m700 i active sync 4.5

  • 2 Odpowiedzi
  • 446 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline furzyk

  • **
  • 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000
m700 i active sync 4.5
« dnia: Wrzesień 20, 2007, 17:59:03 »
nie wiem dlaczego po podlaczeniu etena nie moge wejsc w menu TOOLS w Active Sync 4.5 - ta wersja byla na plytce. Nie moglem nigdzie znalezc tego na forum wiec moze ktos mial podobny problem ? Nie wiem tez gdzie odcztac jaka mam wersje romu - 300 czy ta nowsza ? Mam etena z windowsem 6.0 - czy jest sens w ogole go aktualizowac ? czytalem o problemach z bateria ze zle pokazuje itp.

*

Offline Kapat

  • ***
  • 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC KAISER,Asus P527,Eten M700,MDA Compact I
Odp: m700 i active sync 4.5
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2007, 19:21:55 »
wm6.0 ktore masz jest najnowsze :) wiec  aktualizacja  nie ma sensu:) do "tools" nie wejdziesz puki nie zsynchronizujesz pda z blaszakiem :)

co do  bateri :)  jest  pach poprawiajacy  ten blad i mozna go zassac z ftp-a forum eten-users.eu no i przygotuj sie  na  "problemy z bateria" mechaniczne :) mi po jednej rozmowie takiej kolo 5min poziom baterii o ok 40% :) jak wyzdrowieje trzeba bedzie odwiedzic  znowu UNICOM :)

*

Offline furzyk

  • **
  • 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000
Odp: m700 i active sync 4.5
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 20, 2007, 20:33:25 »
na tej stronie cos nie moge znalezc linka do ftp. A z rejestracja tez jest problem bo jak nie wpisuje spacji w rzedzie liter i wciskam zeby dalej kontynuowac proces rejestracji to mi pisza ze zle zrobilem z tymi spacjami. Ale czytam przeciez i robie jak kaza. Nie idzie skad inad sciagnac patcha do baterii ?

Natomiast odnosnie polaczenia active sync - to nib jest polaczony bo moge kopiowac z i na karte, instalowac pliki ale sama synchronizacja - nie dziala jakby. Na okienku A. Sync jest male okienko z napisem retreving settings i niby pobiera te ustawienia w nieskonczonosc. Czy ktos mial podobny problem ? moze jakas starsza wersja AS zadziala ?

edit: w zasadzie juz zrobilem i dziala
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2007, 00:30:24 wysłana przez furzyk »