • 7
  • Sprzęt: HTC Touch Pro (AM 6.5)
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2452 dnia: Listopad 09, 2010, 10:44:25 »
Witam
Chcę uzależnić wyświetlanie belki z nazwą ulicy, gdzie prowadzi następny manewr od odległości do zakrętu. Nie wiem tylko w jaki sposób odnieść się do parametru, jakim jest ta odległośc. Może ktoś się orientuje, jak to rozwiązać?
Pozdrawiam

*

Offline izaw

  • *****
  • 1165
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2453 dnia: Listopad 09, 2010, 21:17:46 »
Nie ma takiej możliwości. Plik konfiguracyjny nie ma dostępu do danych nawigacji.

Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2454 dnia: Listopad 10, 2010, 20:38:57 »
Darku dlaczego w 6.6.2 nie wykrywa black new? ściągnąłem ze strony przed chwila
wykrywa tylko Darekfoto na dzien z tej paczki ze strony
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2010, 20:45:00 wysłana przez siwy_oscar »

*

Offline AdamMie

  • *****
  • 1033
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus 636N, NavRoad Q1, AM 6.10 _PL
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2455 dnia: Listopad 10, 2010, 20:50:30 »
Darku dlaczego w 6.6.2 nie wykrywa black new? ściągnąłem ze strony przed chwila
wykrywa tylko Darekfoto na dzien z tej paczki ze strony
Menu>Ustawienia>Inne>2 zakładka>black new

Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2456 dnia: Listopad 10, 2010, 22:16:32 »
Darku dlaczego w 6.6.2 nie wykrywa black new? ściągnąłem ze strony przed chwila
wykrywa tylko Darekfoto na dzien z tej paczki ze strony
Menu>Ustawienia>Inne>2 zakładka>black new

Dzieki pomieszałem wyglad ze skórka.... wszystko smiga

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2457 dnia: Listopad 11, 2010, 01:33:08 »
Na mojej stronie do pobrania skórki do AM 6.6.2 beta.

P.S. Jak objecali, tak wprowadzili nowy parametr do skórek,
który pozwala zupełnie uniezależnić się od oryginalnych grafik.
Oznacza to tyle, że po wyjściu nowej wersji AM nie potrzebuję
oryginalnych grafik, aby wszystkie się prawidłowo wczytywały.
Paczka ze skórkami teraz zajmuje 0,44 MB zamiast 2,23 MB.
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

MarkNavi

Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2458 dnia: Listopad 11, 2010, 06:53:57 »
Darku, czy cos zmienili od ostatniej wersji, innymi slowy, czy zalecasz update twojej skorki ? Pytam, bo to oznacza u mnie dodatkowy tunning twojego dziela, a to zabiera mi sporo czasu.

*

Offline AdamMie

  • *****
  • 1033
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus 636N, NavRoad Q1, AM 6.10 _PL
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #2459 dnia: Listopad 11, 2010, 11:42:19 »
W jednym z okien pilota wyświetlanie wskazań prędkości jest inne. Przy zapisie "sFont2=#Tahoma7:0".