MapaMap promocja dla Larka- problem z zapłatą :)

  • 6 Odpowiedzi
  • 3350 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MapaMap promocja dla Larka- problem z zapłatą :)
« dnia: Sierpień 07, 2009, 09:52:00 »
Od dzisiaj przez 10 dni użytkownicy Larków mogą skorzystać z promocji i za połowę ceny zrobić upgrade do wersji Top. Próbowałem... Jestem zarejestrowanym użytkownikiem  MapyMap Easy( chociaż jej nie używam, bo korzystam z Automapy), więc po zalogowaniu się na stronie Imagisu wybrałem sobie Mapę Top + GDE za 56 zł. Kliknąłem "zamów", wpisałem swoje dane i wybrałem ( zaznaczyłem formę płatności- BZWBK24). Po kliknięciu w końcowe "zamów" zostałem przekierowany do strony... z podziękowaniem za zakupy :)))) Spróbowałem jeszcze raz, wybrałem płatność przy pomocy tradycyjnego przelewu... I znowu to samo ! Nie ma możliwości wykonania zapłaty ! Nie dostałem również, żadnego maila potwierdzającego zamówienia ! Wysłałem zapytanie do pomocy serwisu MapyMap, z opisem problemu i już prawie godzinę czekam na odpowiedź... W międzyczasie na innym forum przeczytałem, że ktoś na odpowiedź z supportu MapyMap  czekał... rok czasu ! Więc ja pewnie się nie doczekam, a promocja trwa tylko 10 dni. Zastanawiam się tylko,  po co robić takie promocje, za które nie można zapłacić ? A może, za tę promocję zapłaciła firma Lark, a Imagis ma i Larka i jego klientów w... głębokim poważaniu ? Może firma Lark powinna zrezygnować ze współpracy z niepoważnym kontrahentem ?

« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2009, 10:01:35 wysłana przez drozdek »

*

Offline СП4УБВ

  • *****
  • 1106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Atrix
Odp: MapaMap promocja dla Larka- problem z zapłatą :)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 07, 2009, 10:07:49 »
Zadzwoń tam, też tak miałem, podczas rozmowy telefonicznej transakcja została anulowana i ponowna próba juz się powiodła. Dobra rzecz to taka, ze do Imagisu jak dzwonisz to zawsze ktoś odbierze (nie mówię o numerze pomocy).


Odp: MapaMap promocja dla Larka- problem z zapłatą :)
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2009, 13:31:36 »
Nie będę dzwonił, aż tak bardzo mi nie zależy... Jak do tej pory, po kilku godzinach nie dostałem żadnej mailowej odpowiedzi ani z Imagisa, ani z Larka. Wniosek ? Od takich firm należy trzyma się z daleka... Jak się odezwą i umożliwią mi zakup, to kupię. Jeżeli nie, to nie będę ich o to błagał ;)

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: MapaMap promocja dla Larka- problem z zapłatą :)
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 07, 2009, 13:37:10 »
płatność mtransferem poszła od pierwszego kopa, maile potwierdzające transakcję też dochodzą więc masz chyba pecha

*

Offline СП4УБВ

  • *****
  • 1106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Atrix
Odp: MapaMap promocja dla Larka- problem z zapłatą :)
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 07, 2009, 14:39:11 »
U mnie też transakcja poszła bez problemów, płatność VISĄ, kilka minut i jest nowa wersja programu. Wiesz, nie bardzo rozumiem, co ma dzwonienie do błagania ale - co kto woli. Zadzwonić i wyjaśnić, że nie działa w Twoim przypadku tak jak powinna strona to po prostu zgłoszenie błędu. Dzięki temu pomógłbyś innym - być może rzeczywiście jest jakiś błąd i zostałby wyeliminowany....

Odp: MapaMap promocja dla Larka- problem z zapłatą :)
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 07, 2009, 16:07:20 »
Odpowiedzieli na maila... Najpierw tak:
"Witam,
zamówienia nie są złożone poprawnie , nie wygenerował się numer Id płatności, nie przeszedł Pan procesu zamawiania do końca, do uzyskania blankietu formularza platności, bądź przekierowania na stronę banku".

 Po moim następnym mailu, z opisem krok po kroku co robię ( nie ma tam raczej możliwości popełnienia błędu), okazało się, że wina  leży po stronie PayU, w związku z tym Pani z Imagis złożyła zamówienie w moim imieniu, a ja korzystając z podanych przez nią danych zrobiłem przelew ze swojego konta internetowego. Z pominięciem PayU. Teraz czekam na informację skąd mam ściągnąć upgrade...

*

Offline СП4УБВ

  • *****
  • 1106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Atrix
Odp: MapaMap promocja dla Larka- problem z zapłatą :)
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 07, 2009, 16:09:33 »
Upgrade, po wpłynięciu kaski na ich konto pojawi się tutaj:

www.mojemapy.imagis.pl w zakładce: "Do pobrania"

Oczywiście musisz być zalogowany zeby pobrać, serwery mają szybkie, ja ściągałem dziś to leciało tak około 8Mbitów/s