FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO

  • 598 Odpowiedzi
  • 205047 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #420 dnia: Listopad 26, 2010, 20:23:37 »

Kupilem telefon u nas Orange, nie pamietam jaki mialem na poczatku, jak to sprawdzic, jakie polskie 1.48, 1.66 jeszcze jakies?

*

Offline Eldorado9

  • **
  • 187
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #421 dnia: Listopad 26, 2010, 20:24:13 »
Witajcie!

No i poległem w przedbiegach.

Podczas próby instalacji HSPL (HSPL2_RUN.exe) dostaję komunikat jak na załączonej fotce

System na PC to W7 32bitki
System HTC to stockowy 1.66, radio 2.07.xx, spl 1.42

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ff9ab4f03ef97350.html
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2010, 20:27:07 wysłana przez Eldorado9 »
Pozdrawiam
Eldorado9

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #422 dnia: Listopad 26, 2010, 20:49:39 »
Odpalenie programu w trybie zgodności z XP lub NT się kłania oraz sprawdzenie sterów USB czy masz właściwe.

*

Offline Eldorado9

  • **
  • 187
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #423 dnia: Listopad 26, 2010, 20:59:33 »
Odpalenie programu w trybie zgodności z XP lub NT się kłania oraz sprawdzenie sterów USB czy masz właściwe.

Tryb zgodności przetestowałem bez skutku. Co do driverów hmm. usb działa normalnie zarówno z peryferiami, pendraczkami czy czymkolwiek innym podpiętym, mam standardowe z systemu.

Może mógłbyś podać jakich Ty używasz?
Pozdrawiam
Eldorado9

*

Offline MrVampire

  • ***
  • 273
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 LEO
Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #424 dnia: Listopad 26, 2010, 21:50:19 »
Jak masz Plusa to masz branding z Plusa, a forum widzę nie czytamy:
http://pdaclub.pl/forum/romy-do-leo/spis-i-linki-do-wszystkich-stockrom-ow-htc-hd2-leo/


A czytamy, czytamy
tylko skad mam wiedziec ktory pobrac?

dzieki za pomoc btw
HTC HD2 LEO

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #425 dnia: Listopad 26, 2010, 22:55:06 »
Słuchaj skoro już 1.48 i 1.66 przetestowałeś i nic to próbuj 1.72, 1.78 (generalnie próbuj z tymi, które mają w nazwie WWE - World Wide English, byle nie Asia), któryś wejdzie i zapamietaj, że to Twój stock.

Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #426 dnia: Listopad 27, 2010, 00:46:00 »
ja nadal mam problem nie moge wgrac jesli mialem orange jaki mam stock wgrac??

*

Offline MrVampire

  • ***
  • 273
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 LEO
Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #427 dnia: Listopad 27, 2010, 08:25:26 »
Słuchaj skoro już 1.48 i 1.66 przetestowałeś i nic to próbuj 1.72, 1.78 (generalnie próbuj z tymi, które mają w nazwie WWE - World Wide English, byle nie Asia), któryś wejdzie i zapamietaj, że to Twój stock.
Budniu, który ROM będzie najlepszy pod HSPL?
I mam ściągnąć te WWE East Europe?


Połączone: [time]Listopad 27, 2010, 08:39:41[/time]

PRZYWRACANIE FABRYCZNEGO SPL

1. Ściągamy oryginalny przeznaczony dla naszego urządzenia ROM ze strony HTC: http://www.htc.com/europe/SupportDownloadList.aspx?p_id=297&act=sd&cat=2 (wpisując SN swojego urządzenia mamy lub nie możliwość ściągnięcia ROM'u) lub ze strony SUNNYSOFT gdzie również są spolszczenia do ROM'ów: http://www.sunnysoft.com/htc/
2. Instalujemy jakiś program do dekompresji typu WINRAR, klikamy na ściągnięty ROM prawą myszą i wybieramy wypakuj pliki do jakiekiegoś KATALOGU, w katalogu tym pojawi się klika plików, nas interesuje plik o nazwie ruu_signed.nbh.
3. Klikamy na niego i zmieniamy jego nazwę na leoimg.nbh.
4. Kopiujemy plik na kartę za pomocą np urządzenia podpinając je do komputera lub w przypadku gdy uwaliliśmy system i nie da się go uruchomić wyciągamy kartę wsadzamy do adaptera który podpinamy do komputera i kopiujemy plik leoimg.nbh.
5. Wsadzamy kartę do urządzenia i przytrzymując VOL - ( zmniejszanie głośności w słuchawce) wciskamy przycisk power ( prawy dolny róg urządzenia ) odpali sie bootloader i odnajdzie skopiowany plik na karcie sd.
6. Tło w telefonie zmieni się na szare i napisami w języku angielskim - wtedy dla potwierdzenia ze chcemy wgrać ROM musimy wcisnąć jeszcze raz przycisk Power.
7. Rozpocznie się instalacja ROM'u. Trochę to trwa wiec po jakimś czasie na urządzeniu pojawi się napis, że wygrywanie zakończyło się SUKCESEM.
8. Wtedy wyjmujemy baterię. wkładamy ją do urządzenia i po chwili powinna zacząć się instalacja Windows.
9. Cieszymy się stokowym ROM'em z fabrycznym SPL.

ZMIANA ROM'U NA ROM "GOTOWANY" - NIEFABRYCZNY

6. Druga metoda - Zmieniamy nazwę pliku ( jeśli ma inna ) na leoimg.nbh. Kopiujemy plik na kartę za pomocą np urządzenia podpinając je do komputera lub w przypadku gdy uwaliliśmy system i nie da się go uruchomić wyciągamy kartę wsadzamy do adaptera który podpinamy do komputera i kopiujemy plik leoimg.nbh. Wsadzamy kartę do urządzenia i przytrzymując VOL - ( zmniejszanie głośności w słuchawce) wciskamy przycisk power ( prawy dolny róg urządzenia ) odpali sie bootloader i odnajdzie skopiowany plik na karcie SD. Tło w telefonie zmieni się na szare i napisami w języku angielskim - wtedy dla potwierdzenia ze chcemy wgrać ROM musimy wcisnąć jeszcze raz przycisk Power. Rozpocznie się instalacja ROM'u. Trochę to trwa wiec po jakimś czasie na urządzeniu pojawi się napis, że wygrywanie zakończyło się SUKCESEM.
Wtedy wyjmujemy baterię. wkładamy ją do urządzenia i po chwili powinna zacząć się instalacja Windows.



coś tu mi nie gra
przecież to jest to samo
tylko że pod jednym napisałeś że wgrywanie romu nowego, a pod drugim usuwanie hspl
to jak się używa custom ROMu to spl się nie przywraca? tylko przy oryginalnym się przywróci?
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2010, 08:40:17 wysłana przez MrVampire »
HTC HD2 LEO

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #428 dnia: Listopad 27, 2010, 10:34:14 »
Ad. 1 Tak - WWE EastEurope
Ad. 2 Nie ja pisałem to co przytoczyłeś tylko Bysio i ma rację bo tą metodą można zarówno wgrać ROM gotowany, który jest w pliku *.nbh, jak i oryginalny czyli wydłubany z *.exe-ka, który finalnie też będzie *.nbh. Różnica polega na tym, że ROM gotowany nie usuwa HSPL, a oryginalny, wugrzebany z *.exe-ka usuwa i przywraca SPL. To wszystko.
Ad. 3 Jakw wyżej w pkt 2

*

Offline MrVampire

  • ***
  • 273
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 LEO
Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #429 dnia: Listopad 27, 2010, 12:33:46 »
A wgrać hspl 2 czy 3?
czy jest to zalezne od romu?
HTC HD2 LEO

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #430 dnia: Listopad 27, 2010, 21:38:21 »
Tak:
Cytuj
HSPL -  dla SPL 1.42.0000, nie używamy go jak mamy inny SPL.
HSPL2 - dla: SPL 1.42.0000; SPL 1.62.0000; SPL 1.66.0000; SPL 2.07.0000; SPL 2.08.0000
HSPL3 - dla wszystkich SPL o numeracji 1.42, 1.66, 1.XX, a do tego 2.08 i 2.10
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2010, 21:41:52 wysłana przez Budniu »

*

Offline MrVampire

  • ***
  • 273
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 LEO
Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #431 dnia: Listopad 28, 2010, 13:04:03 »
OK, juz przeczytalem.
Rozumiem ze spl nie ma znaczenia byle sie zgadzalo z tym hspl?
A potem do instalacji romow jest niewazne czy bylo 2.08 czy 2.10 itd?
HTC HD2 LEO

Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #432 dnia: Listopad 29, 2010, 14:32:51 »
Witam, próbowałem wszystkiego i nie udało się wgrac stockowego romu, przesylam 3 fotki, 1. jak wlaczam roma, 2. nieduana instalacja, 3. po nieudanej instalacji gdy wlaczam bootloadera i moje pytanie czy mam teraz oryginalny SPL czy nadpisal HPLS zwiazku z tym czy moge oddac go do serwisu orange bo nadal jesr na gwarancji, a jesli nadal mam hspl to moge sprobowac wgrac z karty custom rom??

*

Offline titus78

  • ****
  • 665
  • Płeć: Mężczyzna
    • a może tak coś wciągniesz?
  • Sprzęt: SGS II, Galaxy Note
Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #433 dnia: Listopad 29, 2010, 14:39:24 »
wgraj rom stockowy z orange, bo chyba takowy istnieje?
Potrzebna zgoda na reklamowanie stron, serwisów etc.!!!

*

Offline MrVampire

  • ***
  • 273
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 LEO
Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #434 dnia: Listopad 29, 2010, 14:45:25 »
nie masz hspl już

miałem taką samą sytuacje i zadziałało mi leoimg.nbh ze stockowego romu z htc.com(3.14)

Mam pytanie też - ściągnąłem stockowy rom z linków z forum o nazwie "RUU_Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2_Radio_15.32.50.07U_2.07.51.22_2_Signed_LEO_Ship" i ma on zaledwie 45MB - a stockowy rom z htc.com 3.14 ma 200MB.

Czy wszystko jest OK? Chciałem przywrócić wcześniejsze SPL by móc zainstalować HSPL3.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2010, 14:48:19 wysłana przez MrVampire »
HTC HD2 LEO

Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #435 dnia: Listopad 29, 2010, 15:04:41 »
tak ale skad moge sicagnac stockowy rom z orange, bo znalazlem ale orange francuski a polskiego nigdzie, prosze o link!!

[mod]Za dublowanie postów są warny na tym forum, ostatnie ostrzeżenie...[/mod]
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2010, 15:22:03 wysłana przez vonski »

*

Offline MrVampire

  • ***
  • 273
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 LEO
Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #436 dnia: Listopad 29, 2010, 15:48:29 »
tak ale skad moge sicagnac stockowy rom z orange, bo znalazlem ale orange francuski a polskiego nigdzie, prosze o link!!

Za dublowanie postów są warny na tym forum, ostatnie ostrzeżenie...

musisz poprobowac
tutaj cos masz http://shipped-roms.com/shipped/Leo/
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2010, 15:58:21 wysłana przez MrVampire »
HTC HD2 LEO

Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #437 dnia: Listopad 29, 2010, 16:05:06 »
Z tego linka wszystkie probowalem, z htc support tez i zawsze wyskakuje powywzszy blad:( A uznaja mi gwarancje?? Oddam do orange i tyle

*

Offline iiyama

  • *
  • 73
  • Sprzęt: HD 2
Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #438 dnia: Listopad 29, 2010, 17:35:53 »
masz spla i gwarancje, wysyłaj do serwisu

*

Offline ckiu

  • *
  • 81
  • Sprzęt: All in One HD2, jak zepsuje to następny HD2
Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #439 dnia: Listopad 30, 2010, 13:28:14 »
Przymierzam się do zainstalowania gotowanego romu do mojego HD2, generalnie prawie  wszystko jest jasne z kilkoma małymi wątpliwościami które mam nadzieje ktoś mi rozwieje. Otóż jeśli dobrze zrozumiałem przed wgraniem niefabrycznego romu dobrze jest potraktować Leo programikiem Task29 który czyści go z wszystkich plików ale aby wgrać nowy ROM konieczne jest wgranie radia. I tu pojawia się moja wątpliwość, czy mając już w urządzeniu radio konieczne będzie jego ponowne wgranie po "czyszczeniu" leosia przez Task 29? Jeśli nie to czy obecne radio 2.15.50.14 wgrane z najnowszym stockowym Romem pozwoli na odblokowanie Ramu czy odpowiada za to raczej wybór odpowiedniego ROMu?
Get Some!

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #440 dnia: Listopad 30, 2010, 13:50:03 »
Odblokowany RAM jest wynikiem radia i odpowiednio przygotowanego ROMu (jest w FAQ).
Po task29 musisz wgrać nowe radio, bo w telefonie nie ma wtedy nic, radia też.

Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #441 dnia: Listopad 30, 2010, 14:07:25 »
Cześć,
Ja problem mam taki, po wgraniu HSPL i ROMu, zresetowałem 2x (HR) i pięknie się uruchomił. Później chciałem wgrać backup i to też się ładnie przetwarzało do momentu restartu (zalecane przez spb backup).
Uruchamia się ponownie, pojawia się logo Energy i tak "wisi" (nie pojawiają się nawet inforamcje o wersji radia i romu, które za pierwszym razem się pojawiły). Nie pomaga soft reset, tylko wyjęcie baterii. Po wyjęciu baterii i odpaleniu ponownie nadal "wisi" na obrazku z logo.
Pomaga tylko HR. Sprawdziłem, że po zwykłym włączeniu (jak udało się ponieść dzięki HR), nadal mam ten sam problem, czyli nie podnosi się.


Myślałem, że problem z backup'em, ale widać, że raczej nie (raczej przy ponownym uruchomieniu systemu).

Zna ktoś problem?
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2010, 14:10:04 wysłana przez gorbirad83 »

*

Offline ckiu

  • *
  • 81
  • Sprzęt: All in One HD2, jak zepsuje to następny HD2
Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #442 dnia: Listopad 30, 2010, 14:14:28 »
Odblokowany RAM jest wynikiem radia i odpowiednio przygotowanego ROMu (jest w FAQ).
Po task29 musisz wgrać nowe radio, bo w telefonie nie ma wtedy nic, radia też.

Dzięki za odp.
Czyli dla pewności i ewentualnych pretensji tylko do siebie...
1. Task 29
2. Radio
3. Rom

ale gdzieś pomiędzy dwoma pierwszymi punktami muszę zainstalować HSPL bo bez tego nie wgram radia, raczej nie zrobię tego na wyczyszczonym urządzeniu...poprawcie mnie jeśli coś pokręciłem.
Get Some!

Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #443 dnia: Listopad 30, 2010, 16:18:05 »
Najpierw HPSL dalej lecisz task29, radio, rom

*

Offline titus78

  • ****
  • 665
  • Płeć: Mężczyzna
    • a może tak coś wciągniesz?
  • Sprzęt: SGS II, Galaxy Note
Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #444 dnia: Listopad 30, 2010, 19:29:45 »
Cześć,
Ja problem mam taki, po wgraniu HSPL i ROMu, zresetowałem 2x (HR) i pięknie się uruchomił. Później chciałem wgrać backup i to też się ładnie przetwarzało do momentu restartu (zalecane przez spb backup).
Uruchamia się ponownie, pojawia się logo Energy i tak "wisi" (nie pojawiają się nawet inforamcje o wersji radia i romu, które za pierwszym razem się pojawiły). Nie pomaga soft reset, tylko wyjęcie baterii. Po wyjęciu baterii i odpaleniu ponownie nadal "wisi" na obrazku z logo.
Pomaga tylko HR. Sprawdziłem, że po zwykłym włączeniu (jak udało się ponieść dzięki HR), nadal mam ten sam problem, czyli nie podnosi się.


Myślałem, że problem z backup'em, ale widać, że raczej nie (raczej przy ponownym uruchomieniu systemu).

Zna ktoś problem?

a co przywracałeś backupem? jak zawierał pliki urządzenia (mam na myśli systemu itp.) to efekt masz taki a nie inny
Potrzebna zgoda na reklamowanie stron, serwisów etc.!!!

Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #445 dnia: Listopad 30, 2010, 20:25:07 »
a co przywracałeś backupem? jak zawierał pliki urządzenia (mam na myśli systemu itp.) to efekt masz taki a nie inny

robiłem pełny backup, czyli wychodzi na to, że nie można wgrać takiego backup'u do innego romu. Pytanie dlaczego on nie chciał się uruchomić. - nie backup tylko HTC

P.S. Dopiero zaczynam więc za każdą pomoc dziękuję. Przywróciłem standardowego Roma i backup się w grał i normalnie się uruchamia. Jak będę miał chwilę siądę jeszcze raz do wgrania gotowanego romu.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2010, 20:27:11 wysłana przez gorbirad83 »

*

Offline titus78

  • ****
  • 665
  • Płeć: Mężczyzna
    • a może tak coś wciągniesz?
  • Sprzęt: SGS II, Galaxy Note
Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #446 dnia: Listopad 30, 2010, 22:01:23 »
pełny backup możesz przywrócić tylko na romie, którego backup dotyczy (co innego jeśli byłyby tylko kontakty, wtedy bez problemu, bo już z sms czy mailami może być jakiś wysyp w systemie choć niekoniecznie)
Potrzebna zgoda na reklamowanie stron, serwisów etc.!!!

*

Offline McGoof

  • 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • IT monitoring EX
    • Cyclad Outsourcing- my work
  • Sprzęt: HTC HD2 LEO - NAND AN
Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #447 dnia: Grudzień 04, 2010, 11:08:49 »
Dobra, mam mały problem... Wgrywałem 3.14, potem spolszczenie, między tym HR-y... wszystko pięknie, tylko że teraz tel wiesza się na pomarańczowym ekranie odpalania (ludzie z Ery mieli podobny problem...). Dodam, że wyrzuciłem HSPL-a po zainstalowaniu ROM-u... Tel nie jest wykrywany po Activesync, a po wrzuceniu karty razem z ROM-em nazwanym leoimg.nbh mam napis Loading...  Uwaliłem, czy jest szansa podniesienia?

Ok... Zainstalowało mi SPL 3.03.0000 przy próbie instalacji ROM-u 3.14... A potem się wyłożyło...
Teraz mam komunikat Upgrade ROM code error Please try again.
Za wszelką pomoc będę niezmiernie wdzięczny...

DOBRA, INFO DLA WSZYSTKICH EROWCÓW- telefon wstaje, nawet po błędnym upgrade, ale TYLKO na sofcie Ery i TYLKO wgrywanym po kablu...
Mam nadzieję że komuś się przyda ;)

Pzdr i sorry za tyle zamieszania :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2010, 11:54:15 wysłana przez McGoof »
Sailing... _/) _/) _/)

Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #448 dnia: Grudzień 04, 2010, 15:28:25 »
pełny backup możesz przywrócić tylko na romie, którego backup dotyczy (co innego jeśli byłyby tylko kontakty, wtedy bez problemu, bo już z sms czy mailami może być jakiś wysyp w systemie choć niekoniecznie)

ok, to zrozumiałem, jednak mój błąd nadal trwa, czyli (beckupu nie robiłem) zainstalowałem nowy rom, dwa razy HR i po tym jak wyłączyłem to już się nie podnosi, czyli wisi na logo energy i nic :(

*

Offline titus78

  • ****
  • 665
  • Płeć: Mężczyzna
    • a może tak coś wciągniesz?
  • Sprzęt: SGS II, Galaxy Note
Odp: FAQ ZMIANA ROMU (POST NR 1) / RADIA / TASK29 (POST NR 2) W HTC HD2 - LEO
« Odpowiedź #449 dnia: Grudzień 04, 2010, 16:04:26 »
Jakie masz radio?, musisz podawac wiecej danych bo nikt sie przeciez nie domysli, wgraj nowsze
Potrzebna zgoda na reklamowanie stron, serwisów etc.!!!