Mio A701 i dodatkowe programy uzupełniające funkcjonalność

  • 0 Odpowiedzi
  • 2599 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline grzegorz01

  • ***
  • 298
  • Sprzęt: HTC Diamond
Mio A701 i dodatkowe programy uzupełniające funkcjonalność
« dnia: Czerwiec 24, 2006, 23:09:17 »
Od momentu zakupu MioA701 szukam oprogramowania które uzupełni największe moim zdaniem braki:
1. Brak powtarzanego powiadomienia o nieodebranej wiadomości SMS lub połączeniu (przyzwyczaiłem się do takiej bardzo wygodnej funkcji na zwykłym telefonie). Po wielu testach wybrałem phone Alarm. Czy ktoś zna lepsze rozwiązanie w tym temacie ?
2. Mała ilość klawiszy sprzętowych oraz brak możliwości przypisania funkcji do do wszystkich klawiszy sprzętowych dostępnych w Mio A701. Tutaj wybrałem AEButton Plus. Mapuje wszystkie klawisze i to po cztery funkcje do każdego. Czy ktoś zna lepsze rozwiązanie w tym temacie ?
3. Wybieranie numerów z kontaktów bez wyciągania piórka. Jest oczywiście taka aplikacja na Mio ale potrafi ona jedynie szukać po imieniu lub nazwisku a nie szuka po nazwie firmy. Tutaj znalazłem EZdial. Czy ktoś zna lepsze rozwiązanie w tym temacie ?

Wszystkie oprogramowania są płatne. Może ktoś zna równie dobra a bezpłatne odpowiedniki lub płatne ale za to lepsze niż wymienione.

P.S. Polecam jeszcze darmowy SMSDRFix który potrafi zamienić numer telefonu w potwierdzeniu dostarczenia SMS-a na odpowiedni wpis w kontaktach. Bardzo proste i wygodne.