RPUG - sierpien

  • 7 Odpowiedzi
  • 1529 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline klechu

  • ****
  • 813
RPUG - sierpien
« dnia: Lipiec 23, 2006, 10:56:46 »
Znajac nasze szczescie w poprzednich miesiacach zaczne juz dzisiaj ... to moze w jakims sensownym czasie zamkniemy dyskusje o terminie ... no i moze uda sie umiescic ogloszenie tez troszke wiecej dni przed spotkaniem :)
Jako punkt wyjscia do dyskusji proponuje wstepny termin 4tego sierpnia o 18tej zawsze jednak mozna cos zmienic ...
No i moze jak ustalimy cos wczesniej to ktos nowy wreszcie przyjdzie - rozne osoby w tematach o spotkaniach pisuja a jak zobaczylem na zarejestrowanych uzytkownikow to tylko z rzeszowa jest ich ze 40tu  :terrified:

*

Offline arczi

  • ****
  • 921
    • http://www.arczi79.netarteria.info
  • Sprzęt: HTC Desire HD
RPUG - sierpien
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 24, 2006, 08:38:15 »
A jak wyszło ost. spotkanie? Ja nie mogłem stawić się ze względu na 1,5 etatu na których teraz siedzę.. w sierpniu natomiast jest duża szansa iż pojawię się. Więc może jakieś relacje z ost. spotkania (tak dla zachęty innych  ;) )
Casio Cassiopeia E-115 ----> HP iPaq h4150 ----> HTC Touch Pro ----> HTC Inspire 4G ----> HTC Desire HD ----> Samsung Galaxy Note  4 (N910C)

*

Offline kleczu

  • ***
  • 384
RPUG - sierpien
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 30, 2006, 12:42:24 »
MBSZ tydzien to zbyt mało czasu aby "sensownie" się ogłosić :D Informacja o spotkaniu powinna wisieć 2 tygodnie przed nim, może wtedy frekwencja podskoczyłaby o jakieś kilka procent. Jeżeli jednak zamierzamy zebrać się czwartego sierpnia to już dziś\jutro powinno coś pisać na stronie głównej portalu.

@arczi
Na ostatnim spotkaniu były 3 osoby: ja, Wojtek i Tomek. Spotkanie przebiegło spokojnie, pojawił się nawet jeden palmtop (Loox Tomka) :D

Pozdrawiam

*

Offline klechu

  • ****
  • 813
RPUG - sierpien
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 30, 2006, 16:09:34 »
To zrobmy je 11tego ? do jutra do wieczora wypadaloby zamknac dyskusje o terminie :)

RPUG - sierpien
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 30, 2006, 22:34:22 »
OK

*

Offline klechu

  • ****
  • 813
RPUG - sierpien
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 03, 2006, 15:36:30 »
No to zeby zakonczyc dyskusje - 11ty, 18ta, tam gdzie zwykle :)
Pisalem do Jakuba zeby jakies ogloszenie poszlo ... mam nadzieje ze moj mail dojdzie :P


--##EDIT##--
Niestety mail najwyrazniej nie doszedl albo jakub jest na wakacjach :) Mimo wszystko termin jest aktualny - ja na pewno bede  :proud:

RPUG - sierpien
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 12, 2006, 09:59:09 »
SKODA ALE MIAŁEM CIĘZKI DIZEŃ I ZAPOMNIAŁEM NA ŚMIERĆ A SŁYSZAŁEM ŻE "NOWI BYLI"

*

Offline klechu

  • ****
  • 813
RPUG - sierpien
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 12, 2006, 11:29:48 »
Na spotkaniu pojawily sie dwie nowe osoby Grow (rx3115) i Maniakk (4150). Wakacje i zla pogoda sprawily jednak ze pojawilo sie malo osob ...
Trzeba bedzie po raz kolejny podjac dyskusje nad forma i terminem w przyszlym miesiacu :)

Aha i jeszcze jedno - w nastepnym miesiacu tomka czynie odpowiedzialnym za "zalatwinie" ogloszenia na stronie glownej - on jest troszke wiekszy ode mnie wiec moze mu lepiej pojdzie :P