Mozliwosci i5700

  • 1 Odpowiedzi
  • 1870 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mozliwosci i5700
« dnia: Sierpień 16, 2010, 16:48:48 »
Witam wszystkich.

Pare pytan od czlowieka zainteresowanego kupnem Spicy :)
Nie podaja tych informacji w danych technicznych (przynajmniej ja nie znalazlem :)), a roznie te sprawy sa rozwiazane w innych aparatach.
Pobawilem sie dzis HTC Legend, jako, ze jest to najbardziej zblizony do Spicy telefon z dostepnych mi (taki sam rozmiar ekranu i rozdzielczosc, procek nawet wolniejszy) i cholernie mi sie podobalo, ale nie wiem, czy w Spicy bedzie tak samo, czy to nie zasluga jakiejs nakladki od HTC...

Wiec po kolei:
1) Czy przegladarka internetowa w Spicy obsluguje multitouch? Chodzi mi glownie o skalowanie strony przez to rozszerzanie palcow z iPhone'a? Czy to feature Androida 2.1 (taki byl w legend, a inne telefony, ktore tego nie mialy, mialy 1.5/1.6 na pokladzie)
2) Kupiony obecnie nowy tel bedzie mial juz 2.1 zainstalowane? Jesli nie, to jaki jest proces upgrade'u? Mozna to zrobic w domu, czy trzeba do serwisu jakiegos, czy co?
3) Czy Spica ma czujnik polozenia (znaczy sie, obraz sie obraca na pionowy/poziomy zaleznie od tego, jak trzymamy telefon)
4) Czy skalowanie i przewijanie stron jest plynne podobnie jak w iPhone?

Dzieki z gory za odpowiedzi!!

*

Offline pHarel

  • ***
  • 468
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4S / iPhone 5S 32GB / MacBook Air 13
Odp: Mozliwosci i5700
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2010, 17:07:59 »

1. Spica nie ma (i nie będzie miała) multitoucha.
2. Jeśli chodzi o allegro to zestawy co mają na płycie CD napis KIESS mają 2.1 (Wgranie nowego systemu to nic trudnego.)
3. Tak.
4. Zależy, ale raczej tak.

Swoją drogą wszystkie odpowiedzi znajdziesz na forum, albo w recenzji tego pda.
Jakieś tam>Hermes>K750>K800>TOSHIBA G900>Diament>i900 Omnia>HTC G1>I900 Omnia>I5700>SGS II>ZTE Blade>Milestone>SGS III > Dell X51 / iPAQ 4100 / iPhone 4S /iPhone 5S 32GB / MacBook Air 13,3 mid 2013 / ATV3