M500 i moje problemy

  • 4 Odpowiedzi
  • 1474 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

M500 i moje problemy
« dnia: Luty 26, 2007, 17:18:30 »
witam. na wstepie chcialbym zaznaczyc ze na chwile obecna ETEN jest moja pierwsza zabawka i pojecie mam mizerne. wszystko bylo ok jakos sobie radzilem do momentu az zaczalem zaglebiac sie. na poczatku dopadlo mnie uszkodzenie mechaniczne: wypadl przycisk od wlaczania...   :terrified:  wszystko ok wlaczac nie trzeba az nagle zaczal sie wieszac i przycisk zaczal byc potrzebny (poszukuje przycisku :P ) drugi problem.... nie widzi mi kart!! obojetnie jaka wsadze to jej nie ma. tzn system "widzi" karte ale nie ta w tel.cos na niej jest moge swoja wyciaac i wkladac a na lcd nic sie nie zmienia dalej to samo-wszytsko sie uruchamia a mojej karty nie widac.co jest grane?mam karte na niej cos jest a eten widzi co innego i zgrozo obojetnie czy karta jest czy nie to wszystko dziala... dalej- backup- mam na stanie 70% a on potrafi wyskakiwac mi z backupem. mozna to jakos zmienic?? no a dzis wogole mi padl....zaczela migac niebieska dioda wylaczyl sie i juz nie wlaczyl....i jeszcze jedno-potrafi nie ladowac do konca baterii. wszystko bylo pieknie cacy a teraz takie schody. prosze o wyrozumialosc i dziekuje z gory za pomoc

*

Offline leezus

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • ETEN X500
M500 i moje problemy
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2007, 18:19:08 »
Co do pomocy to ja tu widze niestety service - uzupełnią przycisk, sprawdzą problem z kartą i dlaczego padł.
Na marginesie strasznie chaotycznie opisałeś problem

pzdr

M500 i moje problemy
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 28, 2007, 11:12:03 »
a gdzie jest jakis service??macie jakas mapke??jestem z warminsko mazurskiego

*

Offline misiaczekm

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: M500 i moje problemy
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 29, 2007, 08:57:09 »
Powinieneś wysłać do nich... http://www.unicom.pl/
() ()    MisiaczekM
( o )
() _ ()
() ()

*

Offline Kapat

  • ***
  • 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC KAISER,Asus P527,Eten M700,MDA Compact I
Odp: M500 i moje problemy
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 01, 2007, 18:30:45 »
uprzedzsam tylko ze poczekasz ze 3 tygodnie :) u mni8e w m700 nie odskakuje gniazdo micro jack jak chciałem zostawic etenka w oncu nie zostawilem bo akurat sezon mam w pracy i nie moge zostac bez kom :D