I-mate Jaq3 + windows 6.1

  • 1011 Odpowiedzi
  • 135833 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Notron

  • **
  • 132
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #780 dnia: Luty 25, 2010, 17:21:28 »
Tomcug, trochę ciężko się pracuje na tym ostatnim romie!
Stara wersja Task Menager chyba była lepsza i ten Button X trochę mnie denerwuje!

*

Offline tomcug

  • ***
  • 499
  • Sprzęt: HTC Blue Angel
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #781 dnia: Luty 25, 2010, 18:56:02 »
Dlatego jest jeszcze poprzednia wersja bez dodatków :P.

Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #782 dnia: Luty 25, 2010, 22:04:27 »
X button możesz wyłączyć, a do taska można się przyzwyczaić.

*

Offline kopken

  • 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I-mate JAQ3
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #783 dnia: Luty 25, 2010, 23:07:36 »
Panowie a jakie są powody tego że na romie WM6.1 by Tomcug (wersja bez dodatków) bateria trzyma mi góra 1.5 dnia, a na romie od Notrona WM6.0 przy takim samym użytkowaniu JAQ3 wytrzyma nawet 3-4 doby ?  :-? nie ukrywam że funkcjonalność WM6.1 bardziej mi odpowiada w porównaniu z WM6.0 na którym jest jeszcze dużo "kwiatków", ale długość czasu pracy trochę zniechęca... tak bardzo jest podkręcony standardowo procek czy coś innego ?

Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #784 dnia: Luty 25, 2010, 23:34:58 »
Witam.
Chcialbym was prosic o pomoc i wyrozumiaosc gdyz jak dotad jedyna marka smartfonow jakiej uzywalem byla firma RIM i z blackberry potrafie zrobic praktycznie wszystko wiec jesli ktos mialby jakies problemy z Blackberry polecam się i chetnie pomoge. Ale do rzeczy zostalem posiadaczem Jaq3 za symboliczne 50zl i chcialbym go usprawnic wgrywajac nowszy rom ale nie wiem za bardzo z czym to sie je gdyz to moja pierwsza sluchawka z WM. Dlatego bardzo bym prosil o jasna zwiezla instrukcje jak wgrac bezproblemowo rom do tego sprzetu mam juz pobrany wmupdat_b ale nie wiem za bardzo co z tym zrobic a widze ze sa tu ludzie ktorzy temat znaja od podszewki. Nie chce robic czegos na domysly a puzniej zawracac wam glowy ze uwalilem sluchawke o cos zle zrobilem. Mam nadzieje ze nie zmieszacie mnie z blotem i podejdziecie z wyrozumialoscia do kolegi ktory dopiero raczkuje w temacie WM.
Pozdrawiam strzyga89
poczytaj sobie co regulamin mówi o sygnaturkach i przyjmij to do wiadomości

*

Offline tomcug

  • ***
  • 499
  • Sprzęt: HTC Blue Angel
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #785 dnia: Luty 26, 2010, 09:36:40 »
Strzygonn, wrzuć ten pliczek na kartę pamięci i odpal telefon za pomocą klawiszy Fn + Power, w ten sposób rozpoczniesz flashowanie ;).

Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #786 dnia: Luty 26, 2010, 13:21:05 »
6.1 nie jest krecony moze ustawoiles sprawdzanie maila co jakis czas czy cus:)
ja zeby wydluzyc prace obnizylem taktowanie do 132mhz i na jasnosci 1 trzyma mi 2,5-3 dni:)

*

Offline tomcug

  • ***
  • 499
  • Sprzęt: HTC Blue Angel
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #787 dnia: Luty 26, 2010, 15:02:30 »
Panowie a jakie są powody tego że na romie WM6.1 by Tomcug (wersja bez dodatków) bateria trzyma mi góra 1.5 dnia, a na romie od Notrona WM6.0 przy takim samym użytkowaniu JAQ3 wytrzyma nawet 3-4 doby ?  :-? nie ukrywam że funkcjonalność WM6.1 bardziej mi odpowiada w porównaniu z WM6.0 na którym jest jeszcze dużo "kwiatków", ale długość czasu pracy trochę zniechęca... tak bardzo jest podkręcony standardowo procek czy coś innego ?

Dziwne, u mnie spokojnie trzyma 4 dni :P.

*

Offline radzioh12

  • *
  • 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I-mate jaq3
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #788 dnia: Luty 26, 2010, 15:31:05 »
U mnie działa tyle samo... może źle coś przeflashowałeś?
PS Strzygonn "później" nie "puźniej". Sorry, że tak piszę, ale jak widzę taki błąd to mi się wszystkiego odechciewa.. (to pewnie przez te demoty, bo na większości robią ten sam błąd ortograficzny :P)

Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #789 dnia: Luty 26, 2010, 15:49:47 »
Heh dzieki za odp i podpowiedzi;) Lecz wczesniej znalazlem watek http://pdaclub.pl/forum/i-mate/jaq3-romy-instrukcja-flashowania/ i juz wszystko wiem i pieknie smiga wszystko i bez problemow;) Super forum - za bledy przepraszam czasem walne byka jak sie spiesze;p
poczytaj sobie co regulamin mówi o sygnaturkach i przyjmij to do wiadomości

*

Offline FrEeZz

  • *
  • 81
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I-mate Jaq3         Diamond   LG GT540
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #790 dnia: Luty 27, 2010, 10:37:26 »
Panowie a jakie są powody tego że na romie WM6.1 by Tomcug (wersja bez dodatków) bateria trzyma mi góra 1.5 dnia, a na romie od Notrona WM6.0 przy takim samym użytkowaniu JAQ3 wytrzyma nawet 3-4 doby ?  :-? nie ukrywam że funkcjonalność WM6.1 bardziej mi odpowiada w porównaniu z WM6.0 na którym jest jeszcze dużo "kwiatków", ale długość czasu pracy trochę zniechęca... tak bardzo jest podkręcony standardowo procek czy coś innego ?

Dziwne, u mnie spokojnie trzyma 4 dni :P.

u mnie też  4 dni :D spokojnie bateria trzyma także możliwe ze to po prostu  u każdego w innym stopniu ogniwa są już zużyte :) ewentualnie można wymienić baterie tak na marginesie w batimexie 4 sztuki są dostępne od ręki :)

Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #791 dnia: Luty 27, 2010, 13:15:44 »
U mnie działa wszystko, wejdź w Połączenia i upewnij się, że masz taki sam zestaw ustawień w obu polach, powinno pomóc ;).

mobilne gg i palringo mi działają ale opera/ucbrowser nadal nie

@down: EDGE ale testowo sprobowalem tez na wifi i niestety nadal błąd...
ps. Tomcug bo widze ze jestes obeznany w temacie jaq, wiec pewnie wiesz, i-mate jaq3 krótka prezentacja co to za nakladka na tym filmiku?:)
bd wdzieczny!
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2010, 22:28:26 wysłana przez Gallar »

*

Offline tomcug

  • ***
  • 499
  • Sprzęt: HTC Blue Angel
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #792 dnia: Luty 27, 2010, 15:28:54 »
Używasz EDGE czy Wi-Fi? Możliwe, że to bez znaczenia, bo u mnie UC Browser działa na obydwu, ale dobrze wiedzieć.

*

Offline tomcug

  • ***
  • 499
  • Sprzęt: HTC Blue Angel
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #793 dnia: Marzec 02, 2010, 17:57:07 »
WM 6.5 RTM

Zmiany:
- oryginalny wygląd systemu
- naprawiony USSD
- zmieniony ekran startowy
- naprawiona usługa Obex, niezbędna do działania moBlue
- zmienione ikony dla Backlight, Master Clear, moBlue oraz Wi-Fi Settings
- mocno usprawniony rejestr
- PagePool ustawiony na 12MB
- dodany skin WMP 12

















Download
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2010, 17:59:37 wysłana przez tomcug »

*

Offline jooee

  • 5
  • Sprzęt: jaq3
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #794 dnia: Marzec 04, 2010, 20:24:30 »
mam pytanie :) bo zainstalowałem już wiele wersji owych windowsów lecz niestety nie potrafię znaleźć odpowiedniej wersji ;/ chodzi mi o wersje przy której po wielu sms'ach będe mógł normalnie pisać sms'a a nie będe musiał czekać aż mi się literki pojawią. Nie jestem leniem i nie to że niechce mi sie szukać... tylko troszke sie pogubiłem :/ może być obojętnie która wersja, chociaż wolał bym żeby chińszczyzny nie było :P Czy może mi ktoś coś poradzić na mój problem? :)

*

Offline FrEeZz

  • *
  • 81
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I-mate Jaq3         Diamond   LG GT540
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #795 dnia: Marzec 04, 2010, 23:07:36 »
w wersji 6.0 jest opcja sprawdzania konta e-mail w określonym odstępie czasowym!
wersję 6.1 też uważam za dobrą , to nasze wspólne dzieło (czytaj temat od początku),
lecz  działającą wersję  install 6.0 angielską  (za jakiś czas utworzę polską)  nigdzie na necie nie znajdziesz!
Tylko w tym temacie!

To już działąjąca na 100% wersja angielska!
http://file4u.pl/download/1845665/Przelom60_www.file4u.pl.rar

Tymczasowe spolszczenie - instalujemy na urządzeniu nie na kartach pamięci!

http://file4u.pl/download/1847858/PL_www.file4u.pl.rar
W SPB Benchmark  6.0 wypada lepiej!


Norton występują  nadal krzaki :) podczas pojawienia się sieci wifi wyskakują kwadraty nadal :)
poza tym na urządzeniu występuje folder chiński  a w nim skróty do Office po usunięciu oczywiście działa ok office :)także można to usunąć 

mam jeszcze takie zapytanie czy mógłbyś wyodrębnić  aplikacje  keyicon która jest w wm6.0 twoim  chciałbym wrzucić to do 6.1 tomcuga gdyż  ta aplikacja pozwala zmieniać  na ekranie today kolejność / cyfr  / liter które wsztukuje się jako pierwsze :) nie trzeba co chwile przełączać FN by zamiast liczb były litery

tomcug co do skrótu aparatu :) to nadal jest ten błąd  i trzeba naprowadzać w opcji button  opcje kamery :)  widzę ze nie tylko u mnie występuje ten błąd   

a tak poza tym jeszcze małe zapytanie do nortona :) co z ta wersja Kbattery PL ? ewentualnie wersją  która by nie wyświetlała   miesięcy cyrlicą :)

co do Xbutton to dobry pomysł  :) ze go dodałeś ma to ręce i nogi :)  - ten pack aplikacji które wkompilowałes w tym gg oraz coreplayer :)

jak byś mógł  jeszcze ewentualnie dorzucić :) http://www.przeklej.pl/plik/netcfv35-wm-armv4i-cab-0007kjceo5km2j6

2mb :)

no to chyba na tyle :)





*

Offline tomcug

  • ***
  • 499
  • Sprzęt: HTC Blue Angel
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #796 dnia: Marzec 05, 2010, 06:22:15 »
Gdyby ten skrót aparatu dało się ustawić w rejestrze, to bym to dawno zrobił :E. Mogę wrzucić KeyIcon, ale nic więcej już nie wejdzie do ROM'u.

*

Offline Notron

  • **
  • 132
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #797 dnia: Marzec 05, 2010, 10:10:41 »
Nic już nie robię z wersją 6.0, ponieważ nie mogę znaleźć rozwiązania problemu z rozlewającą się grafiką.
Trochę Mnie to zniechęciło do dalszych prac!
Ja używam ostatniej wersji 6.1 angielskiej trochę ją poprzerabiałem usunąłem .mui powodujące problem z fn.
Postaram się w niedługim czasie dokończyć 6.0.
Mogę zamieścić też tą wersję 6.1, jeśli Tomcug się nie obrazi i Mnie o prawa autorskie nie zaskarży!
Oprogramowania dodatkowego nie instaluję bo później jest problem tak jak pisze Tomcug, że nic więcej już nie można dołożyć i odinstalować!

*

Offline FrEeZz

  • *
  • 81
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I-mate Jaq3         Diamond   LG GT540
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #798 dnia: Marzec 05, 2010, 10:42:32 »
byłbym wdzięczny norton :) jak byś udostępnił to przetestuje :)

tomcug :) to ja czekam na ta wersje  z keyicon :)

co do kamery i przypisywania przycisku to patrzyłem na rejestr jak mam ustawiony kiedy działa przycisk  i według mojej wiedzy odpowiada za to ten klucz

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Shell\Rai\:MSCAMERA
klucz 0 - ma byc wpisane PICTURESAPP
i trzeba wpisać w klucz 1   pimg.exe -camerakey
klucz 2  - ma byc 0
klucz 3 -  ma byc 0


jeśli to nie pomoże to zostaje jeszcze tylko ten klucz

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Shell\Keys\40C3


:)
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2010, 11:23:32 wysłana przez FrEeZz »

*

Offline tomcug

  • ***
  • 499
  • Sprzęt: HTC Blue Angel
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #799 dnia: Marzec 05, 2010, 14:01:41 »
Odpowiada za to drugi klucz, ale niestety nie da się tego ustawić w ROM'ie. Nawet przy poprawnych wartościach skrót nie działa.

Połączone: Marzec 05, 2010, 17:33:25
Nic już nie robię z wersją 6.0, ponieważ nie mogę znaleźć rozwiązania problemu z rozlewającą się grafiką.
Trochę Mnie to zniechęciło do dalszych prac!
Ja używam ostatniej wersji 6.1 angielskiej trochę ją poprzerabiałem usunąłem .mui powodujące problem z fn.
Postaram się w niedługim czasie dokończyć 6.0.
Mogę zamieścić też tą wersję 6.1, jeśli Tomcug się nie obrazi i Mnie o prawa autorskie nie zaskarży!
Oprogramowania dodatkowego nie instaluję bo później jest problem tak jak pisze Tomcug, że nic więcej już nie można dołożyć i odinstalować!

Jak chcesz, to wysyłaj, im więcej ROM'ów, tym lepiej :). Od siebie szykuję małą niespodziankę, szczegóły jeszcze dzisiaj :D.

Połączone: Marzec 05, 2010, 17:54:13
WM 6.1 ENG FINAL "X-15"

Zmiany:
- dodany HTC Home
- dodany HTC X-Button
- dodane kBattery
- nowy sterownik klawiatury



Download
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2010, 18:02:02 wysłana przez tomcug »

*

Offline Notron

  • **
  • 132
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #800 dnia: Marzec 06, 2010, 00:24:32 »
Wersja 6.1 Mix dla Freza

http://file4u.pl/download/1893035/WMUPDAT61MIX_www.file4u.pl.rar
Napisz jak przetestujesz?
Kamerkę przetłumaczę i 2 pliki językowe spróbuję naprawić!
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2010, 00:29:01 wysłana przez Notron »

*

Offline tomcug

  • ***
  • 499
  • Sprzęt: HTC Blue Angel
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #801 dnia: Marzec 06, 2010, 10:12:52 »
Norton, jedna prośba, wyślij to na jakiś normalny serwer, to przetestuję. Bo ściąganie 40 kB/s jakoś do mnie nie przemawia :E.

*

Offline FrEeZz

  • *
  • 81
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I-mate Jaq3         Diamond   LG GT540
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #802 dnia: Marzec 06, 2010, 11:40:23 »
Odpowiada za to drugi klucz, ale niestety nie da się tego ustawić w ROM'ie. Nawet przy poprawnych wartościach skrót nie działa.

Połączone: Marzec 05, 2010, 17:33:25
Nic już nie robię z wersją 6.0, ponieważ nie mogę znaleźć rozwiązania problemu z rozlewającą się grafiką.
Trochę Mnie to zniechęciło do dalszych prac!
Ja używam ostatniej wersji 6.1 angielskiej trochę ją poprzerabiałem usunąłem .mui powodujące problem z fn.
Postaram się w niedługim czasie dokończyć 6.0.
Mogę zamieścić też tą wersję 6.1, jeśli Tomcug się nie obrazi i Mnie o prawa autorskie nie zaskarży!
Oprogramowania dodatkowego nie instaluję bo później jest problem tak jak pisze Tomcug, że nic więcej już nie można dołożyć i odinstalować!

Jak chcesz, to wysyłaj, im więcej ROM'ów, tym lepiej :). Od siebie szykuję małą niespodziankę, szczegóły jeszcze dzisiaj :D.

Połączone: Marzec 05, 2010, 17:54:13
WM 6.1 ENG FINAL "X-15"

Zmiany:
- dodany HTC Home
- dodany HTC X-Button
- dodane kBattery
- nowy sterownik klawiatury



Download


a wiec tak przetestowałem twoja wersje tomcug :)

+ na ekranie today  są liczby  jako pierwsze przy wprowadzaniu numeru tel :) i to mi się podoba właśnie o to mi chodziło :)
 -jest problem z kamerą  raz działa raz nie lecz raczej nie działa  nie ma podglądu  zdjęć 
+sterownik  klawiatury działa dobrze :) brak podwójnych  liter itd
+wifi działa :) nie ma problemów :)
- przycisk kamery :) ale to wiadomo  puki co nie da się z tym nic zrobić chyba ze ktoś coś wymyśli ;)
+ jak byś mógł jeszcze wkompilowac   2 skorki ekranu today :)  http://pdaclub.pl/forum/i-mate/ekran-today-w-jaq3-jakies-skorki/?action=dlattach;attach=24098
- ewentualnie zamiast tych  XP :)
-  jak by się dało coś zrobić z tym kbattery  żeby chociaż po rosyjsku nie pisało miesięcy :)


wersja Nortona - :)   jak byś mógł wrzucaj te romy na inny serwer :) bo ponad 20min  ściągania :)

troszke za duzy font na ekranie konfiguracji dotyku  ucina ostatnie dwa słowa
+ liczby  jako pierwsze które wprowadzamy czyli plus :D tak jak u tomcuga  to mi się podoba ;)
-  nie jest przetłumaczona  kontakty ,  zadania itd programy itd
-  kamera się wiesza nie ma podglądu  - pomaga wyjdź i wejdź :) no i znów nie działa także to do poprawki
+  skorka  mirage :) muszę przyznać fajna :)
-  w połączeniach my work netwoark   aby była zaznaczona opcja this network connects to the - i dalej ucina u ciebie norton ;)
   u tomcuga to samo w sensie opcja zaznaczona :) jesli oczywiscie mozna to zrobic :)
+  wifi działa jak należy łączy i działa szybko nie ma problemu 
+ pisanie sms tez dobrze nie ma podwójnych liter
+ słownik t9 wkompilowany to tez mi się podoba :)
-  brak wskaźnika baterii  :)


« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2010, 11:52:14 wysłana przez FrEeZz »

*

Offline tomcug

  • ***
  • 499
  • Sprzęt: HTC Blue Angel
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #803 dnia: Marzec 06, 2010, 12:19:41 »
WM 6.1 ENG FINAL "X-15"

Zmiany:
- naprawiona Kamera
- naprawiony przycisk Kamery
- nowe skiny ekranu Today



Download
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2010, 12:38:19 wysłana przez tomcug »

*

Offline FrEeZz

  • *
  • 81
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I-mate Jaq3         Diamond   LG GT540
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #804 dnia: Marzec 06, 2010, 13:09:59 »
WM 6.1 ENG FINAL "X-15"

Zmiany:
- naprawiona Kamera
- naprawiony przycisk Kamery
- nowe skiny ekranu Today



Download

+ naprawiony skrót klawisza kamery :D tomcug  w tej kwestii już nie grzeb :D bo jest dobrze :)
+  kamera działa jak trzeba :D
+ skorki też  działają  :)

sprawdziłem dokładnie i bluetooth działa bez problemu  wifi też  nie ma żadnych problemów :)
smsy też  ok :)

muszę ci przyznać ta wersja jest dla mnie najlepsza :D


jak byś mógł  zrobić też  full packa z tej wersji :) tak jak wcześniej z dodatkami :) to byłbym wdzięczny :)

1. wersja  full - dodatki
2. wersja - min czyli ta która jest teraz :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2010, 13:15:04 wysłana przez FrEeZz »

*

Offline tomcug

  • ***
  • 499
  • Sprzęt: HTC Blue Angel
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #805 dnia: Marzec 06, 2010, 13:23:51 »
Dodatków raczej już nie wrzucę, to jest wersja ostateczna, każdy może sobie doinstalować programy według uznania ;). Zresztą, i tak niewiele by weszło, bo samo HTC Home to ponad 3 MB :D.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2010, 13:25:28 wysłana przez tomcug »

*

Offline radzioh12

  • *
  • 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I-mate jaq3
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #806 dnia: Marzec 06, 2010, 14:37:33 »
Ehh.. ja i tak zostaję przy wersji 6.1 X-15 PL "B" bo jak dla mnie to najlepsza wersja, ponieważ wolę bez dodatków, bo i tak ponad 3/4 programów co miałeś na tamtym romie nie używałem, a 6.5 dla mnie i tak za wolny, chociaż nieźle go przyspieszyłeś :D. Ten nowy rom 6.1 jest po angielsku i mi to nie odpowiada (umiem bdb angielski ale przyjemniej się pracuje na polskim).

*

Offline tomcug

  • ***
  • 499
  • Sprzęt: HTC Blue Angel
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #807 dnia: Marzec 06, 2010, 15:43:34 »
Dokładnie, każdy wybiera co chce i o to chodzi ;).

*

Offline Notron

  • **
  • 132
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #808 dnia: Marzec 08, 2010, 11:29:52 »
Frezz!
Spróbuj ten:
http://file4u.pl/download/1896731/WMUPDAT61PLMIX_www.file4u.pl.rar
By szybciej ściągać trzeba się  zalogować na serwerze!
Darmowo!

*

Offline FrEeZz

  • *
  • 81
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I-mate Jaq3         Diamond   LG GT540
Odp: I-mate Jaq3 + windows 6.1
« Odpowiedź #809 dnia: Marzec 08, 2010, 14:27:35 »


- ekran powitalny konfiguracji ucina  napisy  nie mieszczą się na ekranie za duży font
- przycisk aparatu nie działa  - skrót  złe  podpisany - tomcug to naprawił także  u niego info jak :)
+ kamera naprawiona już jest podgląd  i zdjęcia można robić
+ widzę nowy sterownik klawiatury bo szybciej działa
- nadal brak wskaźnika baterii 
+ bluethooth działa
+ wifi działa
- nadal nie do końca przetłumaczony  mix wersji angielskiej z polska tak to wygląda

co do fonta to się rozjeżdża ucina napisy po prostu jest za duży i się nie mieszczą   

szczerze to poza naprawionym sterownikiem  aparatu :) to nie widzę zbyt dużych zmian