Ankieta

Czy używasz ApplicationLauncher'a zamiast odblokowywać Mio programem MioPocket?

Tak (używam ApplicationLaunchera)
119 (77.3%)
Nie (nie używam, mam odblokowane moje Mio programem MioPocket)
22 (14.3%)
Nie (używam standardowej aplikacji dostarczonej z urządzeniem)
13 (8.4%)

Głosów w sumie: 154

Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)

  • 519 Odpowiedzi
  • 365745 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline eg

  • 24
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #390 dnia: Październik 22, 2008, 09:13:17 »
już prawie wszystko działa -  teraz walczę z BT w IOG8.
Zrobiłem wszystko tak ja trzeba i nic nie działa, i nie wiem dlaczego. W ukrytym menu nie pokazuje mi się zaden napis "telefon" i nie wiem z czego to wynika.mam pytanie: jesli zrobie tylko to:



" <BUTTON btn_CSBT   template=footer3_1a text="Bluetooth"  visiblemodel="other.bluetooth.available|other.phone.available" onrelease='EXEC "other.bluetooth.show_manager"'>
zamieniamy na
Cytuj
<BUTTON btn_CSBT   template=footer3_1a text="Telefon"  onrelease='START_APPLICATION "GetBT_UI.exe" ""'
>    "



w pliku data.com bez dalszej częsci tzn bez tego:


"Rozpakowujemy moj plik BT_IGO8.zip
Przekopiowujemy plik GetBT_UI.exe do glownego katalogu z iGO8
a caly katalog iGO8_BT do katalogu APTECZKA
w pliku SystemInformation\Main\main.ini zmianiamy linijke
Cytuj
Command = "\My Flash Disk\iGO8\iGO8.exe"
na
Cytuj
Command = "\My Flash Disk\APTECZKA\iGO8_BT\au.exe"
"
[/i]


to rozumiem ze w ukrytym menu powinien mi sie pojawic napis "telefon" (reszta nie bedzie działała - tzn nie bdzie wywołania blue tooth), zgadza się? bo u mnie po zrobieniu wszystkiego napis telefon nie pojawia się w ogóle w menu ukrytym (a przed zmianami w menu ukrytym mam cos takiego " <-,   tutaj jest dziura - nie ma nic, tmc, gps".
sam juz nie wiem, moze mam jaks niepelna wersje IGO8, albo cos zle w ustwieniach i sciezkach dostepu mam. ale zakładam, że w jesli nawet mam zle pustawiane sciezki dostępu to zrobienie tego:


 "" <BUTTON btn_CSBT   template=footer3_1a text="Bluetooth"  visiblemodel="other.bluetooth.available|other.phone.available" onrelease='EXEC "other.bluetooth.show_manager"'>
zamieniamy na
Cytuj
<BUTTON btn_CSBT   template=footer3_1a text="Telefon"  onrelease='START_APPLICATION "GetBT_UI.exe" ""'
>    "



powinno mi chociaz w ukrytym menu pokazaz napis "telefon", zgadza się?
czy moze powinienem powgrywac te skórki jeszcze? bo moze dlatego tam mam dziure w ukrytym menu pomiędzy "<-"    i "tmc. gps"  ?

a moze mam za stara wersję IGO8? na jakich wersjch u was to działa? ja mam iGO8_v8.0.0.44366_PNA





« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2008, 10:02:59 wysłana przez eg »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #391 dnia: Październik 23, 2008, 09:17:14 »
Witam.

Pobrałem tego patcha ważącego około 1,5GB dla MIO 360, ale niestety nie mogę go wgrać.
Posiadam system Windows Vista X64. Nawet na MIO.com mi napisali tylko, że producent nie podaje żadnych informacji na temat zgodności urządzenia z systemem 64bitowym.
Co mam teraz zrobić? Ten patch jest konieczny do działania AutoMapy, i programu od Limaka?
Bo jak tak, to będę chyba musiał znaleźć kogoś z systemem WinXP i to zrobić, ale mam nadzieję że ktoś zna rozwiązanie dla Visty X64?
Bo już zakupiłem kartę do swojego MIO i chciałbym w końcu zacząć się nim bawić, a nie wiem czy bez tego patcha można.

W razie czego tutaj założyłem osobny temat:
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=112984.0

PS.
Czy ładowarka domowa 5V "2000mhA" będzie dobra dla MIO 360?
Z tego co wiem to samochodowa ładuje dużo mniejszymi amperami, i czy na takiej ładowarce 2000mhA, urządzenie będzie bezpieczne?
Nic się z baterią nie stanie?



*

Offline eg

  • 24
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #392 dnia: Październik 23, 2008, 09:56:27 »
Co mam teraz zrobić? Ten patch jest konieczny do działania AutoMapy, i programu od Limaka?

raczej nie jest porzebny, ten patch poprawia działanie mio plus dodatkowo jest tam mapa ukrainy. program automapa oraz programy limaka działają niezależnie od tego czy wgrasz patch czy nie wgrasz

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #393 dnia: Październik 23, 2008, 09:59:00 »
PS.
Czy ładowarka domowa 5V "2000mhA" będzie dobra dla MIO 360?
Z tego co wiem to samochodowa ładuje dużo mniejszymi amperami, i czy na takiej ładowarce 2000mhA, urządzenie będzie bezpieczne?
Nic się z baterią nie stanie?
2000mA to maksymalny prąd, który może podać ładowarka. Mio potrzebuje dużo mniej i sam sobie reguluje ile mu potrzeba, więc będzie dobrze.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #394 dnia: Październik 24, 2008, 01:14:02 »
już prawie wszystko działa -  teraz walczę z BT w IOG8.
Zrobiłem wszystko tak ja trzeba i nic nie działa, i nie wiem dlaczego. W ukrytym menu nie pokazuje mi się zaden napis "telefon" i nie wiem z czego to wynika.mam pytanie: jesli zrobie tylko to:



" <BUTTON btn_CSBT   template=footer3_1a text="Bluetooth"  visiblemodel="other.bluetooth.available|other.phone.available" onrelease='EXEC "other.bluetooth.show_manager"'>
......
powinno mi chociaz w ukrytym menu pokazaz napis "telefon", zgadza się?
czy moze powinienem powgrywac te skórki jeszcze? bo moze dlatego tam mam dziure w ukrytym menu pomiędzy "<-"    i "tmc. gps"  ?

a moze mam za stara wersję IGO8? na jakich wersjch u was to działa? ja mam iGO8_v8.0.0.44366_PNA


Sprawdzilem na wersji 8.0.0.49545 (zreszta na wszystkich to tak samo dziala)
- kopiujesz plik data.zip na PC
- rozpakowujesz plik (powstanie katalog "data")
- zmieniamy plik ui_igo8\480_272\ui\navigatemap_480_272.ui
i  linie
Cytuj

<BUTTON btn_CSBT   template=footer3_1a text="Bluetooth"  visiblemodel="other.bluetooth.available|other.phone.available" onrelease='EXEC "other.bluetooth.show_manager"'>
   
   zamieniamy na
Cytuj
<BUTTON btn_CSBT   template=footer3_1a text="Telefon"  onrelease='START_APPLICATION "GetBT_UI.exe" ""'>

nastepnie pakujemy wszystkie rozpakowane katalogi znowu do pliku data.zip  (pamietamy ze musimy wejsc do katalogu "data" i spakowac wszystkie podkatalogi do pliku data.zip) i przekopiowujemy go nadpisujac originalny w iGO8
Rozpakowujemy moj plik BT_IGO8.zip

Przekopiowujemy plik GetBT_UI.exe do glownego katalogu z iGO8
a caly katalog iGO8_BT do katalogu APTECZKA

w pliku SystemInformation\Main\main.ini zmianiamy linijke

Cytuj
Command = "\My Flash Disk\iGO8\iGO8.exe"
na
Cytuj
Command = "\My Flash Disk\APTECZKA\iGO8_BT\au.exe"

KONIEC !!! CIESZYMY SIE SUPER INTEGRACJA Z iGO8

Przycisk z napisem "Telefon" pojawia sie w "Szybkim Menu"
Dostep do szybkiego menu z poziomu nawigacji jest po kliknieciu na  przycisk ze wskaznikiem sygnalu GPS i baterii oraz ikonka samochodziku w dolnym lewym rogu

Masz tam od lewej "<-" "Telefon" "TMC" (nieaktywny) i ostatni przycisk "GPS"
Sprawdzone dziala probuj

Oczywiscie jesli iGo masz na karcie a nie na Mio to musisz zmienic sciezki w pliku "APTECZKA\iGO8_BT\au.mscr"
i plik "GetBT_UI.exe" przekopiowujesz na karte :) lub tam gdzie masz program
Moze byc sytuacja ze program jest na Mio a mapy (caly katalog "content") jest na SD - tez tak dziala

Ja mam content na SD a reszte na Mio

Ostatni raz odpowiadam na cos co jest juz opisane ... ale widze ze probowales i nie poszedles na latwizne wiec robie wyjatek ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2008, 01:21:23 wysłana przez Limak74 »
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #395 dnia: Październik 25, 2008, 12:17:03 »
Witam.

Wgrałem sobie SySInfo 1.6.2, na swojego MIO 360.
Potem wgrałem AutoMapę na kartę razem z mapami.
Karta jest szybka i wole żeby była na karcie mimo wszystko.
Na urządzeniu mam już bardzo mało miejsca.

No ale wracajmy do tematu.
Wgrałem AutoMapę 5.1.1 i wszystko działa fajnie.
Mapa, wyznaczanie trasy, dźwięki, itd.
Ale nie działa najważniejsze czyli wykrywanie GPS.
Co może być nie tak? Wersja AutoMapy raczej jest dobra.


EDIT:
Już zmusiłem ją do działania.
Ustawiłem COM2 i prędkość 576000bps.
Potem już COM na AUTO, a prędkość taka sama i śmiga.
Także może komuś to pomoże :)

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2008, 14:14:03 wysłana przez Patricko »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #396 dnia: Październik 25, 2008, 20:01:56 »
mam pytanie czy zainstalowanie AM 5.o.5 i AM 5.1.1 na tej samej nawigacji ( na karcie) nie będzie powodowało jakiś zakłóceń?

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #397 dnia: Październik 25, 2008, 20:08:57 »
mam pytanie czy zainstalowanie AM 5.o.5 i AM 5.1.1 na tej samej nawigacji ( na karcie) nie będzie powodowało jakiś zakłóceń?
Nie powinno, pamietaj aby każdą wersję instalować do innego katalogu.

Przy okazji zapytam o coś innego. Mam odblokowaną MIO 200, menu składa się z 3 ekranów, między którymi przechodzi się strzałeczkami, poniżej jeden z ekranów:


w jaki sposób moge sobie utworzyć dodatkowy 4-ty przesuwany ekranik? chciałbym tam wstawić dodatkowe skróty/ikony.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #398 dnia: Październik 26, 2008, 01:09:52 »
No właśnie też chciałbym wiedzieć jak utworzyć kolejny przesuwany ekran z ikonkami, np. na lewo.

Chciałbym jeszcze wiedzieć, co zrobić żeby wejść na pulpit w MIO360?
Mam SysInfo od Limaka, ale nie ma tam opcji przejścia na pulpit.
No i czy jest możliwość, żeby przechodziło od razu na pulpit, i ręcznie sobie odpalać SysInfo z niego?

PS.
Tak na marginesie.
Jaka jest najlepsza wersja TomTom'a i iGo na MIO360?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #399 dnia: Październik 26, 2008, 16:15:09 »
witam po update mio 200 pojawiła się ikonka exit w miomap mam teraz pytanie jak pozbyć się czerwonego krzyżyka żeby się nie wyświetlał pozdrawiam twórcę  Application Launchera jesteś wielki gościu i szacunek dla ciebie

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #400 dnia: Październik 26, 2008, 23:24:36 »
w jaki sposób moge sobie utworzyć dodatkowy 4-ty przesuwany ekranik? chciałbym tam wstawić dodatkowe skróty/ikony.

w kazdym menu (pliki ini) jest sekcja odpowiedzialna za przenosiny do innego ekranu
Przyklad:

ICONXPBUTTON
x = -8                                                  <-wspolrzedne umiejscowienia ikony przejscia
y = -16                                                 
NewIni = ..\SysInfo\sysinfo.ini            <- jaki ma byc plik wczytany (definicja nowego ekranu) TO WLASNIE dodajesz
SizeNormal = 48                                 <- dpi ikony przed nacisnieciem
SizePushed = 48                                <- dpi ikony po nacisnieciu
Scale = 130                                        <- skala przed nacisnieciem
ScaleAlpha = 67                                 <- przezroczystosc przed nacisnieciem
IconNormal = ..\Icons\prawo.ico        <- jaka ma byc ikonka przelaczania (przed nacisnieciem)
Scale = 100                                       <-skala po nacisnieciu
ScaleAlpha = 100                              <- przezroczystosc po nacisnieciu
IconPushed = ..\Icons\prawo.ico      <- jaka ma byc ikonka przelaczania (po nacisnieciu)
ShutDownAnimation = FlyLeft          <- jak ma sie przelaczac ekran

witam po update mio 200 pojawiła się ikonka exit w miomap mam teraz pytanie jak pozbyć się czerwonego krzyżyka żeby się nie wyświetlał pozdrawiam twórcę  Application Launchera jesteś wielki gościu i szacunek dla ciebie

Ikonka X przy MioMap byla potrzebna zeby wyjsc z MioMap przy wersji(build)  miomap < 2.2
Trzeba zmienic sciezke w pliku main.ini przy MioMap tak aby nie szla do apteczki tylko bezposrednio do miomap
czyli zamiast
Command = "\My Flash Disk\APTECZKA\MioMapLauncher\MioRun\au.exe"zmieniamy na
Command = "\My Flash Disk\Program Files\MioMap\MioMap.exe"
Chciałbym jeszcze wiedzieć, co zrobić żeby wejść na pulpit w MIO360?
Mam SysInfo od Limaka, ale nie ma tam opcji przejścia na pulpit.
No i czy jest możliwość, żeby przechodziło od razu na pulpit, i ręcznie sobie odpalać SysInfo z niego?

Tutaj kolega maxpl zalaczyl program ktory uruchamia pulpit z WinCE na pulpicie mozna sobie zrobic sktot do |ApplicationLauncher'a
i tym sposobem go odpalac. Nalezy wtedy dodac ikonke "Exit" po przycisnieciu ktorej Command="" bedzie exit
Aby to uzyskac dla tej ikony nalezy podac QuitOnExecute = yes Nie podaje dokladnie jak to zrobic ale na tyle zeby nie miec z tym problemow
Linku do programu maxpl'a nie zalaczam bo moderator nie pozwala zamieszczac linkow do stroy [PIRACTWO] :( nawet do posta ktory jest o legalnym sofcie wiec prosze poszukac na pdaclub.pl albo na w/w forum lub "gnebic" na priva kolege maxpl (swoja droga to moze maxpl zamiesci tego swojego posta  na pdaclub.pl byloby latwiej podawac link do niego)

-----------------------
Obie te informacje pojawily sie juz w tym watku Prosze sobie zadac troche trudu przeczytania
Nie chce byc posadzony o znieczulice i niechec niesienia pomocy ale ja poswiecm soj czas na dpisywanie na posty ktore juz sie pojjawily (pytania)
i to jest troche nie fair ze ja poswiecam czas na odpowiedzi a Wy nie chcecie czytac (ze zrozumieniem)
Gwarantuje ze jak ktos przeczyta wszystko od deski do deski to zrozumie (wiem wiem 14 stron troche czytania ale jak ja bede odpisywac na takie posty za kazdym razem to bedzie wiecej stron) :)

KONIEC MORALIZATORSTWA :) Mam nadzieje ze juz wszystko jasne co i jak zrobic
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2008, 23:35:27 wysłana przez Limak74 »
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #401 dnia: Październik 27, 2008, 08:29:47 »
dziękuję Limak74 za szybką odpowiedź jeszcze jak byś mi podpowiedział jak z żarówki na pulpicie zrobić ikonę do igo bo podświetlanie mam auto to już bym się cieszył 100% sory że pytam może o banały dla ciebie ale dla mnie to czarna magia umiem pozmieniać cośjak mi ktoś pomoże pozdrawiam

*

Offline eg

  • 24
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #402 dnia: Październik 27, 2008, 09:05:27 »
Limak 74:  ...nastepnie pakujemy wszystkie rozpakowane katalogi znowu do pliku data.zip  (pamietamy ze musimy wejsc do katalogu "data" i spakowac wszystkie podkatalogi do pliku data.zip) i przekopiowujemy go nadpisujac originalny w iGO8
Rozpakowujemy moj plik BT_IGO8.zip


Działa!

Mój błąd polegał na tym, że zip rozpakowywał mi plik data.zip do katalogu data, po czym jak dokonałem stosownych zmian w pliku navigatemap_480_272.ui to zipem pakowałem katalog data do pliku data.zip  A powinno się pakować zawartość katatalogu data (kilka katalogów i plików) do pliku data.zip

To tak ku przestrodze innym... :-)

*

Offline Bankier

  • ****
  • 763
  • Sprzęt: TomTom 1015
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #403 dnia: Październik 28, 2008, 10:52:36 »
KONIEC MORALIZATORSTWA :) Mam nadzieje ze już wszystko jasne co i jak zrobić

Wieeeeeeeeelkie dzięki :) Bardzo fajny programik. Wszystko bardzo ładnie działa i jest dość proste w obsłudze. Póki co mam tylko Automapę - miałem już wcześniej licencję. Mapy Mio są takie sobie. Wczoraj wgrałem update map, ale nawet tego nie włączyłem :D
Swoją drogą zobaczcie w hurtowniach - ja kupiłem Mio Moov 330e - za 550zł !
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2008, 21:58:06 wysłana przez Bankier »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #404 dnia: Październik 31, 2008, 15:42:15 »
Witam
Przyzwoitość nakazuje mi złożyć gorące podziękowania koledze Limak74 za jego wkład w rozwiązywanie problemów z Mio Moov.
U mnie wszystko już działa, to Jego zasługa  :ok: i ApplicationLauncher na Win CE 5.0. Kilka dni spędzonych na różnych forach a szczególnie na tym forum i jest sukces . Moje Mio Moov 330 obsługuje już AM, MioMap i kilka gadżetów. Teraz poszukuję atrakcyjnych ikon automap (MM, AM, iGO8)
Mam nadzieję, że w przyszłości mogę liczyć na pomoc.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #405 dnia: Listopad 01, 2008, 19:36:20 »
Panel i Mapy Mio [ODBLOKOWANIE]





Jest to panel "Odblokowujacy" do Mio Moov 200 (inne modele tez) wraz z 3 mapami:

1. >>> MioMap(Mapa Plski) Mozna wgrac kazda mape na karte SD jaka sie chce z tad:
Mozna sobie zmienic i dodawac: Panel, Gry, Nawigacje, Aplikacje itd... samemu w plikach ...ini a Gry, Aplikacje itd... dodajemy do odpowiednich folderow.
Zmieniamy co nam sie chce....  Pliki z rozszezeniem .ini znajduja sie w folderze MAIN (pliki z rozszezeniem .ini otwieramy w notatniku)

>>> (Robimy to na wlasna odpowiedzialnosc) <<<
Panel  sluzy do celow edukacyjnych;)



 nie rozpowszechniamy tutaj kradzionego oprogramowania (Kpt. Pazur)

 
Panel jest napisany na podstawie tego: CLIK 
A co do map to sie zgadzam sa kradzione heheh....
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2008, 10:15:41 wysłana przez remek002 »

*

Offline turel

  • 33
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #406 dnia: Listopad 03, 2008, 17:15:55 »
witam
 i się pytam  :wink: .czy na mio 360 " pójdzie" inny TT ,niż TT navigator 7 ? i jak wypada w porównaniu z AM 5.2
pozdrawiam

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #407 dnia: Listopad 07, 2008, 13:38:44 »
Witam.

Mam taki problem.
Ponieważ jakiej gry bym nie wgrał to nie chce mi ona działać.
Za każdym razem pisze to samo, czyli że albo zła ścieżka, albo brak jakiś bibliotek.
A gry, które już były w SystemInformation działają bez problemu.

Przeważnie gra składa się z pliku .exe oraz .mscr.
Niekiedy są w folderach, no ale to nie powinno mieć znaczenia.
Wrzucam, próbuje odpalić i nic :/ A na MioPocket 2.0 właśnie te gry działają, bo stamtąd mam właśnie te gry.
Ale nie chce mieć takiego zagmatwanego kombajna u siebie, tylko same gry.

Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie pomóc.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2008, 12:37:43 wysłana przez Patricko »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #408 dnia: Listopad 15, 2008, 11:13:29 »
Witam sensiadow! Jestem z Kijowa
Prozhe vilozhic eje raz paket dlja Mio Moov 200-
link podaniy vishzej nie dziala.
Dzenkuje

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #409 dnia: Listopad 15, 2008, 22:46:22 »
Witam wszytkich i dołączam się do prośby kolegi powyżęj.
Przeglądnołem juz wasze forum kilkukronie i rzaeczywiscie jest tutaj ogrom przydatnych informacji. Fakt, trochę trudno się w tym wszystkim odnaleźć ale gdy już się zacznie działać ze sprzętem to wszytko sie powolu układa w całość
Posiadam Mio moov 200 i jedyne o co chciałbym was bardzo prosić to podanie aktualnego linka to najnowszej wersji lauchera do modelu moov 200.
Ponieważ linki:
Wersja na Mio Moov 200 - http://gps.komputery.slupsk.pl/gps.rar
Istrukcja instalacji: http://gps.komputery.slupsk.pl/
są juz chyba nieaktualne.
Obecnie działam na wersji z sierpnia, i widze ze od tamtego czasu wiele się zmieniulo.
Z gory dziękuję za pomoc.
Mama nadzieje że po zaistalowaniu nowego panela bede w stanie jakos pomoc w rozwijaniu watku na forum.
Pozdrawiam

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #410 dnia: Listopad 23, 2008, 12:02:15 »
Panel i Mapy Mio [ODBLOKOWANIE]





Jest to panel "Odblokowujacy" do Mio Moov 200 (inne modele tez) wraz z 3 mapami:

1. >>> MioMap(Mapa Plski) Mozna wgrac kazda mape na karte SD jaka sie chce z tad:
Mozna sobie zmienic i dodawac: Panel, Gry, Nawigacje, Aplikacje itd... samemu w plikach ...ini a Gry, Aplikacje itd... dodajemy do odpowiednich folderow.
Zmieniamy co nam sie chce....  Pliki z rozszezeniem .ini znajduja sie w folderze MAIN (pliki z rozszezeniem .ini otwieramy w notatniku)

>>> (Robimy to na wlasna odpowiedzialnosc) <<<
Panel  sluzy do celow edukacyjnych;)



 nie rozpowszechniamy tutaj kradzionego oprogramowania (Kpt. Pazur)

 
Panel jest napisany na podstawie tego: CLIK 
A co do map to sie zgadzam sa kradzione heheh....


CZY ktos to juz instalwal juz na mio moov 330..




mam ale to do mio 200 jest

na maly ekranik i JAK moge to przerobic aby bylo to do wersji MIO MOOV 330,chodzi o wieksza rozdzielczosc..prosze o pomoc..


czy ktos tu jest i mi pomze..................znalezc ten panel na MIO MOOV 330
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2008, 21:48:23 wysłana przez jacula »

*

Offline sam

  • 3
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #411 dnia: Listopad 26, 2008, 15:52:08 »
Panel i Mapy Mio [ODBLOKOWANIE]





Jest to panel "Odblokowujacy" do Mio Moov 200 (inne modele tez) wraz z 3 mapami:

Czy w tym panelu dziala Wam ikonka od podswietlenia??????????
U mnie nie dziala i nie wiem jak to zrobic :(

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #412 dnia: Listopad 26, 2008, 16:54:20 »
u mnie dziala wszystko ..ikona na podswietlanie tez dziala super.. :mrgreen:  TYLKO  to co mam to jest na maly ekran na MIO MOOV 200 ,a ja mam MIO MOOV 330 i prosze o linka na PW  do tego panelu na moje urzadzenie aby byla rozdzielczosc Width = 480
Height = 272...dziekuje i czekam ...

*

Offline sam

  • 3
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #413 dnia: Listopad 26, 2008, 20:30:04 »
u mnie dziala wszystko ..ikona na podswietlanie tez dziala super.. :mrgreen:  TYLKO  to co mam to jest na maly ekran na MIO MOOV 200 ,a ja mam MIO MOOV 330 i prosze o linka na PW  do tego panelu na moje urzadzenie aby byla rozdzielczosc Width = 480
Height = 272...dziekuje i czekam ...

Ja korzystam z tego na Mio 200. Moze ktos wystawic linka z ktorego mozna to jeszcze raz zsciagnac, bo nie wiem co jest grane, ze nie dziala rozjasnienie podswietlenia :(
Z gory dzieki :)
pozdr.sam

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #414 dnia: Listopad 27, 2008, 22:25:36 »
u mnie dziala wszystko ..ikona na podswietlanie tez dziala super.. :mrgreen:  TYLKO  to co mam to jest na maly ekran na MIO MOOV 200 ,a ja mam MIO MOOV 330 i prosze o linka na PW  do tego panelu na moje urzadzenie aby byla rozdzielczosc Width = 480
Height = 272...dziekuje i czekam ...

Ja korzystam z tego na Mio 200. Moze ktos wystawic linka z ktorego mozna to jeszcze raz zsciagnac, bo nie wiem co jest grane, ze nie dziala rozjasnienie podswietlenia :(
Z gory dzieki :)
pozdr.sam
odbierz PW..TO FORUM JUZ UMIERA..................HALLO
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2008, 19:41:20 wysłana przez jacula »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #415 dnia: Grudzień 01, 2008, 23:50:43 »
.....
odbierz PW..TO FORUM JUZ UMIERA..................HALLO

Przepraszam wszystkich jesli ktos czeka na moja wypowiedz czy podpowiedz ale w ostatnim czasie w moim zyciu zaszly duze zmiany i nie mam teraz wogole czasu przegladac forum. Wiekszosc problemow zostala tu juz wyjasniona i opisana Nie pamietam aby zostal jakis nierozwiazany watek z Mio Moov. Jedyny problem jaki moze powstac to wyekspirowanie linow na rapidshare Jesli kotos dysponuje serverem na ktorym mozna zamiescic poprzednie wersje plikow to prosilbym o zrobienie tego. Pliki na forum do 64Kb chyba nie beda znikac natomiast pliki po 5MB na rapid znikaja po jakims czasie. Nie ma sensu zebym je znowu wystawial trzeba je na permamentnym serwerze wystawic. (Moderator -  prosze o taka mozliwosc jesli nikt sie nie zglosi - to prosze napisac na moj email - dostepny dla admina) to podesle paczke do wstawienia dostepna z pdaclub.pl tymczasem moze ktos z forumowiczow posiada paczke w wersji 1.6.2 (ostatnia jaka zrobilem) i moze ja wystawic?

Pozdrawiam
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #416 dnia: Grudzień 05, 2008, 21:44:44 »
Siemka,

Limak, super sprawa z tym Launcherem! Po kilku godzinach lektury udało mi się odpalić takie coś jakie chciałem sam na Mio 200. Automapa i iGo8 chodzą elegancko. Sporo czasu spędziłem nad TomTom'em. Dzisiaj udało mi się zainstalować TomTom z takiej paczki: TomTom v7.910 miomoov200 by UNAR lub takiej: ttv7.910_miomoov200_by_unar :> - trzeba poszukać. Widz polega na tym, że po dorobieniu ikonki na "ekranie głównym" wywala jakiś błąd (ten co zwykle, że brakuje plików itp.), ale po odpaleniu Windows Commandera (czy coś podobnego) i ręcznemu odpaleniu TomTom Navigator.exe działa! :) Nie mogę tylko map dograć zwitaminizowanych, ale to pewnie jakiś błąd w crackowaniu. Sam TT uruchamia się, ale wywala mi, że nie ma map :) Może to komuś pomoże, albo uda się wymyślić jakiś sposób na sprawienie, że ikona na "pulpicie" zacznie działać.
pozdrosy

Edit:
Skrót działa,  podałem złą ścieżkę :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2008, 12:59:51 wysłana przez jarecky82 »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #417 dnia: Grudzień 05, 2008, 21:48:56 »
Panel i Mapy Mio [ODBLOKOWANIE]





Jest to panel "Odblokowujacy" do Mio Moov 200 (inne modele tez) wraz z 3 mapami:

KTO MA TEN PANEL NA MIO MOOV 330 BARDZO PROSZE O LINK ...



JA DALEJ PROSZE O TEN PANEL NA MIO MOOV 330... :)

PROSZE O LINK NA PW

moze ktos mi podac link na pw do tego panelu na mio  moo 330....

« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2008, 07:01:40 wysłana przez jacula »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #418 dnia: Grudzień 07, 2008, 19:11:16 »
witam wszystkich użytkowników miomoov 200 moje pytanie jest skierowane do wielkiego jak dla mnie twórcy kolegi Limak74 kolego posiadam miomoov 200 z wgranym twojego autorstwa ApplicationLauncherem na pierwszym ekranie jest ikona miomap żarówka i automapa. Z ikony żarówki nie korzystam autopodświetlanie jest ok napisz mi jak z ikony żarówki zrobić ikonę tomtoma będę ci bardzo wdzięczny ponieważ nie jestem w stanie sam tego uczynić .pozdrawiam

*

Offline robertsosna

  • **
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • MIO MOOV 360
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #419 dnia: Grudzień 14, 2008, 08:19:46 »
na stronie 2 masz masz napisane jak dodać ikone , tam jest dołączona 3 nawigacja