Latwiej o Mda Pro niz o Mda Compact :)

  • 3 Odpowiedzi
  • 665 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Latwiej o Mda Pro niz o Mda Compact :)
« dnia: Październik 02, 2005, 23:11:51 »
Taka ciekawostka i wyrazenie opinii...
Jako ze sprzedalem moje MDA III  a konczy mi sie umowa i dostaje nowy telefon zazyczylem sobie SPV M500 czyli Mda Compact, okazalo sie ze nawet w Londynie ich nie ma nigdzie, wszystkie wyprzedane, podczas szukania okazalo sie ze za to moge miec od reki MDA Pro bo akurat dzisiaj dostali pierwsze dwa :)
Po paru minutach testowania doszedlem do wniosku ze to juz jednak nie dla mnie. Nie dosc ze w porownaniu do MDA Compact ktorego dostane za darmo (jak go znajde) to tu musze podpisac umowe na 18 miesiecy, wysoki abonament, do tego musze zaplacic jeszcze ok £100 to najwiekszym mankamentem okazala sie wielkosc. Mialem go w reku po raz pierwszy, do tej pory ogladalem tylko na zdjeciach. Tego sie nie da juz nosic w kieszeni!!wage i grubosc moge przezyc ale szerokosc to porazka.
Jutro kolejny dzien poszukiwan MDA Compact...:)

*

Offline janek72

  • ***
  • 256
  • Sprzęt: Nokia E52 (work) HTC HD2 (as PDA)
Latwiej o Mda Pro niz o Mda Compact :)
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2005, 07:50:34 »
Jak jestes z Londynu, to moze poczekaj na np. etena m600 z wifi. Tam u Was to jest bardziej powszechne (wifi).

Janek

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Latwiej o Mda Pro niz o Mda Compact :)
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 03, 2005, 09:54:27 »

Latwiej o Mda Pro niz o Mda Compact :)
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 03, 2005, 13:30:34 »
Atom jest super, ale po pierwsze nie bedzie go w mojej sieci (Orange) a po drugie jak ma sie pokazac w grudniu to jeszcze tyyyyle czekania;)