Po zmianie romu w a701 na R55 - problemy

  • 4 Odpowiedzi
  • 928 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Po zmianie romu w a701 na R55 - problemy
« dnia: Sierpień 19, 2006, 09:00:39 »
Mam pytanie do tch co posidaja w sowim mio a501 rom R55

1. czy u nich tez jest problem z ustawieniem w opcjach USB na czytnik kart a nie na activesync - u mnie mimo wlaczenie "czytnika kart" windows nie rozpoznaje urzadzenia - nawet pisze o jakims uszkodzeniu USB a jak wchodze ponownie do ustawien to zadna z opcji nie jest zaznaczona ani "czytnik kart" ani "activsync"

2. po zmianie na r55 mam problem z aplikacja spb TIME a mianowicie ustawiony alarm sam nie wybudza urzadzonka dopiero jak ja go wybudze to alarm sie uruchamia - da sie cos z tym zrobic ???

Po zmianie romu w a701 na R55 - problemy
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2006, 23:01:33 »
sprobuj wylaczyc i wlaczyc po zmianie tel. tylko nie resetowac a wylaczyc ja takie problemy mialem lecz po tym zabiegu wszystko chodzi jak trzeba

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Po zmianie romu w a701 na R55 - problemy
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2006, 12:48:28 »
A u mnie nie było takich problemów... Dopóki sam czegoś nie nachrzaniłem, wszystko działało na nowym ROMie super. Teraz, po samodzielnie sprowokowanej konieczności wykonania HR, wszystko działa.

Po zmianie romu w a701 na R55 - problemy
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2006, 13:25:29 »
proponuje doczytac tutaj dlaczego nie warto wskoczyc na 55(54)
http://www.fourpages.co.uk/mioA701/viewforum.php?f=13

Po zmianie romu w a701 na R55 - problemy
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 23, 2006, 15:59:24 »
hmm wlasnie po przeczytaniu tego dochodze do wniosku ze to dobry pomysl byl wrzucic w swojego mio r54 jeden na wszystko narzeka a drugi to dementuje hmm wszystko zalezy kto robi i w czyich rekach to jest moj mio na tym sofcie smiga od samego kupna jest caly czas udoskonalany nowymi programami jest zapchany na maxa uzywam wsystkiego nawet czasami gram dla sprawdzenia i chodzi ok co prawda zdazaja sie wpadkii no ale to sa wyjatki ogolnie soft jest ok choc nie ukrywam ze czekam na cos ciekawszego