Aktualizacja Miomoov360

  • 1 Odpowiedzi
  • 2001 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aktualizacja Miomoov360
« dnia: Wrzesień 22, 2008, 17:16:53 »
Czy Ktoś może oddawał już do sewisu 360 w celu aktualizacji? Wiem, że wgrywają nowe firmware. Nie wiem czy nie wgrywają innej wersji WinCE. Według serwisu nie jest możliwa samodzielna aktualizacja. Czy to w jakiś sposób ogranicza później funkcjonalność? Chodzi o ewentualne wgrywanie alternatywnego oprogramowania. Może to jest powodem że np na miomoov 200 nie można wgrać TT, bo brakuje jakiś bibliotek. Ale tylko tak przypuszczam oby błędnie.

Odp: Aktualizacja Miomoov360
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2008, 21:53:46 »
Czy Ktoś może oddawał już do sewisu 360 w celu aktualizacji? Wiem, że wgrywają nowe firmware. Nie wiem czy nie wgrywają innej wersji WinCE. Według serwisu nie jest możliwa samodzielna aktualizacja. Czy to w jakiś sposób ogranicza później funkcjonalność? Chodzi o ewentualne wgrywanie alternatywnego oprogramowania. Może to jest powodem że np na miomoov 200 nie można wgrać TT, bo brakuje jakiś bibliotek. Ale tylko tak przypuszczam oby błędnie.

Wyślij a sie dowiesz ile sobie życzą za samą opinie serwisu z przesyłka ( około 85 zł )

Odradzam serwis

I poradzę jeśli co kolwiek będziesz robił - najpierw wykonaj kopię tego co masz na urządzeniu - dopiero później kombinuj.

POZDRAWIAM

PS.

Powodzenia - nie zwal tylko wszystkiego - zastanów sie dwa razy zanim coś zrobisz
Jak będziesz mial problem to pisz
Ja obecnie juz mam mio tak rozwalone że parodia - serwis się chowa

Obecnie jestem szczęśliwym posiadaczem mio moow 200 z trzema różnymi mapami ;)