Zawieszający się A701

  • 1 Odpowiedzi
  • 2005 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zawieszający się A701
« dnia: Czerwiec 13, 2006, 15:25:56 »
Witam,

problem jest następujący: po miękkim resecie A701 nie wstaje. Tzn. wstaje 1 na 10 razy, reszta zwisa na ekranie powitalnym. Nie pomaga podpinanie do kabla w czasie resetu oraz inne sztuczki z przyciskami. Do tego stopnia, że najczęstszym wyjściem z sytuacji jest twardy reset... Ktoś się z tym spotkał? Na expansys powiedziano mi, że to może być problem mojej karty SIM, ale wyjęcie karty lub włożenie innej (innego operatora) nic nie daje - ta sama sytuacja...
A reset (SR) wymagany jest u mnie przez aplikację telefonu, która zwiesza się w przypadku próby wpisania numeru telefonu z klawiaturki (a nie wybrania z kontaktów). Reszta wszystko działa ok. Nie ma znaczenia, czy jest jakiś soft, czy nie, podobnie PPC zachowuje się na gołym systemie, jak na odzyskanym z backupu...

Ktoś się spotkał?

Sebastian

Zawieszający się A701
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 15, 2006, 18:41:39 »
tak mialem to samo musialem robic dwa razy twardy reset ale doszedlem dlaczego mi sie tak dzialo po wgraniu polskiej nakladki blokowal sie do momentu wpisania pinu sie uruchamial a potem klapa wiec jestem na angielskim i narazie ok