Blokowanie ekranu w trakcie rozmowy

  • 2 Odpowiedzi
  • 755 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blokowanie ekranu w trakcie rozmowy
« dnia: Marzec 05, 2010, 19:00:50 »
Jest to mój pierwszy post więc witam wszystkich forumowiczów ;D
No i stało się.. po latach użytkowania symbiana stałem się szczęśliwym posiadaczem HTC Touch 2. Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony, brakuje mi tylko jednej logicznej opcji, której nie mogę znaleźć... jak u licha zablokować ekran w trakcie rozmowy ;D Z tego co widziałem to nie wszystkie WM miały taką opcję, niektórzy używają S2U2, ale zanim zacznę kombinować chciałbym się upewnić, czy naprawdę jestem ślepy i nie ma takiej opcji w WM 6.5, Napiszczie proszę gdzie jest ta opcja, lub jaką aplikację polecacie (zależy mi tylko i wyłącznie na blokowaniu ekranu po wybraniu numeru, nie chcę dodatkowych opcji, widgetow i podobnych). Z góry dzięki za pomoc.

*

Offline MusX

  • 29
Odp: Blokowanie ekranu w trakcie rozmowy
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 07, 2010, 01:19:06 »
po wybraniu połączenia, środkowy przycisk ze znaczkiem windowsa, aby wejść do menu start, a tam po lewej na dole 'blokada'.

Odp: Blokowanie ekranu w trakcie rozmowy
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 09, 2010, 01:25:15 »
Witam podłącze się, ale po włączeniu tej blokady wysakuje nam ekran wyświetlający połączenie z danym rozmówcą i dwa duże ekranowe przyciski między innymi "zakończ" które wyjątkowo nie jest na ręke bo wystarczy byle muśnięcie policzka i połączenie zerwane :/ jest jakieś lekarstwo na ten mankament ??