Problem z samoistnym wyciszaniem sie dzwonka...

  • 6 Odpowiedzi
  • 15581 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline paka

  • ***
  • 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Problem z samoistnym wyciszaniem sie dzwonka...
« dnia: Listopad 27, 2009, 18:30:37 »
Witam, ostatnio pojawil sie dziwny problem. Podczas trzymania telefonu w kieszeni, kiedy ktos do mnie dzwoni , dzwonek po chwilki sie sam wycisza... czasami jest normalnie. Nie wiem przez co to moze byc. Tak jakby "cos" w kieszeni wciskalo "wycisz dzwonek". Jak telefon lezy na stole to problem nie wystapil... Tylko jak obroce telefon do dolu to sie wycisza. W opcjach dzwiekow mam wylaczone te 2 opcje od wyciszania i zglasniania w kieszeni. Ktos wiek jak w rejestrze wylaczyc to zciszanie dzwonka poprzez obrocenie?

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Problem z samoistnym wyciszaniem sie dzwonka...
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 27, 2009, 18:33:04 »
A to nie przypadkiem ta opcja: Przycisz podnosząc telefon? Bo to ona działa w ten sposób, że jeśli ruszysz dzwoniący telefon, to dzwonek się ścisza. A mając telefon w kieszeni i idąc, to naturalnie się on porusza...

*

Offline paka

  • ***
  • 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Problem z samoistnym wyciszaniem sie dzwonka...
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 27, 2009, 18:59:17 »
czy ja wl czy wyl ta funkcje jest tak samo.

*

Offline kgx2

  • ***
  • 277
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2, Samsung Galaxy S3
Odp: Problem z samoistnym wyciszaniem sie dzwonka...
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 27, 2009, 19:34:18 »
Spróbuj włączyć "tryb w kieszeni" jeśli nie pomoże to jeszcze HR pozostaje.
MIO A701 <> HTC TyTN II Kaiser <> SGH i900 OMNIA <> HTC HD2<>Samsung Galaxy Note<>Samsung Galaxy S3

*

Offline paka

  • ***
  • 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Problem z samoistnym wyciszaniem sie dzwonka...
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 29, 2009, 10:56:33 »
Juz chyba wiem w czym problem. W momencie dzwonienia przycisk "mute" nie jest zablokowany jakism suwakiem. Bedac w kieszeni ekran styka sie z moja noga przez cienki material kieszeni i naciska na wycisz... Sprawdzilem i faktycznie pprzez ten material moge normalnie obslugiwac telefon.

Jest moze jakis zmodyfikowany system odbieranai , klawisz wycisz byl tez w formie suwaka? (oprocz S2u)

*

Offline xaban

  • *
  • 79
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Problem z samoistnym wyciszaniem sie dzwonka...
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 29, 2009, 11:08:20 »
Juz chyba wiem w czym problem. W momencie dzwonienia przycisk "mute" nie jest zablokowany jakism suwakiem. Bedac w kieszeni ekran styka sie z moja noga przez cienki material kieszeni i naciska na wycisz... Sprawdzilem i faktycznie pprzez ten material moge normalnie obslugiwac telefon.

Jest moze jakis zmodyfikowany system odbieranai , klawisz wycisz byl tez w formie suwaka? (oprocz S2u)
Może włóż telefon do kieszeni odwrotnie? Ekranem na zewnątrz? :)
Konrad

*

Offline paka

  • ***
  • 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Problem z samoistnym wyciszaniem sie dzwonka...
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 29, 2009, 11:27:34 »
No to poki co dziala :) No ale nie to chodzi :) Jest jakis zmodyfikowany dialer HTC aby bylo slide to mute czy cos takiego albo wylaczyc ten przycisk?