15 maj kolejna aktualizacja iGO

  • 106 Odpowiedzi
  • 21487 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline lazik_s

  • ***
  • 386
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Cruise, FS N560
Odp: 15 maj kolejna aktualizacja iGO
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 15, 2007, 15:32:36 »
Przecież na forum są informacje właśnie z tej strony, a tam jak wół, że iGo8 będzie w sprzedaży pod koniec lata 2007...
Nie do końca masz rację. jeszcze miesiąc temu informacje na stronie producenta nie były tak oczywiste jak teraz. Zauważ że trochę się tam teraz zmienia na ich stronie.
Nie do końca masz rację. Jeszcze 10 lat temu nie było w planach iGO 8. Sorry ale nie mogłem się powstrzymać.
Takimi opowieściami wszystko można sprowadzić do absurdu. Informacje o iGO 8 były podane dość dokładnie od pierwszych dni. Jak ktoś chciał więcej informacji mógł napisać do marketoidalnych hien z węgier lub pojechać na CEBIT. Rzucanie teraz argumantem w stylu chcę kupić iGO 8, ponieważ ... pisali o tym produkcie  kilka miesięcy temu jest najzwyczajniejszym biciem piany i wprowadzaniem zamentu. Producent informował przecież o nowym produkcie na CEBIt, ale był on jeszcze w fazie budowy (to także nie było ukrywane) a nie jak można z powyższych dywagacji wnioskować przedstawiany był jako gotowy produkt.
brak podpisu i kropka

*

Offline fokstrot

  • ****
  • 949
  • Sprzęt: BB 9780 pin: 26791dc9
Odp: 15 maj kolejna aktualizacja iGO
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 16, 2007, 15:26:45 »
do nawigacji potrzebnych jest kilka programow. na PL jeden, na Europe drugi, na Balkany trzeci

Akurat i-go/MioMap jest najbliższy spełnienia tych wszystkich potrzeb.
W Polsce lepsza jest tylko AM (a i to dystans się zmniejsza) w Europie nic, na Bałkanach też nic.
na Balkany lepszy jest AdriaRoute :)
Dell X50v/Bt-359 --> BB

*

tramp

Odp: 15 maj kolejna aktualizacja iGO
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 16, 2007, 15:35:50 »
wcale nieprawda - najnowsze mapy Bałkanów do iGO to to samo, nic nie gorsze niż AdriaRoute 1.51

Sprawdź sobie Mostar - to samo w miarę coś tam jest. Sprawdź sobie np. Banja Luka - tylko kilka głównych dróżek bez konturów miasta nawet w obu identycznie.

Zaryzykowałbym tezę, że jest identycznie, choć mogę się mylić. Szczegółowych testów mojemu koledze nie chce się przeprowadzać :)))
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2007, 15:37:23 wysłana przez tramp »

*

Offline Yankee

  • ***
  • 256
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note II N7100
Odp: 15 maj kolejna aktualizacja iGO
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 16, 2007, 23:24:16 »
... Jak ktoś chciał więcej informacji mógł napisać do marketoidalnych hien z węgier ...

Napisz :-) Życze dużo cierpliwości! .. powodzenia :-)
Pisać to sobie można .. tylko po co skoro i tak nikt nie odpowie.



*

Offline lazik_s

  • ***
  • 386
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Cruise, FS N560
Odp: 15 maj kolejna aktualizacja iGO
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 17, 2007, 11:16:32 »
... Jak ktoś chciał więcej informacji mógł napisać do marketoidalnych hien z węgier ...
Napisz :-) Życze dużo cierpliwości! .. powodzenia :-)
Pisać to sobie można .. tylko po co skoro i tak nikt nie odpowie.
W takim razie możesz sobie zadzwonić. Tutaj kontakt:
Navi-Gate Kft.
1133 Budapest, Visegrádi utca 80/a.
Tel.: (1) 801-2830, (1) 801-2831
Fax: (1) 801-2832
brak podpisu i kropka

*

Offline Mac-fun

  • 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Dell Axim x51v, GlobalSat BC-337
Odp: 15 maj kolejna aktualizacja iGO
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 08, 2007, 18:45:55 »
Witam wszystkich serdecznie,
za 2 tygodnie jadę do Czarnogóry.
Czas więc juz kupić jakąś mapę.
Poradźcie co ma najlepsze pokrycie Bałkanów- bo nie lubię siedzieć na... miejscu ;)
Pozdrawiam

*

Offline radoskur

  • *****
  • 1921
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=414522
Odp: 15 maj kolejna aktualizacja iGO
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 08, 2007, 20:18:26 »
Bez wątpienia iGO oraz MioMap  ;D

*

Offline radoskur

  • *****
  • 1921
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=414522
Odp: 15 maj kolejna aktualizacja iGO
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 18, 2007, 15:50:09 »
Wkrótce podobno pojawi się w sprzedaży na karcie 512MB wersja z samą mapą Polski od Emapa (niestey datowana na 070516) więc ta ostatnia z dużą ilością błędów - no chyba że jakimś cudem je wyeliminują. Z dobrych wiadomości będzie to że cena sugerowana programu wraz z kartą to 349zł z możliwością dokupienia upgradu do pełnej europy za 400zł (nie iwem czy do upgrade dodadza też kartę 1GB - takich informacji nie otrzymałem). Mapa ta w późniejszym terminie ma być też dostępna dla wszystkich użytkoników iGo 2006 Plus. Jest to kolejny email od dystrybutora więc radzę go traktować jako ciekawostkę.

Odp: 15 maj kolejna aktualizacja iGO
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 18, 2007, 20:23:23 »
Wkrótce podobno pojawi się w sprzedaży na karcie 512MB wersja z samą mapą Polski od Emapa ...

Już jest

http://www.allegro.pl/item216552358_nowosc_nawigacja_igo_polska_microsd_512mb_3in1.html

Piszesz, że w późniejszym terminie będzie dostępna dla użytkowników iGO 2006 Plus - nie określili przybliżonego terminu???

*

Offline radoskur

  • *****
  • 1921
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=414522
Odp: 15 maj kolejna aktualizacja iGO
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 19, 2007, 13:55:24 »
no nic - tylko czekać na aktualizację dla obecnych użytkowników iGO i mamy fajną konkurencję dla Automapy Europa  ;D

*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 15 maj kolejna aktualizacja iGO
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 19, 2007, 14:44:45 »
no nic - tylko czekać na aktualizację dla obecnych użytkowników iGO i mamy fajną konkurencję dla Automapy Europa  ;D

Biorąc pod uwagę zasięg iGO to tak naprawdę AM mu do pięt nie dorasta (poza obszarem Polski).  :D

*

Offline RadaRes

  • ***
  • 487
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackstone, GO930
Odp: 15 maj kolejna aktualizacja iGO
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 20, 2007, 09:02:00 »
no nic - tylko czekać na aktualizację dla obecnych użytkowników iGO i mamy fajną konkurencję dla Automapy Europa  ;D

Biorąc pod uwagę zasięg iGO to tak naprawdę AM mu do pięt nie dorasta (poza obszarem Polski).  :D
No raczej bo Bałkany to AM posiada ... w sferze marzeń.
TT CWE i ameryka ;),  AutoMapa EU 5.5.1 (709)

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: 15 maj kolejna aktualizacja iGO
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 20, 2007, 14:37:10 »
no nic - tylko czekać na aktualizację dla obecnych użytkowników iGO i mamy fajną konkurencję dla Automapy Europa  ;D

Biorąc pod uwagę zasięg iGO to tak naprawdę AM mu do pięt nie dorasta (poza obszarem Polski).  :D
No raczej bo Bałkany to AM posiada ... w sferze marzeń.
Gdy z aktualizacją AM pojawią się w niej mapy Bałkanów to iGo ma przes...e w Polsce i żadnych szans za wyjątkiem grupki desperatów wpuszczonych w kanał i chcących przekonać siebie do wydanych 800 złotych na program, którego producent od półtora roku nie aktualizował map Polski posiadając pokrycie 25% .....
Nadal w najnowym MapLoaderze dostępnym na stronie producenta jedyną mapą Polski jest 2006.01.
ISTQB Certified Tester

*

Offline Cavallino

  • ****
  • 664
  • Sprzęt: Eten G500+
Odp: 15 maj kolejna aktualizacja iGO
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 20, 2007, 14:51:34 »
Gdy z aktualizacją AM pojawią się w niej mapy Bałkanów to iGo ma przes...e w Polsce i żadnych szans za wyjątkiem grupki desperatów wpuszczonych w kanał i chcących przekonać siebie do wydanych 800 złotych na program, którego producent od półtora roku nie aktualizował map Polski posiadając pokrycie 25% .....

Eee tam, desperaci to tacy, co to kupują I-go za tą cenę, zamiast o połowę tańszego, dużo bardziej zaktualizowanego MioMap.
Nikt przy zdrowych zmysłach I-go nie kupi, bo i po co?

*

Offline Tricolore

  • ****
  • 516
  • Płeć: Mężczyzna
    • André
  • Sprzęt: ASUS MyPal A696
Odp: 15 maj kolejna aktualizacja iGO
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 20, 2007, 15:15:20 »
Nie czuję się "desperatem wpuszczonym w kanał"... Posiadam iGO 2006 oraz AM 3.9.7 (na razie zostałem przy tej wersji) i z obu jestem zadowolony. iGO w EU sprawdza się wyśmienicie, AM używam w Polsce, choć muszę się przyznać, że coraz częściej w Polsce odpalam iGO... mimo, że ma pokrycie dużo mniejsze od AM to w większości przypadków trasy wyznaczane przez iGO (w przypadku gdy sie różnią) bardziej mi odpowiadają od tras wyznaczanych przez AM. Jedyny "żal" mam taki, że zamiast iGO nie kupiłem MioMap, który jest zdecydowanie tańszy (choć to prawie to samo), ale na szczęście niedługo sytuacja się zmieni ;)
Piotrze, myślę, że sie zagalopowałeś w tym osądzie. To trochę tak jakby ktoś Ciebie nazwał frajerem, bo jeździsz samochodem marki X, a nie marki Y... To wg mnie trochę takie szczeniackie jest.... każdy ma to co lubi i co mu odpowiada.


PS. Nie jestem emocjonalnie związany ani z iGO ani z AM, to tylko oprogramowanie i nic więcej ;)

*

Offline fokstrot

  • ****
  • 949
  • Sprzęt: BB 9780 pin: 26791dc9
Odp: 15 maj kolejna aktualizacja iGO
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 20, 2007, 16:05:43 »
jesli ktos uzywa nawigacji do jazdy po polskich sciezkach, wowczas moge sie zgodzic z wyzszoscia AM nad iGO. sek w tym, ze sporo osob podrozuje jeszcze po Europie i to nie tylko tej zachodniej. AM? dobre sobie...
Dell X50v/Bt-359 --> BB

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: 15 maj kolejna aktualizacja iGO
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 20, 2007, 18:47:31 »
...Piotrze, myślę, że sie zagalopowałeś w tym osądzie. To trochę tak jakby ktoś Ciebie nazwał frajerem, bo jeździsz samochodem marki X, a nie marki Y... To wg mnie trochę takie szczeniackie jest.... każdy ma to co lubi i co mu odpowiada.
PS. Nie jestem emocjonalnie związany ani z iGO ani z AM, to tylko oprogramowanie i nic więcej ;)
Przepraszam jeśli poczułęś się urażony... nie miałem takiego zamiaru... poniekąd pisałem o sobie bo sam kupiłem iGO za 700pln w pażdzeirniku i byłem nawet zapewniany, że będą aktualizacje... nawet było to w mailu, który dostałem od producenta w marcu...
ISTQB Certified Tester