HTC Touch 2 - Problem z dzwiękami i dzwonkami.

  • 18 Odpowiedzi
  • 7319 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline MicBud

  • 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S II (GT-i9100)
HTC Touch 2 - Problem z dzwiękami i dzwonkami.
« dnia: Listopad 17, 2009, 08:32:52 »
Witam!

W moim sprzęcie pojawił się problem a właściwie chyba istaniał od początku. Dotyczy dzwięków alarmu i dzwięku przychodzącego połącznia. Mimo ustawienia na dowolnym pozionie głośności, oczywiście większym niż całkowite wyciszenie, nie zawsze słychać alarm. Pojawia się komunikat ale dźwięk słychać czasami dopóki go nie wyłączę, czasami tylko kilka sekund a czasami wcale. To samo dotyczy połączeń - mimo ustawienia standardowo wbudowanych dzwonków dźwięk nieraz urywa się po 2-3 sekundach. Przywrócenie ustawień fabrycznych niestety nie pomaga...

Dzięki za pomoc

Pozdrawiam
Michał
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2009, 23:21:40 wysłana przez beju »
--------------------
Galaxy S II (GT-i9100)

*

Offline Krupin14

  • 18
  • Sprzęt: Mio P560, HTC Touch 2, Samsung i5700
Odp: HTC Touch2 T3333 - Problem z dzwiękami i dzwonkami.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2009, 12:56:32 »
Właśnie ja też zauważyłem podobny problem.
Gdy dzwoni do mnie osoba, czasami nie włącza się w ogóle dzwonek, a wibracje tak.

*

Offline wojtekml

  • ***
  • 423
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt:HTC Buzz(Wildfire), LG GT540(Swift)
Odp: HTC Touch2 T3333 - Problem z dzwiękami i dzwonkami.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 08, 2009, 10:57:05 »
Ja mam ten sam model ale z dzwonkami nie mam problemu. Zarówno dźwięk dzwonka i sms-a pojawiają się zawsze.
Jednak jeśli chodzi o dźwięk budzika, to raz zdarzyło mi się że nie chciał dzwonić. Pojawił sie tylko dźwięk przypomnienia o budziku, jednak budzik nie zadzwonił.
Później ustawiłem w opcjach budzika wszystkie opcje, czyli wibrację, alarm i przypomnienie o alarmie. Dwa dni nastawiam budzik na tą samą godzinę i jak na razie dzwoni.
Zobaczę na jak długo :P
HTC Buzz (Wildfire) , Android 2.2.1 (2.22.405.1), radio 3.35.20.10
LG GT540 (Swift) , v20A Eclair 2.1

*

Offline pilzPL

  • 40
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC Touch 2 - Problem z dzwiękami i dzwonkami.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 18, 2009, 22:46:48 »
Z dzwonkami miałem podobny problem. Rozwiązałem to poprzez wejście w opcje- ustawienia-dźwięki- i tutaj zaznaczyłem opcje: zdarzenia (ostrzeż., zd. system) oraz programy i powiadomienia (alarmy, przyp). Następnie na zakładce powiadomienia ustawiłem ZDARZ.: Przypomnienia i zaznaczyłem wszelkie możliwe opcje oraz jakiś głośny (wrzaskliwy dźwięk dzwonka). Od tamtej pory dzwonek powiadomień i budzik dzwoni bez problemu. Mam nadzieje, że to rozwiązanie pomoże  :ok:

Odp: HTC Touch 2 - Problem z dzwiękami i dzwonkami.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 17, 2010, 09:02:58 »
Witam

U mnie także występuje ten problem z dzwonkiem nadchodzącego połączenia.
Czasem się włącza z wibracją a czasami jest tylko sama wibracja a dzwonka brak, mam pozaznaczane ptaszki w opcjach lecz nic to nie pomaga.

Czy dalej jeszcze macie takie problemy ??
pozdr.

Odp: HTC Touch 2 - Problem z dzwiękami i dzwonkami.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 26, 2010, 16:57:02 »
To ja się przyłącze rozwiązał ktoś problem z dzwonkami ?U mnie raz dzwoni raz nie ,ale wibruje zawsze :E

*

Offline Alek31

  • 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC ARTEMIS, HTC TyNT II - KAISER, HTC Touch2
Odp: HTC Touch 2 - Problem z dzwiękami i dzwonkami.
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 26, 2010, 21:09:56 »
Miałem ten sam problem, ale tylko problemy z dzwiekami przy połaczeniu rozmowy nadchodzącej występowały w nakładce spb 3.5, poodchaczałem wszystko a teraz staram sie tylko operować bocznym klawiszem dźwieku nie dotykam tego z głównego pulpitu. Najprawdopodobniej tam tkwi przyczyna, ponieważ już kilka razy zaryzykowałem i efekt był taki że był beak dzwonka, jednak po ponownym uruchomienu telefonu wróciło wsio do normy. Pozdr. A.

Odp: HTC Touch 2 - Problem z dzwiękami i dzwonkami.
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 28, 2010, 22:22:31 »
Na stronie HTC jest odpowiednia poprawka.  link http://www.htc.com/pl/SupportDownload.aspx?p_id=291&cat=0&dl_id=858

*

Offline wojtekml

  • ***
  • 423
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt:HTC Buzz(Wildfire), LG GT540(Swift)
Odp: HTC Touch 2 - Problem z dzwiękami i dzwonkami.
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 29, 2010, 15:01:29 »
Na stronie HTC jest odpowiednia poprawka.  link http://www.htc.com/pl/SupportDownload.aspx?p_id=291&cat=0&dl_id=858
Myślę że nie ma to nic wspólnego z problemem nie odtwarzania dźwięków i alarmów:
"This update for HTC Touch2 allows for your MP3 to be set as ringtones for incoming calls.", czyli
"Ta poprawka umożliwia ustawienie dźwięku mp3 jako dzwonka dla połączeń przychodzących"
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2010, 18:50:16 wysłana przez wojtekml »
HTC Buzz (Wildfire) , Android 2.2.1 (2.22.405.1), radio 3.35.20.10
LG GT540 (Swift) , v20A Eclair 2.1

*

Offline xarr

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S
Odp: HTC Touch 2 - Problem z dzwiękami i dzwonkami.
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 29, 2010, 19:25:38 »
U mnie można ustawić MP3 na dzwonek bez żadnej poprawki :D
Samsung Galaxy S 8GB
PDA: XXJPX + CF Root 1.3 + ClockworkMod Recovery + TouchWizGTG Launcher + Deodex by Ja :D
PHONE: XXJPX
CSC: XAJPX

*

Offline wojtekml

  • ***
  • 423
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt:HTC Buzz(Wildfire), LG GT540(Swift)
Odp: HTC Touch 2 - Problem z dzwiękami i dzwonkami.
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 29, 2010, 19:54:06 »
U mnie można ustawić MP3 na dzwonek bez żadnej poprawki :D

Dokładnie mam to samo. Dlatego ciekaw jestem co to w ogóle jest za poprawka :O
W każdym razie po zainstalowaniu tego czegoś u mnie miałem problem z spb i budzikiem(spb time), bo nie chciał się w ogóle wyłączyć i fon się na budziku wieszał. (dziś sprawdziłem bo miałem nockę :P )
Po odinstalowaniu nadal to samo, pomógł mi HR oraz backup systemu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2010, 19:56:32 wysłana przez wojtekml »
HTC Buzz (Wildfire) , Android 2.2.1 (2.22.405.1), radio 3.35.20.10
LG GT540 (Swift) , v20A Eclair 2.1

Odp: HTC Touch 2 - Problem z dzwiękami i dzwonkami.
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 30, 2010, 00:17:45 »
U mnie po zainstalowaniu dzwonek jest za kazdym razem. Wczesniej bywalo roznie.

Hehe, chyba nie myslicie ze to jest poprawka aby ustawic MP3 jako dzwonek? 

*

Offline wojtekml

  • ***
  • 423
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt:HTC Buzz(Wildfire), LG GT540(Swift)
Odp: HTC Touch 2 - Problem z dzwiękami i dzwonkami.
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 30, 2010, 01:39:09 »
Hmm... ciekawe  :E....
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2010, 04:50:16 wysłana przez wojtekml »
HTC Buzz (Wildfire) , Android 2.2.1 (2.22.405.1), radio 3.35.20.10
LG GT540 (Swift) , v20A Eclair 2.1

*

Offline wojtekml

  • ***
  • 423
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt:HTC Buzz(Wildfire), LG GT540(Swift)
Odp: HTC Touch 2 - Problem z dzwiękami i dzwonkami.
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 01, 2010, 21:37:06 »
Ok, więc dzisiaj miałem problem z dźwiękiem dzwonka. Zmuszony zostałem do wgrania fixa ze stronki htc.com dotyczącego rzekomo "braku słyszalności" dzwonka przy połączeniu przychodzącym. Po zainstalowaniu tego niestety przestał działać mi prawidłowo alarm z SPB Time.
W momencie gdy alarm się załącza to niestety nie da się go już wyłączyć, pomaga jedynie SR. Dzwonek połączenia jak na razie słyszę za każdym razem, a dzwoniłem od żonki chyba za 20 razy  :P
Po odinstalowaniu spb time próbowałem przetestować standardowy "windowsowski" alarm. Pierwsze 2 razy zadzwonił, trzeciego już nie było słychać. Ma ktoś też taki problem z alarmem??
Hard reset nie pomaga, alarm dzwoni jak mu się zachce  :O
Jaki alarm polecalibyście, taki zawsze dzwoniący?? No chyba że ktoś ma pomysł jak wyleczyć standardowy alarm albo zmusić go do każdorazowego dzwonienia?
HTC Buzz (Wildfire) , Android 2.2.1 (2.22.405.1), radio 3.35.20.10
LG GT540 (Swift) , v20A Eclair 2.1

Odp: HTC Touch 2 - Problem z dzwiękami i dzwonkami.
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 13, 2010, 10:35:23 »
witam   :)
przepraszam ze jestem nie w temacie ,lecz mam problem HTC Touch 2 a mianowicie dlaczego po włozeniu słuchawek nie działa radio,pokazuje ze został włozony zestaw lecz jesli wchodze w zakładkie radio powraca do strony gł,tel brałem z plusa czy aby napewno ten telefon posiada  radio  :E

*

Offline wojtekml

  • ***
  • 423
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt:HTC Buzz(Wildfire), LG GT540(Swift)
Odp: HTC Touch 2 - Problem z dzwiękami i dzwonkami.
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 13, 2010, 16:57:19 »
witam   :)
przepraszam ze jestem nie w temacie ,lecz mam problem HTC Touch 2 a mianowicie dlaczego po włozeniu słuchawek nie działa radio,pokazuje ze został włozony zestaw lecz jesli wchodze w zakładkie radio powraca do strony gł,tel brałem z plusa czy aby napewno ten telefon posiada  radio  :E

Działa radio, przed chwilą sprawdzałem :mrgreen:
Jeśli coś nie tak to spróbuj normalnego resetu, jeśli po nim nadal będziesz miał problem to chyba najlepiej zrobić HR.
Zazwyczaj pomaga na wszelakie dolegliwości  :ok:
HTC Buzz (Wildfire) , Android 2.2.1 (2.22.405.1), radio 3.35.20.10
LG GT540 (Swift) , v20A Eclair 2.1

Odp: HTC Touch 2 - Problem z dzwiękami i dzwonkami.
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 13, 2010, 19:34:12 »
Cytuj
Działa radio

tak kolego zgadza się tylko HR poradził sobie z tą wadą,jednak zauwarzyłem ze ten błąd po instalacji TomTom-a powtarza uszkodzenie Radia,po restarcie intalacyjnym ukazuje się błąd na ekranie czy ktos z was miał ten problem.   :shock:

EDIT; dokładnie ukazuje mi się taki błąd po instalacji TOMTOM-A   BTTrayCE
 
           Problem ten juz rozwikłany jesli zainstalujemy tomtoma 7.917 i radio smiga.   :ok:
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2010, 09:53:11 wysłana przez gomesz »

*

Offline mun10w13c

  • 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ma to jak NoData...
  • Sprzęt: HTC T3333 Touch2
Odp: HTC Touch 2 - Problem z dzwiękami i dzwonkami.
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 15, 2010, 20:42:02 »
Czyli problem z dzwonkami nie tyczy się wyłącznie mojego telefonu, a już się bałem bo HR nie pomagały. Ja tam zaznaczyłem na razie wszystkie opcje w alarmach i połączeniach i przeważnie dzwoni, (9 na 10 połączeń, nie wiem od czego to zależy). I tu kieruje do was takie pytanie, czy może być przyczyną, że dzwonek którego nie jest dzwonkiem standardowym (tylko został wgrany przeze mnie). Proszę o odp.

*

Offline wojtekml

  • ***
  • 423
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt:HTC Buzz(Wildfire), LG GT540(Swift)
Odp: HTC Touch 2 - Problem z dzwiękami i dzwonkami.
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 16, 2010, 14:10:05 »
Nie ma to znaczenia czy dzwonek jest dogrywany czy oryginalny. Dźwięk dzwonka zazwyczaj jest a jak mu się odwidzi to nie ma i tyle.
Ale jest na to sposób, w każdym razie dograłem sobie poprawkę ze strony htc.com dotyczącą dźwięków dzwonka i od tej pory nie zdarzyło sie żeby telefon nie zadzwonił.
HTC Buzz (Wildfire) , Android 2.2.1 (2.22.405.1), radio 3.35.20.10
LG GT540 (Swift) , v20A Eclair 2.1