Unknown SIM status w M700

  • 3 Odpowiedzi
  • 1008 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Unknown SIM status w M700
« dnia: Styczeń 31, 2007, 20:43:28 »
Witam, Od miesiąca używam M700. Na początku jakoś nie narzekałem na problemy z GSM ale teraz mój palmofon po resecie potrafi mnie zaskoczyć komunikatem "Unknown SIM status" i nie moge wpisać kodu PIN.
Z tego co widziałem to taki sam problem był w X500 i patch z unicomu go w większości rozwiązywał. Pytanie czy do M700 zadziała ten sam patch albo czy słyszał ktoś o takim do M700??.

Unknown SIM status w M700
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2007, 21:43:38 »
Mam ten sam problem z m700 - pin czasem udaje sie wpisac po klilku miekkich restartach (ale ile razy mozna go restartowac)

Unknown SIM status w M700
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2007, 22:07:05 »
zdecydowalem sie na hard reset no i teraz kosi..
bolesne ale skuteczne :-) zobaczymy jak dlugo.

Mimo wszystko moze ktos ma jakies inne rozwiazania na takie problemy? W weekend nie chcial zadzialac z gsm to zaczalem odinstalowywac programy etena takie jak eten phone, eten skin changer itp i po usunieciu ktoregos z nich zadzialalo. Dzis sie uparl bo juz nic nie pomagalo. :-)

Nowy ślad w sprawie: Pierwszy raz od hard resetu komunikat Unknown SIM status pojawil sie jak zmienilem skore dialerowi.. Problem w tym, że bez wpisania kodu PIN nie moge wejsc w ustawienia zeby zmienic na poprzedni.

*

Offline aigel

  • ***
  • 299
Unknown SIM status w M700
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2007, 09:33:36 »
Cytat: "mateii"
zdecydowalem sie na hard reset no i teraz kosi..
bolesne ale skuteczne :-) zobaczymy jak dlugo.

Mimo wszystko moze ktos ma jakies inne rozwiazania na takie problemy? W weekend nie chcial zadzialac z gsm to zaczalem odinstalowywac programy etena takie jak eten phone, eten skin changer itp i po usunieciu ktoregos z nich zadzialalo. Dzis sie uparl bo juz nic nie pomagalo. :-)

Nowy ślad w sprawie: Pierwszy raz od hard resetu komunikat Unknown SIM status pojawil sie jak zmienilem skore dialerowi.. Problem w tym, że bez wpisania kodu PIN nie moge wejsc w ustawienia zeby zmienic na poprzedni.



Plik ze strony Unicomu :
http://www.unicom.pl/index.php?page=11&showfiles=557
rozwiązuje problem zarówno w X500  jak i M700

aigel