SMS Scheduler i O2SMSPlusv1.1

  • 0 Odpowiedzi
  • 659 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SMS Scheduler i O2SMSPlusv1.1
« dnia: Luty 16, 2008, 13:56:02 »
Witam wszystkich. Chciałem się zorientować czy niektórzy z was mają podobne spostrzezenia jeśli chodzi o te 2 programy. SMS Scheduler po zainstalowaniu odpala się ,mogę zaplanować wysłanie sms'a ale gdy tylko zgaśnie ekran zaczyna dziwnie sie zachowywać. To znaczy jeśli wyświetlacz świeci o godzinie zaplanowanego wysłania sms'a to ten sms zostanie wysłany, ale jeśli wyświetlacz nie podświetla to sms nie zostaje wysłany. Po ponownym odpaleniu programu program pokazuje ze sms został wysłany ale nie ma potwierdzenia  i oczywiście nigdy nie dociera do adresata.
O2SMSPlusv1.1 ten natomiast program zachowuje sie podobnie ale z ta różnicą. Jeśli nie zrobię SR wszystko działa w 100%. Po soft resecie program wysyła sms'y ale nie odbiera kaiser przychodzących sms  W momencie nadejścia podświetla się tylko wyświetlacz lecz nie dochodzi do mnie sms i nigdzie indziej nie jest dostepny. Osoby natomiast dostają potwierdzenie odbioru.
Może ktoś  mnie oświeci co zrobić aby któryś z tych programów zaczął działać a może sa programy o wiele lepsze i działają ok z Kaiserem.
Pozdrowienia.