[2/3 Done]Kilka pytań dot. t3333 (np skrót do am, skróty klawiszowe, touchflo)

  • 1 Odpowiedzi
  • 949 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline dzeus

  • 21
Witam,

Szukałem na forum, szukałem na necie ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na kilka pytań:
1. Na karci pamięci mam automapę, jak utworzyć do niej bezpośrednio skrót w touchflo, zakładka programy?
2. Jak mogę wyłączyć/zamienić kolejność niektórych zakładek w touchflo?
3. Chciałbym przypisać inne funkcje pod klawiszami tj. home czy windows. Wybierając skróty klawiszowe, i tam mogę jedynie przypisać funckję pod klawisz "send key" przy jego przytrzymaniu. Jak dostać się do pozostałych?

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc z góry,
Dzeus
---------------------------------------------------------------------------------------
Na wszystkie odpowiedzi trafiłem na stronach xda-developers:
AD1. Aby móc wybrać program w touchflo należy za pomocą np. total commandera (wspaniały program btw.) utworzyć skrót(plik lnk) do programu (np. wm5Am.exe) w katalogu: \windows\start menu\programs\

AD2. Zakładkami w touchflo można manipulować do woli za pomocą Manilla 2D Customizer (M2DC). Ostatnią wersje znaleźć możecie w wątku http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=427392/

AD3. Niestety, jeszcze nie znalazłem ;(

Pojawiło się w mojej głowie czwarte pytanie:
4. Ponieważ HTC umiejscowiło bezsensownie przycisk resert pod obudową przy każdej zwieszce (kilka ostatnio było) muszę zdejmować klapkę. Nie byłby to problem, gdyby nie fakt, ze jest ona po prostu badziewna. Te zatrzaski są bardzo delikatne i to chyba tylko kwestia czasu kiedy się rozlecą ;(. Udało mi się znaleźć prgram, który resetuje telefon, pytanie jak podpiąć go pod jakiś klawisz (pytanie nr.3) bo przecież gdy system nie odpowiada nie ma siły aby się przełączyć na zakładkę programy i tam wybrać odpowiedniego exec'a. Czy ktoś z Was ominął ten problem?
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2010, 19:27:44 wysłana przez dzeus »

*

Offline teriero

  • **
  • 105
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Mega,LG GT540 Swift,HTC Wildfire,SGS+I9001
Witam.
Ad.Faktycznie reset fatalnie umiejscowiony(dobrze,że nie pod baterią  :D)
Rozwiązanie bez angażowania klawisza:SPB pocket plus-w ustawieniach można dodać przycisk soft reset.A jak nie to bardziej "hardwarowo":wyprostowany spinacz biurowy z lekko zagiętą końcówką.Po wyjęciu stylusa-swobodnie trafisz w otwór.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2010, 11:55:06 wysłana przez teriero »
Pozdrawiam! Teriero