kłopoty po rozebraniu

  • 0 Odpowiedzi
  • 1093 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kłopoty po rozebraniu
« dnia: Grudzień 18, 2012, 18:06:49 »
Witajcie, kilka razy już rozbierałem telefon aby go wyczyścić. Ostatnio dodatkowo stwierdziłem że zmienię taśmę pod digitizerem bo zebrał się tam kurz oraz wymienię głośniki bo charczą. Operacja się prawie udała... popękał plastik na płycie głównej od taśmy wyświetlacza ( ten mały czarny który się odchyla i zwalnia taśmę. Naturalnie że nie stykało dobrze to ekran miał albo dziwne kolory albo połowy nie wyświetlał etc. postanowiłem pogrubić taśmę, taśmą samoprzylepną dla lepszego styku w białym gnieździe. Ekran działa dobrze ładnie wyświetla, dotyk działa.

Ale sam telefon dość mizernie. np ładuje się android z NAND i w pewnym momencie staje... jak ścisnę mocno telefon to ładuje się dalej... zacina się również podczas pracy na amen i nie reaguje na nic. Androida wgrałem jeszcze raz i to samo, więc kwestia sofru raczej odpada, zwłaszcza jeżeli jest różnica po ściśnięciu telefonu, sprawia to wrażenie jakby coś nie łączyło, tyle że tam raczej nie ma takiego elementu który miałby nie łączyć.

Co to może być? czy przez brak dobrego styku taśmy wyświetlacza może się wieszać telefon?