*** WAZNE *** :Petycja do HTC

  • 39 Odpowiedzi
  • 5401 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Skie

  • **
  • 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Tytn II, +6GB karta
*** WAZNE *** :Petycja do HTC
« dnia: Listopad 15, 2007, 10:54:34 »
Tu powstaje petycja do HTC, chyba o tym na forum nikt nie wspominal. Wpisalem sie, chyba ci co maja/planuja miec buleczke (polska nazwa Kajzera) powinni sie wpisac. A nuz cos pomoze ?...
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=342500
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2007, 16:46:06 wysłana przez Skie »
pozdrawiam
Skie

Odp: Petycja do HTC
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2007, 19:31:22 »
Odświeżam wątek żeby nie przepadł, wiem że szanse są nikłe, ale warto próbować !

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: Petycja do HTC
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2007, 20:23:55 »
Odświeżam wątek
To bardzo zły zwyczaj na forach. Skoro nie ma chętnych do wypowiadania się w wątku, to po co sztucznie utrzymywać go "na górze"?

Odp: Petycja do HTC
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2007, 23:11:52 »
Też nie jestem zwolennikiem tego "zwyczaju", ale w tym wypadku zrobiłem to ponieważ posiadam już drugie z kolei urządzenie (pierwszy był hermes) z ukłądem graficznym, którego nawet po części nie może wykorzystać oprogramowanie.
Zdaje sobie sprawę, że petycja pozostaje bardziej w sferze marzeń niż realiów, ale mimo wszystko mam nadzieje że kogoś zmusi do myślenia.
Żeby wątku sztucznie nie podbijac propnuje przyklejenie go na górze.
To tylko moja osobista propozycja i mam nadzieję że nie wywoła niepotrzebnej dyskusji ne tematy nie związane z petycją.
Pozdrawiam,

Łukasz

*

Offline Skie

  • **
  • 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Tytn II, +6GB karta
Odp: Petycja do HTC
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 26, 2007, 09:16:02 »
Poza tym jak ktos nawet sie wpisze na petycje to co, ma wpisywac na forum " sluchajcie, popieram!" ? Jest to taki watek ze zainteresowani moha nic nie wpisywac, bo nic nie ma do pisania, mimo e temat ciagle aktualny. Al liczba wpisow stale rosnie.
pozdrawiam
Skie

*

Offline hhalunek

  • ****
  • 674
  • Płeć: Mężczyzna
  • Warszawa
  • Sprzęt: Note
Odp: Petycja do HTC
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 26, 2007, 15:00:21 »
Dokladnie tak zrobiłem i ja, tam sie wpisałem a tu nie dałem znaku, choc temat nie był nawet na pierwszej stronie naszego forum.
Pozdrawiam
...-->siemens SX1-->SE p910i-->HTC Wizard-->SE p990i-->HTC Tytn-->HTC Tytn II--> HTC HD2 --> Samsung Galaxy Note

Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 30, 2007, 09:17:49 »
Czy któryś z Moderatorów/Adminów będzie skłonny odnieść sie chociaż do mojej propozycji przyklejenia wątku ?
To bardzo zły zwyczaj na forach. Skoro nie ma chętnych do wypowiadania się w wątku, to po co sztucznie utrzymywać go "na górze"?
Pouczenie o niestosowności podbijania wątków na forach nie zajęło aż tyle czasu !
Skoro nie ma chętnych do wypowiadania się w wątkach PL instrukcja... oraz Era dump..., to po co sztucznie utrzymywane są "na górze" ?

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 30, 2007, 09:30:43 »
Czy któryś z Moderatorów/Adminów będzie skłonny odnieść sie chociaż do mojej propozycji przyklejenia wątku ?
To bardzo zły zwyczaj na forach. Skoro nie ma chętnych do wypowiadania się w wątku, to po co sztucznie utrzymywać go "na górze"?
Pouczenie o niestosowności podbijania wątków na forach nie zajęło aż tyle czasu !
Skoro nie ma chętnych do wypowiadania się w wątkach PL instrukcja... oraz Era dump..., to po co sztucznie utrzymywane są "na górze" ?

Jak widac zainteresowanie tym watkim jest zadne wiec nie widze powodu go przyklejac.
pozdrawiam
Jachu

*

Offline soulscythe

  • ***
  • 379
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S 2, iPhone 4 (32 GB)
Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 30, 2007, 09:56:27 »
Jak widac zainteresowanie tym watkim jest zadne wiec nie widze powodu go przyklejac.

Dlatego tez jest przyklejony ;)

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 30, 2007, 10:36:34 »
Jak widac zainteresowanie tym watkim jest zadne wiec nie widze powodu go przyklejac.

Dlatego tez jest przyklejony ;)

Juz nie jest ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2007, 11:29:25 wysłana przez jachu »
pozdrawiam
Jachu

*

Offline bronx

  • ***
  • 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc Desire S, Dell XPS M1330, iPad (2012)
Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 10, 2007, 23:58:07 »
a ja sie zainteresuje...

witam Panow (sa jakies Panie? :P )


nie badzmy ignorantami - podpiszmy petycje

to, ze akurat Tobie nie przeszkadza, ze aparat/kamera chodzi jak w jakims !@#$%$^ badziewiu z przed lat a do tego nie masz zamiaru grac/szpanowac w bajeranckie gierki 3d typu quake, call of duty2 itp. czy tez nie razi Cie czeste zerwanie synchro z audio tudziez nedzny odbior podczas odtwarzania plikow wideo wysokiej jakosci to jeszcze nie znaczy, ze nie moglbys spedzic 1.5 minuty (gora) na pomoc tym freakom ktorzy zwa siebie poweruserami w ich codziennych bolaczkach.


reasumujac - uwazam, ze sticky jest w pelni zasluzony

jaki wogole jest sens robic osobny dzial na kajzerke jezeli nawet moderom nie zalezy na poprawnych driverach?

po co kupowac kajzerke jezeli kosztuje tak wiele a nie jest najlepsza (lub chociaz w czolowce)?


I WANT YOU TO SIGN THIS PETITION!  :ok:



pozdrawiam i dziekuje za uwage


bro  :-|

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 11, 2007, 09:14:17 »
a ja sie zainteresuje...

witam Panow (sa jakies Panie? :P )


nie badzmy ignorantami - podpiszmy petycje

to, ze akurat Tobie nie przeszkadza, ze aparat/kamera chodzi jak w jakims !@#$%$^ badziewiu z przed lat a do tego nie masz zamiaru grac/szpanowac w bajeranckie gierki 3d typu quake, call of duty2 itp. czy tez nie razi Cie czeste zerwanie synchro z audio tudziez nedzny odbior podczas odtwarzania plikow wideo wysokiej jakosci to jeszcze nie znaczy, ze nie moglbys spedzic 1.5 minuty (gora) na pomoc tym freakom ktorzy zwa siebie poweruserami w ich codziennych bolaczkach.


reasumujac - uwazam, ze sticky jest w pelni zasluzony

jaki wogole jest sens robic osobny dzial na kajzerke jezeli nawet moderom nie zalezy na poprawnych driverach?

po co kupowac kajzerke jezeli kosztuje tak wiele a nie jest najlepsza (lub chociaz w czolowce)?


I WANT YOU TO SIGN THIS PETITION!  :ok:



pozdrawiam i dziekuje za uwage


bro  :-|

Do kogo sie zwracasz bo nie bardzo to widac z Twojej wypowiedzi ?
Jak odpowiadasz do kogos do badz laskaw zacytowac albo napisac do kogo sie zwracasz ...
pozdrawiam
Jachu

*

Offline bronx

  • ***
  • 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc Desire S, Dell XPS M1330, iPad (2012)
Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 11, 2007, 17:18:22 »
Szanowny Panie Kolego Jachu Administratorze.


moj post to jedynie poparcie/ponowienie apelu o podpisanie wyzej wymienionej petycji.

zupelnie nie rozumiem dlaczego mam kogokolwiek cytowac wypowiadajac sie w tym temacie? moj post wydaje sie byc dosc zrozumialym i jest to przyslowiowe dorzucenie 5 groszy.

jezeli nadal pozostaja watpliwosci, to odpowiadam, ze moj post skierowany jest do ogolu, poniewaz wierze, ze im wiekszy oddzwiek uzyska ta sprawa tym wieksze szanse na znalezienie rozwiazania.

dziekuje za uwage i pozdrawiam

bro :-|

*

Offline Kolagi

  • **
  • 108
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zapraszam panie ...
  • Sprzęt: HD2 : TyTN II : HTC Tornado : SG TAB7 : SG NOTE
Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 11, 2007, 19:32:52 »
Dopisałem się  :ok:

*

Offline bronx

  • ***
  • 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc Desire S, Dell XPS M1330, iPad (2012)
Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 11, 2007, 22:39:55 »
i o to wlasnie chodzi!

dzieki stary!!  :ok:



bro  :-|


(btw: na xda dev. chlopaki sa coraz blizej celu, wiec moze ta petycja nawet nie byc potrzebna :P )

*

Offline zwierzak2003

  • **
  • 245
  • Płeć: Mężczyzna
    • PSGroove.pl
  • Sprzęt: HTC Kaiser
Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 11, 2007, 23:25:11 »
Ja powiem tak, dobrze, że są jacyś producenci sprzętu, którym zależy na tym, aby to co wypuszczają było w miarę wydajne.
Masz zgodę Administracji? Poczytaj Regulamin.

*

Offline wesyr87

  • ***
  • 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4, Galaxy Note :)
Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 11, 2008, 10:23:51 »
Starajac sie przywrocic temat do zycia ;)

Sledzac na bieżąco forum xda i temat zwiazany ze sterownikami, chcialbym poinformowac ludzi ktorym zalezy na tym by HTC lub fanboy'e cos zrobili z tymi sterownikami.

Jest teraz "organizowana" taka akcja, zeby dzwonic do swojego tech-supportu HTC (chwilowo strona http://www.htc.com/support/care_hotline.htm nie dziala ) jest tam numer do supportu w Polsce zaczynajacego sie na 0 800..... i Nastepnie poinformowac ta osobe co odbiera telefon o tym ze Kasier ma problemy z odtwarzaniem plynnie filmow oraz z grami (emulatorami i zwyklymi np. Call Of Duty 2 lub niwkorzystuje hardwarowego renderowania w Super-G Stunt). Dobrym posunieciem tez jest by podac strone do petycji .... oraz linki/linka do filmku jakiegos z YouTube obrazujacego jak powazna jest ta sytuacja... :) Mam nadzieje ze nie wstydzicie sie dzwonic i troche pomeczyc osobe przez sluchawke ;) ...

Kazdy telefon sie liczy ! im wiecej ludzi zadzwoni tym wieksza szansa ze zostanie cos z tym zrobione :)

Linki:

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/

http://www.youtube.com/watch?v=Xeb8-m5opDA

Maly UPDATE:

Jesli macie mozliwosc to nagrajcie filmik jak wam filmy skacza/gry ... filmy odwtarzajcie  w windowsmedia .... i linki do youtube.com lub innych tego tyup stron wysylajcie tutaj

http://www.europe.htc.com/en/support/csbyemail.html

Jesli chcecie by cos sie ruszylo to namawiajcie ludzi na wysylanie wlasnych filmikow pod ten adres opisem, znajomych, rodzine kogkolwiek kto ma Kaiserke...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2008, 23:14:35 wysłana przez wesyr87 »

*

Offline witja69

  • *
  • 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc tytn II Kaiser,  Mio C520
Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 11, 2008, 10:58:44 »
Chyba wszyscy dzwonią bo cały czas zajęta linia .... :grin:

*

Offline Sebo

  • **
  • 104
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Leo, Kaiser
Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 12, 2008, 02:17:03 »
Petycja podpisana już dawno temu. :D
O dziwo nie mam większych problemów z odtwarzaniem video, jednak szlag mnie trafia od działania aparatu foto - 3mpx to naprawdę wystarczająco, żeby robić zadowalającej jakości zdjęcia, przed kupnem Kaisera liczyłem, że w jakimś stopniu zastąpi mi tradycyjną cyfrówkę, że będę mógł robić fotki np. na imprezach, mając aparat zawsze pod ręką... Nic z tego, bo o ile przy naturalnym świetle dziennym fotki wychodzą nieźle, a sam aparat działa płynnie, to przy sztucznym oświetleniu jest masakra :|
Dlatego przyłączam się do apelu o podpisywanie petycji, zwłaszcza, że to nic nie kosztuje, a sprawa jest uciążliwa.
Praca rozszerza się wprost proporcjonalnie do czasu wyznaczonego na jej wykonanie.

*

Offline luqasss

  • ***
  • 423
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TOUCH PRO 2
Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 15, 2008, 23:12:30 »
Ja tez sie przylaczam ... i podpis juz złożyłem
SE P910i >> HTC Hermes >> HTC Kaiser >> HTC Raphael >> HTC Rhodium

ROM:  ¯`·.¸¸.- Energy -.¸¸.·´¯
RADIO: 4.49.25.77

*

Offline wesyr87

  • ***
  • 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4, Galaxy Note :)
Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 18, 2008, 09:39:50 »
Ok czas na podsumowanie, poniewaz ostatnio dosc duzo sie dzialo na xda-dev :) ....

Jak wiadomo problem ze sterownikami byl i jest, no i wszyscy zaczeli dzwonic do HTC i w jakis sposob dawali znac o tym. Ok, jakis krok w przod :).

Ostatnio na xda byla mowa nawet o jakims procesie przeciwko HTC (i wykorzystac do tego kase z nagrody za dobre sterowniki) i powstala strona www.HTCClassAction.org . Powstala takze druga strona o problemie sterownikow www.htcdriver.com i..... jakos sie tak stalo ze to cale dzwonienie, wysylanie maili i rozglos na innych stronach(In the press na htcclassaction.org ) (teoretycznie) pomogl :).
Wiele ludzi dostalo maila od HTC z prosba o podanie swoich danych i nr. seryjny Kaiser'a i itp. w sprawie problemow ze sterownikiem bo jednak cos jest nie tak i chca zobaczyc na jak duza skale, takze dostaja czasem odpowiedz od Call center, ze HTC pracuje nad fixem i ze bedzie poprawka ROMU, w przeciagu miesiaca/dwoch.

Ale nie nalezy przestawac meczyc HTC, trzeba dalej dzwonic i slac maile zeby przypadkiem o tym nie zapomnieli.... i miejmy nadzieje ze naprawde powstanie ten fix ....
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2008, 09:41:37 wysłana przez wesyr87 »

*

Offline IWANEQ11

  • ***
  • 250
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Hp Rx3715, Htc Kaiser, HTC HD2
Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 18, 2008, 12:24:24 »
no nareszcie dobre wieści:)

*

Offline funky

  • 31
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 22, 2008, 22:21:18 »
Gratulacje  :ok:

*

Offline xsara

  • ***
  • 269
  • Sprzęt: ipaq hw6515, kaiser
Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 23, 2008, 11:28:24 »
Jest w tej sprawie odpowiedź z HTC, które "olało" użytkowników Kaisera i innych pda pracujących na qualcommie m720. Spotkało się to ze zrozumiałą reakcja naszej społeczności. Wychodzi na to, że będziemy musieli liczyć na siebie!
Szczegóły np. w
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=361595

*

Offline luqasss

  • ***
  • 423
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TOUCH PRO 2
Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 26, 2008, 20:58:37 »
Czyli co koniec  tematu ?? nadzieji ze HTC to poprawi ??
SE P910i >> HTC Hermes >> HTC Kaiser >> HTC Raphael >> HTC Rhodium

ROM:  ¯`·.¸¸.- Energy -.¸¸.·´¯
RADIO: 4.49.25.77

*

Offline wesyr87

  • ***
  • 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4, Galaxy Note :)
Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 26, 2008, 21:51:16 »
HTC postawilo na swoim, i ma nas gleboko gdzies jednak :) , raczej pomocy z ich strony oczekiwac nie mozna... ale nadzieja zawsze jest ;)

*

Offline xsara

  • ***
  • 269
  • Sprzęt: ipaq hw6515, kaiser
Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 27, 2008, 08:59:28 »
Jak wiadomo sporo ludzi z xda opodatkowała się na cel realizacji własnym asumptem sterowników. Średnio są to kwoty 20$. Może i my przyłączylibyśmy się do tej akcji. Myślę, że stawka 5$ byłaby na miejscu. W końcu liczy się ilość. W tej chwili mają do dyspozycji przeszło 5.000 $ i ta akcja ma zachęcić znawców tematu i entuzjastów do napisania i wdrożenia owych sterowników. Należałoby tylko tę akcję skoordynować z akcją na xda. Ukłon w kierunku moderatorów i adminów. O o tym sądzicie?

*

Offline XGrzesX

  • ***
  • 468
  • Sprzęt: Motorola Milestone, HTC Tytn II, Asus A636
Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 28, 2008, 19:22:26 »
Jak wiadomo sporo ludzi z xda opodatkowała się na cel realizacji własnym asumptem sterowników. Średnio są to kwoty 20$. Może i my przyłączylibyśmy się do tej akcji. Myślę, że stawka 5$ byłaby na miejscu. W końcu liczy się ilość. W tej chwili mają do dyspozycji przeszło 5.000 $ i ta akcja ma zachęcić znawców tematu i entuzjastów do napisania i wdrożenia owych sterowników. Należałoby tylko tę akcję skoordynować z akcją na xda. Ukłon w kierunku moderatorów i adminów. O o tym sądzicie?

Według mnie cała ta inicjatywa jest bez sensu skoro HTC twierdzi że układ Qualcomm nie wspiera akceleracji sprzętowej.

*

Offline xsara

  • ***
  • 269
  • Sprzęt: ipaq hw6515, kaiser
Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 29, 2008, 23:32:43 »
To nie jest takie oczywiste! Qualcomm ma proces w USA i grozi im embargo. HTC wie co robi, przecież ich standing nie jest uzależniony tyko od kaisera, który i tak już jest :starcem". Tutaj są dane tego procesora ftp://xdaupload:xda@ftp.xda-developers.com/Kaiser/MSM7200/MSM7200_Chipset.pdf. Pewnie niewiele z tego wynika, ale nie wierzę, że HTC pchało się w coś, co mogło przy sprzyjających warunkach wprowadzić ich w takie tarapaty.

*

Offline tomasz.k

  • 45
  • Sprzęt: HTC TYTN II P4550 rom orange
Odp: *** WAZNE *** :Petycja do HTC
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 30, 2008, 08:49:10 »
Czy kiedykolwiek cos obiecali , ze w tej sprawie zrobia ?

Ile moznaby sie spodziewac przyspieszenia po opracowaniu takiego drivera ?
No i w czym to przyspieszenie objawiloby sie ? MPG4 i h264 dla przykladu maja juz jakies wsparcie w hardware i szybkosc dekodowania zalezy chyba tylko od szybkosci procesora. Najlepiej to widac na porowaniu obu - to samo wideo w przekodowane obu kodekami. Odtwarzajac h264 widac , ze procesor nie nadaza z przygotowywaniem informacji o obrazie. To samo w xvid i video idealnie liniowe. Jesli problem z h264 rozwiazalby driver video to jakim cudem xvid juz teraz odtwarzany jest dobrze ?
Moze w animacji 3d ? Sa jakies aplikacjie 3d ... pewnie gry.