0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przed zbliżającym się okresem wakacyjnym producent nawigacji MapaMap przygotował aktualizację mapy Polski z danymi z II kwartału 2014. Największa zmianą w tej wersji mapy jest dodanie prawie pół miliona nowych adresów (dokładnie 467 472) co sprawia, że nawigacja MapaMap oferuje ich już w tej chwili ponad 3,7 miliona. Do nowej mapy dodane zostały także następujące elementy: • 173 nowe plany miast i miejscowości (w sumie w mapie 13 553 planów).• 1020 km nowych dróg (w sumie w mapie 493 147 km dróg).• 2 223 nowych obiektów POI (w sumie w mapie 324 011 obiekty).• 10 nowych miast ze strefami płatnego parkowania (w sumie w mapie 120 miast).• 214 nowych tablic drogowych (w sumie w mapie ponad 2971 tablic). Poza rozwojem i aktualizacją danych wymienionych powyżej producent na bieżąco wprowadza do mapy także nowe inwestycje drogowe. W mapie z II kwartału 2014 pojawiły się miedzy innymi następujące otwarte niedawno inwestycje. • Autostrada A1 - otwarty most w miejscowości Mszana• Autostrada A1 - otwarty odcinek Toruń - Kowal• Droga ekspresowa S3 na odcinku Gorzów WLKP - Międzyrzecz• Droga ekspresowa S9/S14 - południowa obwodnica Łodzi• Droga ekspresowa S8 Walichnowy - Pabianice• Droga wojewódzka 203 i most w Darłowie• Obwodnica Ząbkowic Śląskich• Trasa średnicowa w Toruniu Najnowsza wersja mapy oznaczona symbolem PL_2014Q2 będzie sukcesywnie dostosowywana do wszystkich wersji systemu nawigacji MapaMap. W chwili publikacji tej informacji nowe mapy dostępne są dla urządzeń mobilnych z systemem Android oraz tradycyjnych urządzeń GPS z systemem Windows CE takich jak LARK, MANTA, GOCLEVER, TRAK, TRACER. Aby sprawdzić czy nowe mapy są już dostępne do Państwa nawigacji, zapraszamy na stronę: http://www.mapamap.pl/shop/updates
Cytuj .......Największa zmianą w tej wersji mapy jest dodanie prawie pół miliona nowych adresów (dokładnie 467 472) co sprawia, że nawigacja MapaMap oferuje ich już w tej chwili ponad 3,7 miliona.....Tak z ciekawości, sprawdziłem trzy znane mi adresy i takich 'cudów' się nie spodziewałem. 1. Kraków ul. Nad Potokiem 25, różnica z faktycznym adresem tylko 200 m.2. Warszawa ul. Apenińska 2 , różnica 480 m.3. Mińsk Maz. ul. Warszawska 250/93, tu 'pojechali' różnica 2.8 km.Może zamiast się 'ścigać', skupią się na jakości.
.......Największa zmianą w tej wersji mapy jest dodanie prawie pół miliona nowych adresów (dokładnie 467 472) co sprawia, że nawigacja MapaMap oferuje ich już w tej chwili ponad 3,7 miliona.....