Kontakty w C720

  • 0 Odpowiedzi
  • 1456 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kontakty w C720
« dnia: Październik 26, 2007, 10:00:19 »
Zadałem takie pytanie serwisowi:
Przenoszenie danych z telefonu komórkowego (Nokia 6230i) do C720 - przenoszą się tylko - Imię i nazwisko oraz tylko jeden numer telefonu! Brak jest danych takich jak inne numery, stron internetowe, maile, adresów itd. Próbowałem to ominąc importując przy pomocy aplikacji MIO Transfer ver. 2.0.0.23 kontakty z Outlook'a 2007. Dane przechodzą bez problemu ale gdy wywołam kontakty po naciśnięcu w trybie mapy znaczka bluetootha, następnie Ks. telef. aplikacja po chwili wyrzuca błąd - Application PhoneBook.exe has performed an ilegal operation and will be shut down. If the problem persist, contact the program vendor. Program: Phone Book.exe Exception: 0x0C0000006 Address: 0001FF64 -i po naciśniciu OK kontakty się zamykają . W trybie poza mapą kontakty wyświetlają się bezbłędnie, w Moich POI z kontaktów można wybierać adresy ale po pojawieniu się tego błędu powielają się kontakty które posiadały wpisane więcej niż jeden numer telefonu - pojawia się nowy kontakt pusty w środku ale w nazwie ma diopisane na końcu h .... Utrudnia mi to bardzo poprawne korzystanie z telefonu podczas jazdy. Proszę o poradę ja poprawnie wgrać kontakty z Outlooka2007.

Otrzymałem odpowiedz na zadane pytanie na końcu że nie powinno być problemy ze zgraniem z telefonu kontaków (pytanie oczywiście dotyczyło Outlooka) a o nie przenoszeniu innych danych nie słyszeli i żebym sobie wgrał program z płyty instalacyjnej co oczywiście nic nie dało. Ma ktoś taki problem? Bo serwis to raczej mi nie pomoże :mad:

Piksiak