Mio P340 + GPs dziwne zachowanie w samochodzie

  • 1 Odpowiedzi
  • 2520 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mio P340 + GPs dziwne zachowanie w samochodzie
« dnia: Czerwiec 02, 2011, 21:12:39 »
Witam
Szukałem w sieci rozwiązania swojego problemu i może w tym miejscu mi się uda. Mianowicie...
Posiadam palma Mio Digi P340 z modułem GPs. W domu na ładowaniu sieciowym palm ładuje się bez najmniejszych problemów, natomiast w samochodzie zaczynają sie problemu. Od razu zaznaczam, żę wtyk od zapalniczki jest ok (radio cb na nim chodzi). Po podłaczeniu ładowarki dioda sygnalizująca ładowanie chodzi około 8-10 minut mo czym gaśnie, po chwili włacza się na kolejne 5 min i znów gaśnie. Z czasem odstępy w ładowaniu stają się coraz mniejsze, aż ładowanie ustaje. Przy każdej przerwie w ładowaniu palm zgłasza że bateria już się nie ładuje i przechodzi na wew zasilanie (baterię). Sprawdzane na 2 lub trzech samochodach wiec wtyk zapalniczki jest ok. Poza tym na ładowarce świeci się cały czas światło napięcia. Mimo to ładować nie ma zamiaru. Może ktoś spotkał się z takim przypadkiem.Pozdrawiam

*

Offline j3ryw

  • 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • chomik jajcus3
  • Sprzęt: Mio P550m, Samsung I550
Odp: Mio P340 + GPs dziwne zachowanie w samochodzie
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2011, 23:42:57 »
Mnie to wygląda na uszkodzoną ładowarkę samochodową lub ładowarkę nie dostosowaną prądowo do zasilania Mio jeśli jest nieoryginalna.
Mio P550m:WWE-WM6.5-CE-OS-5.2.28005-Build-28005.5.3.0, Mobile Vista 6.50 SeaDragon