Stworzenie klubu w Rzeszowie

  • 34 Odpowiedzi
  • 5561 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stworzenie klubu w Rzeszowie
« dnia: Marzec 08, 2005, 01:13:22 »
Rzeszów to małe miasto, ale za to wojewódzkie - podkapracie. Niby zaścianek Polski :D ale na pewno znajdzie się tutaj trochę palmtopomaniaków. Więc ja jestem za powstaniem RZPUG. Kto jest z Rzeszowa niech da znać! Z Mrushem jest już nas 2!

*

Offline Math

  • 27
Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 25, 2005, 22:38:18 »
Dolaczam się. Mrush? to brzmi znajomo....

Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2005, 10:12:38 »
Cytat: Math
Dolaczam się. Mrush? to brzmi znajomo....
A może jakieś konkrety? Może uda ci się więcej osób zwerbować, z Pocketami i z Palmami, ew. coś typu palmfon, na razie są 3 osoby...

*

Offline kleczu

  • ***
  • 384
Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2005, 10:52:06 »
Popieram w 100%. Shadow :)
FPR rządzi :P
BTW spotkania można by połączyć ze spotkaniami grupy dyskusyjnej żeby propagować PDA w naszym mieście na zadupiach RP :P
Może w przyszłości dołączyłby jeszcze jeden gość który planuje zakup PDA.

Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 27, 2005, 13:11:14 »
Cytat: kleczu
FPR rządzi :P
BTW spotkania można by połączyć ze spotkaniami grupy dyskusyjnej żeby propagować PDA w naszym mieście na zadupiach RP :P
No właśnie, z tym żeby to komuś pasowało ze spotkaniami grupy fpr. To by było coś ;)
więc wstepnie czekamy na najbliższe spotaknie fpr, info pójdzie także na forum PDAclub.


*

Offline kleczu

  • ***
  • 384
Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 27, 2005, 16:35:57 »
Cytat: kamileq
No właśnie, z tym żeby to komuś pasowało ze spotkaniami grupy fpr. To by było coś ;)
więc wstepnie czekamy na najbliższe spotaknie fpr, info pójdzie także na forum PDAclub.

To będzie najlepsze rozwiązanie. Będę na 99% o ile spotkanie grupy nie wypadnie w piątek, bo wtedy siedzę w szkole od 7.15 do ~18.

*

Offline mrush

  • 42
    • http://www.mrush.glt.pl
  • Sprzęt: Bylo ich sporo ... Patrz podpis ...
Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 27, 2005, 20:14:05 »
Nadeszla pora cobym i ja dorzucil swoje "3 grosze" :)

1. Nie laczylbym spotkan fpr z rzpug - ludzie z fpr nie bardzo lubia takie zabawki, raz juz acera wieszali :P

2. Spotkania fpr sa zazwyczaj w piatek, nawet tak jak teraz po swietach w pierwszy piatek miesiaca pewnie bedzie.

3. Proponuje jednak droga glosowanie (gdyz demokracja wszak istnieje) wybrac termin i lokal ...
kleczu - moze byc i w piatek po Twojej szkole, przeciez inni tez pracuja.

Narazie tyle - bo mialy byc 3 :)

P.S. Jakby ktos chcial dolaczyc do klubu to mam TE do sprzedania - hahaha
Sharp Zaurus ZR-5800 -> Palm III -> Palm m500 -> Ericsson MC 218 -> Sony Clie SL10 -> Sony Clie SJ30 -> Palm Tungsten E -> HP iPAQ h2210 -> Dell X50v -> Samsung Omnia Lite -> Samsung Omnia 2 ... ze kilku dodatkowych gratow nie wspomne ..

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 27, 2005, 22:00:35 »
Cytat: kleczu
FPR rządzi :P

Przepraszam, a co to jest FPR?  free.pl.rzeszow mi tylko przychodzi do głowy...

*

Offline mrush

  • 42
    • http://www.mrush.glt.pl
  • Sprzęt: Bylo ich sporo ... Patrz podpis ...
Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 27, 2005, 22:20:18 »
Cytat: Moi
Przepraszam, a co to jest FPR?  free.pl.rzeszow mi tylko przychodzi do głowy...

Tak, kleczu'owi chyba chodzilo o free.pl.rzeszow i ja tam nie wiem czy rzadzi :D

Wlasnie - pytanie do Kamilq'a dlaczego RZPUG , skoro wszystko z nie naszego jezyka to czemu nie  RPUG (Resovia PDA Users Group) ? :P moze ladniej by bylo...
Sharp Zaurus ZR-5800 -> Palm III -> Palm m500 -> Ericsson MC 218 -> Sony Clie SL10 -> Sony Clie SJ30 -> Palm Tungsten E -> HP iPAQ h2210 -> Dell X50v -> Samsung Omnia Lite -> Samsung Omnia 2 ... ze kilku dodatkowych gratow nie wspomne ..

*

Offline kleczu

  • ***
  • 384
Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 28, 2005, 11:58:30 »
Cytat: Moi
Przepraszam, a co to jest FPR?  free.pl.rzeszow mi tylko przychodzi do głowy...

Tak o to właśnie mi chodziło



Cytat: Mrush
Tak, kleczu'owi chyba chodzilo o free.pl.rzeszow i ja tam nie wiem czy rzadzi :D

Wlasnie - pytanie do Kamilq'a dlaczego RZPUG , skoro wszystko z nie naszego jezyka to czemu nie  RPUG (Resovia PDA Users Group) ? :P moze ladniej by bylo...


Rządzi, bo RZPUG lub RPUG praktycznie składa się z ludzi FPR :P

Odnośnie nazwy Mrush ma rację "RZPUG" brzmi fatalnie :) Już lepsze jest RPUG (Rzeszów/Resovia PDA User Group) bo łączy oba rozwinięcia, dzięki czemu wszyscy będą zadowoleni :)

Jeszcze odnośnie terminu oczywiści zgadzam się z demokratycznym wyborem daty :D

*

Offline mrush

  • 42
    • http://www.mrush.glt.pl
  • Sprzęt: Bylo ich sporo ... Patrz podpis ...
Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 28, 2005, 13:04:06 »
Cytat: kleczu
Rządzi, bo RZPUG lub RPUG praktycznie składa się z ludzi FPR :P

Odnośnie nazwy Mrush ma rację "RZPUG" brzmi fatalnie :) Już lepsze jest RPUG (Rzeszów/Resovia PDA User Group) bo łączy oba rozwinięcia, dzięki czemu wszyscy będą zadowoleni :)

He, he, he - no nie mowie ze nie sklada sie w wiekszosci z ludzi z FPR (tez bylem na kilku spotkaniach, i czasem, choc nie czesto - czytam i pisze na grupe)

No przynajmniej komus bardziej podeszla nazwa RPUG :) - a wlasnie tez jest FPR a nie FPRZ

Oddaje swoj glos na RPUG.

Liczba glosow na RPUG: 1
Liczba glosow na RzPGU: 0
Sharp Zaurus ZR-5800 -> Palm III -> Palm m500 -> Ericsson MC 218 -> Sony Clie SL10 -> Sony Clie SJ30 -> Palm Tungsten E -> HP iPAQ h2210 -> Dell X50v -> Samsung Omnia Lite -> Samsung Omnia 2 ... ze kilku dodatkowych gratow nie wspomne ..

*

Offline kleczu

  • ***
  • 384
Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 28, 2005, 18:21:55 »
Jestem za RPUGiem :)

*

Offline mrush

  • 42
    • http://www.mrush.glt.pl
  • Sprzęt: Bylo ich sporo ... Patrz podpis ...
Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 28, 2005, 20:15:30 »
Wlasnie mialem przyjemnosc odbyc rozmowe z kolega kleczu - oto co ustalilismy wstepnie :

Nazwa grupy: RPUG
Spotkania: pierwsze piatki miesiaca
Godzina: 18

Zatem pierwsze spotkanie wypada: piatek 1.04.2005 (i nie jest to kawal), godzina 18 pod studnia na rynku , alby pozniej przeniesc sie TU


temat otwarty ...
Sharp Zaurus ZR-5800 -> Palm III -> Palm m500 -> Ericsson MC 218 -> Sony Clie SL10 -> Sony Clie SJ30 -> Palm Tungsten E -> HP iPAQ h2210 -> Dell X50v -> Samsung Omnia Lite -> Samsung Omnia 2 ... ze kilku dodatkowych gratow nie wspomne ..

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 28, 2005, 20:42:59 »
Termin potwierdzony? Jak tak to wystawie newsa na stronie.

*

Offline kleczu

  • ***
  • 384
Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 29, 2005, 10:14:21 »
Cytat: Jakub Kańczugowski
Termin potwierdzony? Jak tak to wystawie newsa na stronie.

Na razie jeszcze proszę się wstrzymać :P
Temat jeszcze nie jest zamknięty.

Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 29, 2005, 23:38:29 »
Hej, a dlaczego nie RZPUG tylko jakieś RPUG. Dobra, jak kto woli.
Ja byłem chętny za łączeniem z FPR, ale jak nie chcecie to nie... ja bym chciał tylko, żeby więcej osób było. NIe znacie nikogo z palmtopami z Rzeszowa? ;)
Spotkania mogą być w piątek (byle nie kolidowały ze spotkaniami FPR :P) albo w sobotę. Godzina do ustalenia.
A miejsce hm... a może w klubie studenckim "Pod Palmą" :D to by było miejsce :D

*

Offline mrush

  • 42
    • http://www.mrush.glt.pl
  • Sprzęt: Bylo ich sporo ... Patrz podpis ...
Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 30, 2005, 17:34:44 »
RZPUG - kojazy nam sie z zyganiem (sory za takie slownictwo ale...tak jest)
No dlatego pierwszy piatek miesiaca, a nie ostatni - coby nie kolidowalo. Nie wiem jak w tym miesiacu, czytalem ze FPR chca sie spotkac w piatek 1 kwietnia czyli pierwszy piatek miesiaca (ale nie wiadomo czy im wyjdzie).
Godzina 18 powinna byc ok. zeby tez nie siedziec do rana :P
Czy "Pod Palma" - nie mam nic przeciwko, narazie jednak ustalmy tak jak w juz bylo ustalone, podebatujemy na zywo i najwyzej sie przeniesiemy :)

Czyli - ten piatek 1 kwietnia, godzina 18:00 pod studnia, a na spoznialskich czekamy TU.

Info do Jakuba - mozesz napisac News'a na stronie :)

P.S. Ja bankowo jestem ...
Sharp Zaurus ZR-5800 -> Palm III -> Palm m500 -> Ericsson MC 218 -> Sony Clie SL10 -> Sony Clie SJ30 -> Palm Tungsten E -> HP iPAQ h2210 -> Dell X50v -> Samsung Omnia Lite -> Samsung Omnia 2 ... ze kilku dodatkowych gratow nie wspomne ..

*

Offline kleczu

  • ***
  • 384
Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 30, 2005, 18:46:44 »
Cytat: kamileq
Hej, a dlaczego nie RZPUG tylko jakieś RPUG. Dobra, jak kto woli.
Ja byłem chętny za łączeniem z FPR, ale jak nie chcecie to nie... ja bym chciał tylko, żeby więcej osób było. NIe znacie nikogo z palmtopami z Rzeszowa? ;)
Spotkania mogą być w piątek (byle nie kolidowały ze spotkaniami FPR :P) albo w sobotę. Godzina do ustalenia.
A miejsce hm... a może w klubie studenckim "Pod Palmą" :D to by było miejsce :D

Zbieramy się pod studnią więc zawsze możemy się przenieść :) Co do daty spotkania FPR to na grupie cicho :) więc jak na razie nic nie wskazuje na kolizję spotkań, poza tym nasze zaczyna się trochę później więc można zaliczyć oba :P

Na spotkaniu RPUG powinienem się zjawić :)

BTW może zareklamować nasze spotkanie na FPR itp. ??

Pozdrawiam.

Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 30, 2005, 21:25:15 »
Łączenie fpr i RPUG nie ma sensu moim zdaniem, RPUG to spotkanie czysto tematyczne :)
A reklama na RPUG na fpr obowiązkowo :)
pozdrawiam.

Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 31, 2005, 07:39:29 »
Dobra, to kto przychodzi? Bo to już jutro.
Jakub napisz na PDAclub newsa, ze pierwsze, nieoficjalne, beta-versja spotkanie RPUG odbędzie się 1 kwietnia (i nie jest to prima aprilis) o godz. 18 w Rzeszowie na Rynku pod Studnią.


[Dodano: 2005-03-31 07:47:06]
Zastanaiam się tylko, czy w innych miastach zamawiają sobie "ochronę" coby zabawek nie stracić :D

*

Offline kleczu

  • ***
  • 384
Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 31, 2005, 17:32:54 »
Ja będę :) no chyba że mnie porwą kosmici albo nastąpią podobne wydarzenia :P

*

Offline bejo

  • *
  • 68
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://student.agh.edu.pl/~bejo/homepage/
Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 01, 2005, 17:06:21 »
Ja i kumpel moglibysmy wpasc, ale do Rzeszowa maly kawalek mamy (jestesmy z Brzozowa), wiec czyms ciekawym musielibycie nas zachecic :D Tak serio, to troche pozno sie dowiedzielismy o spotkaniu. Ja czytam pdaclub.pl przez RSS, a tam nie ma komunikatow o xPUG'ach, wiec dopiero dzis rano kumpel mi na gg napisal o RPUG. Ale jakbyscie tam mieli zodiaca to wsiadamy w samochod i jedziemy, bo ostatnio sie tym urzadzonkiem zainteresowalem.

BTW: Bede moze jacys developerzy (PalmOS) na RPUG'u?

Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 01, 2005, 22:50:29 »
Jestem z wami -- niestety o spotkaniu dowiedziałem sie za późno. Na nastepnym  (jak bedzie) postaram się być.

*

Offline mrush

  • 42
    • http://www.mrush.glt.pl
  • Sprzęt: Bylo ich sporo ... Patrz podpis ...
Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 01, 2005, 23:48:37 »
No i zaczyna sie robic ciekawie :D
Dzisiaj bylo nas trzech. Nastepne wg. zasady "pierwszy piatek" wypada 6 maja 2005 i mam nadzieje ze bedzie nas wieksza grupka, a o miejscu jeszcze podyskutujemy ...
Sharp Zaurus ZR-5800 -> Palm III -> Palm m500 -> Ericsson MC 218 -> Sony Clie SL10 -> Sony Clie SJ30 -> Palm Tungsten E -> HP iPAQ h2210 -> Dell X50v -> Samsung Omnia Lite -> Samsung Omnia 2 ... ze kilku dodatkowych gratow nie wspomne ..

*

Offline alzail

  • **
  • 118
    • http://www.barbesale.pl
Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 25, 2005, 17:39:18 »
ta nazwa dziwna :P a jak ktos jest za stala ? :D hyhyy tez planuje zakupic pda ale narazie go nie mam ;/

*

Offline mrush

  • 42
    • http://www.mrush.glt.pl
  • Sprzęt: Bylo ich sporo ... Patrz podpis ...
Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 25, 2005, 19:28:43 »
Co dziwna, co dziwna ? :mysli: RPUG i basta i tak juz zostalo :) a jak ktos jest za stara ... to ma pH (5,5) :D
No wlasnie, nadszedl czas zeby "krecic" nastepne - zostalo niecale 2 tygodnie. Co do lokalu to otwieram dyskusje :swirus: bo niestety nie sprawdzilem klubu "Pod Palma" ... :huh: Jak nic nie wyjdzie to "Excalibur" rzadzi ... >:)
Zaczynamy "Show must go on" :proud:
Sharp Zaurus ZR-5800 -> Palm III -> Palm m500 -> Ericsson MC 218 -> Sony Clie SL10 -> Sony Clie SJ30 -> Palm Tungsten E -> HP iPAQ h2210 -> Dell X50v -> Samsung Omnia Lite -> Samsung Omnia 2 ... ze kilku dodatkowych gratow nie wspomne ..

*

Offline kleczu

  • ***
  • 384
Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 26, 2005, 17:06:28 »
Nie mam nic przeciwko spotkaniu się 6 maja, termin mi pasuje.
Co do lokalu mozemy pójść gzdzie indziej, bo excalibur nawet jest fajny ale mają małą oferte napojów niealkoholowych i po skończeniu poprzedniego spotkania moje ciuchy śmierdziały jakbym palił fajki minimum 10 lat :) więc może wybierzemy się do lokalu gdzie będzie większe stęzenie powietrza w dymie papierowowym.

Dodam jeszce że na spotkaniu powinien się zjawić nowy uczestnik ze swoim Compaq Ipaq 3660 :P oraz stały bywalec (czyli ja:)) wraz z urzadzeniem 'ciemnej strony mocy' :D

Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 27, 2005, 16:39:29 »
Cytat: kleczu
po skończeniu poprzedniego spotkania moje ciuchy śmierdziały jakbym palił fajki minimum 10 lat :) więc może wybierzemy się do lokalu gdzie będzie większe stęzenie powietrza w dymie papierowowym.
Tak, racja, tylko że w Rzeszowie ciężko znaleźć fajny klub/pub/knajpę "bez papierosów" :...
Ja się w Dessie na fpr już przyzwyczailem :P

Cytuj
Dodam jeszce że na spotkaniu powinien się zjawić nowy uczestnik ze swoim Compaq Ipaq 3660 :P oraz stały bywalec (czyli ja:)) wraz z urzadzeniem 'ciemnej strony mocy' :D
Zapraszamy ;)
(Ipaq 3660 toż to zabytek :D)
ale proszę bardzo, bedzie miło.

Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 05, 2005, 19:25:23 »
No moze niech bedzie 7 (sobota) w piatek to nie moge :) bo ... jak zmienicie to fajnie a jak nie to trudno.

*

Offline kleczu

  • ***
  • 384
Stworzenie klubu w Rzeszowie
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 06, 2005, 09:25:50 »
Spotkania dziś chyba nie ma, nic konkretnego nie uzgodniliśmy, a wywyieszanie posta na pdaclub, że dziś jest spotkanie chyba mija się z celem :|