Ja te rozbieżności właśnei w Poznaniu widziałem.
Praktycznie ani przez chwilę nie jechał po drodze.
Może to być wina źle złapanego fixa np.?
Poza tym wydaje mi się, że mniej gada w stosunku do poprzedniej mapy, kilka ważnych skrzyżowań przemilczał (fakt, że przejechanych na wprost, ale poprzednio chyba nawijał więcej).
Mnie się podoba text: "Za 800 metrów na rondzie drugi wyjazd", jakby nie mogło toto powiedzieć "Za 800 metrów na rondzie prosto"... I to na każdym rondzie...
Inny kwiatek, to na każdym (chyba) rondzie mówi przed wjazdem: "na rondzie w prawo", a chodzi o to, że na rondach mapa rzeczywiście pokazuje, że trzeba lekko skręcać w prawo - po prostu tak są na mapie narysowane ulice... Rzeczywistość jest oczywiście inna...
Przykład - rondo Fordońskie w Bydgoszczy. Jadąc Jagiellońską wjeżdżamy na rondo Fordońskiej i na mapie przy dwiększym powiększeniu wyraźnie widać, że ulica jagiellońska nie wchodzi wprost na rondo, tylko trzeba odbić lekko w prawo - w rzeczywistości z Jagiellońskiej przez rondo Fordońskie i ulicę Fordońską można przejechać nie trzymając kierownicy...
Podobnie jest wjeżdżając ul. Focha na Rondo Jagiellonów i dalej ul. Jagiellonów - wystarczy powiększyć mapę i ... wszystko jasne...
Parę rond jeszcze bym dopisał (np. Grunwaldzkie- tu jest kompletnie skopane, Kujawskie,...), ale szkoda czasu... Krótko mówiąc, porawić błędy na mapie będzie łatwo, ale durne komunikaty za pierwszym razem mogą kompletnie zbić z tropu kierowcę...
Sprawdźcie też u siebie wybrane POI - kompletna paranoja... W Bydgoszczy przy Rondzie Jagiellonów jest Bank Pocztowy. I ten(to?) POI jest na mapie. Tyle, że z drugiej stronie ronda, a co gorsza na wysepce tramwajowej...
Wiele innych POI również jest do ... pupy...