MIO A 702 - brak ładowanie baterii

  • 3 Odpowiedzi
  • 2744 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MIO A 702 - brak ładowanie baterii
« dnia: Styczeń 23, 2011, 13:29:06 »
Witam!!!
   PDA działał super aż!!!!! przestał. Chodzi o baterię.Myślałem, że oryginalna zużyła się gdyż nie można było jej naładować (po paru minutach ładowania pojawiała się zielona dioda).  Zakupiłem nową wstępnie naładowaną i po rozładowaniu podłączyłem ją do ładowarki, pierwszy objaw był taki, iż zapaliła się zielona dioda a na wyświetlaczu pojawiła się duża ikona pełnej baterii czyli naładowana. Po odłączeniu i ponownym podłączeniu zaświeciła się pomarańczowa dioda ale na wyświetlaczu nie pojawiła się animacja ładowania nawet po długim obserwowaniu. Tak pozostawiony z podłączoną ładowarką  nie naładował się wcale pomarańczowa dioda zgasła.Ładowanie poprzez komputer daje taki sam objaw. PDA nie uruchamia się.To już druga (nowa)bateria do puki jest naładowana fabrycznie PDA działa bez problemu około 3-4 dni po rozładowaniu nie można naładować.
Może macie jakieś sugestie co jest przyczyną ładowarka, gniazdo USB - chociaż nie widać uszkodzonych pinów gniazdo trzyma wtyk dobrze i pewnie. Nie było nic grzebane z rom-em , ani  HR.
pozdrawiam

Połączone: Styczeń 25, 2011, 19:14:46
Hmmm kicha!!!!
 problem pozostał w serwisie za diagnozę z transportem 100 PLN, do tej pory podłączałem przez ładowarkę sieciową , USB - via komputer ładowarkę samochodową rezultat taki sam po podłączeniu zapala się pomarańczowa dioda na jakieś 40 minut po tym gaśnie i tyle bateria ani trochę nie jest naładowana.Kurczę  wiem że trudno tak gdybać na odległość,
  spasował mi ten PDA no cóż pozostanie albo szuflada albo 100 PLN serwis + koszty naprawy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2011, 19:14:46 wysłana przez dejf »

*

Offline jaceks1

  • 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wave 8500, Mio A702, Manta MS4402GB
Odp: MIO A 702 - brak ładowanie baterii
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2011, 10:22:30 »
ja będziesz chciał się go pozbyć to daj znać
ja mam panel uszkodzony  :P
ale wszystko działa
pozdro

Odp: MIO A 702 - brak ładowanie baterii
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2011, 19:37:07 »
Witam ponownie!!!!
 jak na razie czyli "dla mnie" temat można zamknąć.
Dokupiłem za 21 PLN uniwersalną ładowarkę do której wkłada się baterie
(ładowarka ma regulowaną szerokość pinów można zmieniać  + , - . diody informują
o ładowaniu i naładowaniu.Super PALM "żyje" ;-)) mam nadzieje, że jeszcze  długo.

pozdrawiam

Odp: MIO A 702 - brak ładowanie baterii
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 19, 2011, 17:42:36 »
Witam!!!
A jednak nie pożył tak długo teraz traci zasięg i nie rozpoznaje karty sim, i tak kończy się fajne przygoda z tym PDA.