Od wczoraj nie moge sobie wybrac ręcznie anteny (Play lub Plus)

  • 0 Odpowiedzi
  • 2543 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Od wczoraj nie moge sobie wybrac ręcznie anteny (Play lub Plus)
« dnia: Sierpień 21, 2010, 11:39:40 »
Ostatnio nawalilem tematow, ale nie ma takiego na forum, wiec sobie pozwole zalozyc kolejny :)
Nie wiem co sie wczoraj stalo, ale od wczoraj nie moge wybrac recznie anteny Plusa (mam Playa, ale zawsze ustawiam na stale nadajniki Plusa, bo lepszy zasieg). Przy wyborze recznych wywala mi blad: "Podczas wyszukiwania sieci wystapil blad". Ale nie to jest najgorsze, od wczoraj bez przerwy mam polaczenie z netem i juz mi nawalil 6zł bez mojej wiedzy. Mam telefon juz chyba 2 miechy i nigdy tego nie mialem, zawsze mialem nadajnik Plusa i przy zasiegu byla literka "R" i nie moglem sie w ogole łączyc z netem bez WiFi, a teraz podejrzewam, ze sam sie przestawil na nadajnik Play i zniknelo "R", a pojawia mi sie na zmianie "3G" oraz "H" i co jakis czas sciaga mi pare groszy z konta, a jak sprawdzalem bez przerwy jest polaczony z netem. Jak to mozliwe, wczoraj wlaczylo mi sie to samo z siebie, wczesniej nigdy tego nie ruszalem i nigdy z tym problemu nie bylo. Czy teraz musze sciagnac APNDroid, czy to cos innego ?

EDIT:

Dobra, w sumie nieaktualne i mozna wywalic temat. Wstawilem APNDroida, wylaczylem te wszystkie 3G/Edge itd. i dopiero wtedy znowu wyszukal mi wszystkie nadajniki, to sie wpialem z powrotem do Plusa.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2010, 11:54:36 wysłana przez DziubekR6 »