Jaki soft

  • 3 Odpowiedzi
  • 2559 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jaki soft
« dnia: Wrzesień 09, 2010, 19:36:19 »
Witam. Zapewne było już miliard takich pytań ale ja poprosze o pomoc raz jeszcze. Jaki soft wybrac, jakie modyfikacje itp.
Pytam gdyż czytam uważnie nasze forum, i jak zauważyłem niektórym udało sie w linpacku dojść do 9 Mgflopów, a mi za chiny nie wskakuje więcej niz 4.5. Czytałem że jest to niesamowita różnica w wydajności. A nie ukrywam że moja Spica płynnością nie grzeszy. Z góry dzięki za podpowiedzi

*

Offline lukasso007

  • 27
  • Sprzęt: Samsung Spica i Nokia n73
Odp: Jaki soft
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 09, 2010, 21:02:32 »
Niekoniecznie musi dużo szybciej działać. Ja wcześniej miałem na tym romie http://pdaclub.pl/forum/i5700/samdroidmod-v-1-0-3/ 8mflops ale też zapełnioną karte i pamięć urządzenia(bo miałem karte 2gb) i strasznie muliło.
Teraz mam ugotowany przez siebie rom i mam 5mflops. Ale mam karte 8gb(jeszcze nie zapełnione :) )
i mam dużo wolnego miejsca w pamięci telefonu i musze przyznać że teraz chodzi o niebo lepiej.
A więc jak masz małą karte i do tego zapchaną to i tak będzie wolno chodzić.
A żeby przyspieszyć do tych 9mflops to musisz pewnie wgrać jita.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Jaki soft
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 09, 2010, 21:31:35 »
Jest temat przyklejony. Ja Ci proponuję na początek ROM 2.1 i samdroidmod. Nie musisz dogrywać jit żeby działało szybciej. Za to polecam root i podkręcanie procka do 800 Mhz.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

Odp: Jaki soft
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 10, 2010, 19:40:47 »
Wiec tak panowie. Na samdroid.net znalazłem taką konfiguracje.
 LK2.08 + kuchenka v2 + Frozen Eclair V7  (koniecznie kuchenka z bazą -SamdroidMod Version 1.3.1.deodexed [XXJH1] , reszta dowolna)
I powiem wam tak-
1 telefon zresetował się dwa razy po instalacji
2- Właśnie minęła cała doba jak działa bez najmniejszych problemów
3-Linpack pokazuje 9,5 Mflops.
Zwiększenie wydajności jest odczuwalne. Labirynth z marketu już sie nie przycina i ogólnie telefon chodzi płynniej.

Tak w nawiasie leshak proponuje jeszcze wgranie "turbo kernela" , ale narazie zostane bez tego. A tak w nawiasie karte mam 16GB także szybko sie nie zapcha. Jeśli chcecie spróbujcie tej kombinacji, jak dla mnie jest ok