a701 + folia Brando Protector Plus

  • 8 Odpowiedzi
  • 1033 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

a701 + folia Brando Protector Plus
« dnia: Sierpień 08, 2006, 18:38:23 »
Witam Wszystkich,

właśnie jestem po zakupie oraz instalacji wyżej wymienionej folii. Te 3 które są dołączone do a701 w oryginale jak dla mnie nadają się do naklejenia na zegarek babuni a nie na PDA, ale to moje subiektywne zdanie.

Folia oczywiście mat, obraz w porównaniu do tych oryginalnych, niebo a ziemia ..., ale tu jedna istotna uwaga dla przyszłych posiadaczy folii Brando do A701 jest ona o jakies półmilimetra większa od wyświetlacza dlatego jej instalacja jest troche tricky, trzeba folie delikatnie wsunąć pod jeden z rantów wyświetlacza, jak ją położymy tak "na wprost" to zawiśnie nam w powieterzu .... :huh: Tu BRando dało troche ciała :huh:

A i jeszcze jedna uwaga od wujka dobra rada - jak się pozbyć ewentualnych paprochów przy instalacji folii ??? Polecam patent na zaparowaną łazienkę, Puście gorącą wodę tak na 5 min. przed instalacją folii, dzięki temu większość paprochów latających w powietrzu zwiąże się z parą i zaliczy miłe przyziemienie oszczędzając waszą frustrację związaną z   doczyszczeniem wyświetlacza przed instalacją. Pomijam już fakt, że sama folia wykazuje duże właściwości elektrostatyczne i ściąga wszystko co się da ... więc jej instalacja powinna być szybsza od kichnięcia ;)
Ale tak czy owak warto kupić bo obraz jest ideał, lepiej się pisze odręcznie, no i sam wyświetlacz nie będzie wytarty za jakiś czas - a przyszły kupujący może być tym faktem bardzo zainteresowany.

to tyle. pozdr. raven5826

a701 + folia Brando Protector Plus
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 08, 2006, 19:38:00 »
Pytanko, gdzie mozna dostac te folie? A tak przy okazji widzialem twojego posta na 4pages co do blokowania przyciskow volume, mam to samo ale pytanie jaki masz ROM u siebie?

a701 + folia Brando Protector Plus
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 08, 2006, 21:52:36 »
Kupilem na allegro u FONDO - nie robiąc tu nikomu reklamy - polecam zakupy u niego. A ROM R45, myslalem nad zmianą na 55, ale ... nie mam tych problemow o ktorych inni tu pisza dot. BT, ale wybieranie glosowe mnie kusi. Przyjdzie ten moment ze sie zlamie, myslisz ze nowy ROM rozwiazuje ten problem ???

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
a701 + folia Brando Protector Plus
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 09, 2006, 21:36:09 »
Rozwiązuje. Polecam zdecydowanie nowy ROM.

a701 + folia Brando Protector Plus
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 10, 2006, 00:06:26 »
Potwierdzam  nowy rom u mnie chodzi ok !

a701 + folia Brando Protector Plus
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 10, 2006, 08:05:41 »
No jezeli jest tak jak piszecie, ze nowy ROM "odblokowuje" klawisze volume, w momencie kiedy cale urzadzenie jest zablokowane to w weekend zakręcę się w temacie instalacji nowego ROM'u.

Tak przy okazji jakie jest ryzyko, że cały proces pójdzie nie tak ? Pytanie czy potem z back'upu mozna przywrocic soft jaki byl zainstalowany ?

pozdr.
raven5826

a701 + folia Brando Protector Plus
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 10, 2006, 18:55:57 »
Z tego co wiem to z R45 nie ma jak zrobic backupu zeby potem na niego wrocic - pozostaje downgrade do R46, ale jesli juz to zainstaluje R51 bo z ta 55tka to problemy sa z tego co czytam

a701 + folia Brando Protector Plus
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 11, 2006, 07:55:03 »
A ja wrocilem do 51 z 55 problem  z smsami zwalnianiem pamieci  i niestabilny strasznie sie zrobil
na forum 701 pisza o tym sporo i raczej  wszyscy racaja do 51

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
a701 + folia Brando Protector Plus
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 11, 2006, 08:48:41 »
Jedyny problem jaki mam z 55 to właśnie zwalnianie pamięci. Receptą jest soft reset raz na 2-3 dni (po którym zresztą wstaje o niebo szybciej niż na 45).

Cała reszta jest super. Do 51 napewno nie zejdę. Jak już coś będę zmieniał, to ewentualnie kolejny upgrade, jak pojawi się coś naprawdę fajnego.

Dodam do tego jeszcze kilka rzeczy:
- zmieniam zdanie na temat baterii a701 - obecnie wytrzymuje znacznie dłużej
- zmieniam zdanie na temat stabilności a701 - jedyna zwiecha jaką miałem była z mojej winy, a stan normalny przywrócił się sam, nawet bez soft reset

Generalnie - nie zauważyłem znaczących minusów 55-ki, za to jest parę znaczących zalet. Ja przy nim zostaję.