Planuje zakup MDA Compact i mam kilka pytan do posiadaczy

  • 11 Odpowiedzi
  • 1195 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline fiozo

  • 14
Planuje zakup MDA Compact i mam kilka pytan do posiadaczy
« dnia: Czerwiec 07, 2005, 19:35:49 »
Witam

Mam pytanie do posiadaczy owego MDA zakupionego w salonie ERY.

1. Czy ta folia która jest dołączana do zestawu jest coś warta?
    Czy lepiej odrazu zakupic folie brendo?
2. Czy Era mocno zmodyfikowała oprogramowanie ? i czy te zamiany są na       plus czy na minus?
3. Jak jest z obsługą grafiki ? Wcześniej posiadałem Acer N30 i bardzo               podobała mi się jego wydajność, filmy były odtwarzana bardzo plynie.
    (Przekopałem archiwum o niewiele znalazłem na ten temat.)
4. Jeśli by miał ktoś zdjęcia zrobione tym aparatem w oryginalnym formacie i      mógłby mi wysłać na meila byłbym wdzięczny :) fiozo1@poczta.onet.pl

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.


*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Planuje zakup MDA Compact i mam kilka pytan do posiadaczy
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2005, 20:55:29 »
1. lepiej od razu kup Brando, dokladnie Protector Plus
2. raczej na plus i sa to tylko drobne zmiany jak gotowe profile polaczen BT czy tez polski slownik T9, ale wiekszosc uzytkownikow i tak instaluje nowszy ROM powiekszajacy File Store
3. w tym przypadku bedzie jeszcze lepiej

*

Offline mike

  • *
  • 69
Planuje zakup MDA Compact i mam kilka pytan do posiadaczy
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2005, 22:02:42 »
Ja mam MDA z Ery, a wczesniej mialem niemiecki z T-Mobile. Jako uzytkownik podpisuje sie pod wszystkim co napisal Jakub. Mam brando, rom lepszy niz w T-Mobile, ustawiony GPRS, slownik T9 etc. etc., nie mialem nigdy N30, daltego nie mam prownania, ale jesli chodzi o wyswietlacz w MDA to jest znakomity! W ogole nie mozna sie zorientowac, ze jest mniejszy o 0,7 cala, niz w wiekszosci palmtopow. Bedziesz pozytywnie zaskoczony jego wielkoscia!!

Planuje zakup MDA Compact i mam kilka pytan do posiadaczy
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 08, 2005, 02:08:53 »
Czesc.
Rozgladam sie za palmem i tel w jednym i MDA Compact wydaje sie dobrym rozwiazaniem. Chciałbym się dowiedzieć o to jaki nadajnik GPS polecacie do tego urządzenia tak żeby to dobrze działało z auto mapą.
Dzieki i pozdrawiam

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Planuje zakup MDA Compact i mam kilka pytan do posiadaczy
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 08, 2005, 12:10:02 »

Planuje zakup MDA Compact i mam kilka pytan do posiadaczy
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 10, 2005, 00:44:55 »
Bardzo dziekuje za info. Wlasnie dzis (w wlasciwie wczoraj) stalem sie szczesliwym posiadaczem tego cuda (MDA compact) na razie.

Info dla wszystkich potencjalnie kupujacych - jesli sie prowadzi dzialalnosc to w taryfach biznesowych mozna ten MDA kupic taniej. Ja w abonamencie 60PLN + VAT kupilem ten MDA za 1450 PLN brutto.

Takie warunki sa do 15 czerwca.

Pozdrawiam
Norbert

*

Offline p1vo

  • **
  • 124
    • http://wifia.pl
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Planuje zakup MDA Compact i mam kilka pytan do posiadaczy
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 15, 2005, 19:59:48 »
ciekawi mnie dlaczego polecacie proterctor plus a nie ultra clear (nie chcialem konkretnie pytac jakuba niech kazdy sie wypowie jesli mial stycznosc z obiema foliami)??. bo wydawalo mi sie ze ultra clear bedzie lepsze i juz prawie je kupilem ..

Planuje zakup MDA Compact i mam kilka pytan do posiadaczy
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 15, 2005, 20:08:43 »
Musisz podczepiać się pod temat???
Przeczytaj ten wątek....
http://www.pdaclub.pl/forum/posty.php?temat_id=6998

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Planuje zakup MDA Compact i mam kilka pytan do posiadaczy
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 15, 2005, 20:12:28 »
Protector plus jest matowa przez co tylko minimalnie odbija swiatlo. Poza tym uwazam, ze wygodniej sie korzysta z rysika, gdy folia nie jest idealnie gladka. Po zakupie MDA Compact kilka dni uzywalem go bez folii i bardzo mi sie nie podobalo dlubanie rysikiem bo tak gladkim ekranie. Po zalozeniu folii wszystko na szczescie wrocilo do normy :)

[Dodano: 2005-10-15 20:14:07]
Racja, ciag dalszy tej dyskusji lepiej prowadzic pod wskazanym przez admina watkiem.

*

Offline plumer

  • 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i600, B7350
Planuje zakup MDA Compact i mam kilka pytan do posiadaczy
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 16, 2005, 23:10:16 »
A ja mam pytanie do znawcow MDA compact.
Kupilem wlasnie Compacta w Erze i zaraz nastepnego dnia tak mi sie zwiesil ze nie nawet soft reset nie pomogl. Jako ze mialem wczesniej IPAQa wiec i troche doswiadczenia zrobilem hard reset i wszystko ustapilo jednakze zniknely takze programy np. zip i rozne Intelli.... oczywiscie ustawienia gprs i theme z Ery tez.
Myslalem ze wszystkie te programy i ustawienia beda jako instalki na CD ale tam sa tylko inne programy. Czy wiecie co trzeba zrobic by wrocic do stanu zaraz po kupieniu??

Szukalem troche ale nie znalazlem odpowiedzi.

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Planuje zakup MDA Compact i mam kilka pytan do posiadaczy
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 16, 2005, 23:29:15 »
Te programy o ktorych mowisz znajduja sie w pamieci Extended ROM aparatu i sa automatycznie instalowane po twardym resecie i kalibracji ekranu. Jesli zaraz po twardym resecie i kalibracji ekranu wykonales miekki reset to programy te nie zostaly zainstalowane.

Najlepiej zrob jeszcze raz twardy reset, a wszystko sie zainstaluje.

*

Offline plumer

  • 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i600, B7350
Planuje zakup MDA Compact i mam kilka pytan do posiadaczy
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 16, 2005, 23:34:10 »
No o ile pamietam to faktycznie tak zrobilem bo zrobilem hard reset i zostawilem telefon na dluzszy czas bez kalibracji i potem nie moglem wpisac pinu wiec zrobilem soft reset.

Dzieki sprobuje.