Wygaszanie/wyłączanie 3GS

  • 1 Odpowiedzi
  • 3822 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

adrabins

Wygaszanie/wyłączanie 3GS
« dnia: Sierpień 08, 2012, 10:40:06 »
No więc od początku.
Kupiłem z azji (nowy) zrobiony pod polske iphon (zdjety simlock lokalny, polski jezyk, iOS 4.1(8B117)).
Wszystko cacy, zainstalowana cydia, wiec zgodnie z instrukcja sciagnalem installous'a i sciagnalem jakies angry birds (nie wiem czy to wazne), problem polega na tym ze grajac? przeglądajac www nagle sie zaciemnia ... i nic , klikam go od góry , kręci sie jabłuszko i sie odpala (nie chce kodu pin do karty , tak jakby sie zawieszał albo co).
Dzisiaj zrobił troszke inaczej , bateria 88%, taka sama sytuacja ... wygasza sie ... klikam a tam pokazuje sie rozładowana bateria ... <robie takieeeeee oczy> .. po chwili klikam jeszcze raz , telefon sie odpala a stan baterii wskazuje 29% .... nie jest to chyba normalne dzialanie telefonu .... 
No wiec jestem zdziwiony tym działaniem, nie wiem z czego to wynika czy tel jest trafiony czy problem wynika z softu ...

Prosba o jakies wskazówki gdyz przyznam ze posiadajac telefon kilka dni jestem jeszcze zielony w jego "edukacyjnej" obsludze

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Wygaszanie/wyłączanie 3GS
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2012, 00:30:01 »
To zapoznaj się z regulaminem forum, bo z nim też jesteś zielony, programy się kupuje a nie kradnie, a złodziejom na forum nie pomagamy.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.