Nie wiem jak ustawić inny port (może inaczej jak dodać do programu 7 com) bo używam w opcjach ustawienia GPS wewnętrznego GPS. Zmieniając na inne rodzaje odbiorników GPS tylko ustawiając odbiornik "inny odbiornik GPS NMEA" w TT7 pojawiają się inne porty com ale nie ma com7. Jak dodać ten port aby program widział tego 7 coma?
I sprawdziłem bo miałem po południu czas i jeździłem samochodem jak to jest z tymi comami i dokładnością tt7 navigator. Ustawiłem ustawieniach programu "inny odbiornik GPS NMEA" i dwa różne com (jeden to był AGPS a drugi GPS Device takie comy pokazuje program są jeszcze widoczne com 8,5,0 z jakimiś dodatkowymi oznaczeniami ale nie wiem co oznaczają) i tu następuje porażka ze wskazaniami GPS w stosunku do mapy. Tak na moje oko to ze 150-180 metrów jest przesunięcia we wskazaniach, to jest dużo bo w mieście lub na autostradzie przy kilku zjazdach w jednym kierunku można pomylić właściwy zjazd. Zjeżdżałem z drogi w drugą w prawo i ja już musiałem skręcić a program pokazywał dużo dalej skręt. Najdokładniej jest w ustawieniach na wewnętrzny GPS Glofiisha ale i tak występuje przesunięcie . Co do dokładności tych map to też przynajmniej na Polsce mam trochę uwag, mapa wskazuje na terenach wiejskich i małych miasteczkach drogi których nie ma lub są po przeciwnej stronie (tak jak lustrzane odbicie)drogi , za plus uznaje pokazywanie nazw ulic w takich małych miejscowościach nawet wioskach gdzie są nazwy ulic wprawdzie bez numeracji (AM 5,1 też nie ma tam numeracji) ale jak na takiego TT7 to jestem miło zaskoczony. Tylko nurtuje mnie ta dokładność. Co do przeliczania tras to reaguje błyskawicznie na zmianę kierunku i nowe przeliczanie ,AM 5,1 przelicza to wolniej i cały czas powraca do zaplanowanej drogi nakazując zawrócić . Jeszcze raz ponawiam prośbę , może ktoś ma wiedzę jak poprawić tą dokładność wskazań TT7.