ETEN M500 Problemy

  • 6 Odpowiedzi
  • 1290 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline max77

  • *
  • 58
ETEN M500 Problemy
« dnia: Październik 14, 2005, 15:42:44 »
Witam wszystkich to mój pierwszy post. Mam uciążliwy problem z gubieniem sygnału i przerywaniem rozmów w Etenie. Mam wgrany najnowszy rom i nie wiele to dało czy jest na to jakiś sposób, bo przyznam że coraz bardziej rozczarowywuje mnie ten sprzęt tym bardziej że po 2 miesięcznym dość delikatnym użytkowaniu ściera się farba i wychodzi czarny podkład, co za cene niespełna 2tyś jest lekką przesadą.
Pozdrawiam

*

Offline mariozapasnik

ETEN M500 Problemy
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 16, 2005, 01:09:35 »
No to SUPER mnie pocieszyłes KUPIŁEM go kilka dni temu i JUZ mnie wnerwia jakośc ROZMÓW a raczej urywanie słó oraz  słaby ZASIĘG  czy da radę wgranie nowego romu i czy da sie beckup zrobić   wszystkich danych po tym ?

*

Offline max77

  • *
  • 58
ETEN M500 Problemy
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 16, 2005, 09:25:33 »
Ja mam wgrany rom 042 czyli ten najnowszy i nic się nie zmieniło mam to samo co Ty. Zauważyłem jeszcze jeden problem a mianowicie podczas pracy AM jeżeli ktoś zadzwoni to po zakończeniu rozmowy głos nawigatora milknie, a następne połączenia powodują zawieszanie się programu lub całego PDA. Generalnie używam jeszcze Motoroli A1000 która również nie jest bez wad, ale przy Etenie to ideał. Jakość połączeń jak i głośników jest bez sprzecznie idealna.

*

Offline mariozapasnik

ETEN M500 Problemy
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 16, 2005, 09:44:41 »
podeślij jak masz jakś fajny sofcik na meila mariozapasnik@wp.pl   pozdrawiam

*

Offline misiaczekm

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
ETEN M500 Problemy
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 16, 2005, 17:53:05 »
Ja mam w grany także rom 42 i w Erze jak i w Idei ni zauważyłem takich problemow. Jedyne co zauważyłem to raz mi nie chciał wybrać numeru do Plusa. W Erze co prawda mam mniejszy zasięg... szczególnie w pomieszczeniach.
Band mam ustawiony na 900/1800

Co do farby to przegieli, mam go raptem ponad tydzień a już się wytarła:(
() ()    MisiaczekM
( o )
() _ ()
() ()

*

Offline max77

  • *
  • 58
ETEN M500 Problemy
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 16, 2005, 18:55:41 »
Widzę ,że mój przypadek złażącej farby oraz kiepskiej jakości połączeń nie jest odosobniony. Zastanawia mnie fakt jak dystrybutor mógł "cos takiego" dopuścić do sprzedaży narażając się na niezadowolenie klientów, nie wspominając kłopotów związanych z reklamacjami .

*

Offline mariozapasnik

ETEN M500 Problemy
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 16, 2005, 18:57:55 »
rwie mi rozmowe jak tylko jest słaby zasięg  co do zasięgu najlepiej jak do tej pory dawała mi Nokia 6600  była niezawodna a Eten m500   jezuuuuuuu   litości