Podziel sie swoja radoscia

  • 16503 Odpowiedzi
  • 1553678 Wyświetleń

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline berek99

  • 22
  • Sprzęt: c702
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13110 dnia: Listopad 17, 2012, 15:50:39 »

nie to jednak ja źle zrozumiałem :D

dla mnie to jest potwór bo największy silnik w aucie jakie prowadziłem to 2.0, jeszcze jestem za biedy, za młody aby kupić sobie coś z tak dużym silnikiem.

Człowiek dopiero nabiera dystansu jak jeździ na co dzień czymś większym, 2.0 to ma mój thermoking w służbowym samochodzie :P
Na co dzień 11495 cm^3 V6 300 KM a największy jaki prowadziłem to 14495 cm^3 V8 420 KM  :evil: To jest dopiero ubaw :E
Moment jest taki, że na pusto rusza się z półbiegu 6-stki i ciągnie na nim od 0 do 65 ciągle wciśnięty w fotel :P

a ja jeżdżę samochodem z silnikiem 1.1 o zawrotnej mocy 50 KM :D gaz tylko dotykam aby jak najmniej spalił, a i prędkości zbyt dużych rozwinąć się nie da
A na początku było:
Siemens C65 ->K550i->SPV c600->HTC Alpine->HTC Wizard->HTC Pharos->Samsung Omnia->HTC G1->Iphone 2G->Nokia e52->HTC Universal-> LG Swift GT540,
Jest:c702

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13111 dnia: Listopad 17, 2012, 16:59:03 »
Ale gdy ma juz ponad 200 kucy... :-)  poza tym mowie o starych dresiarkich bmw, moja mama lubi sie z takimi gnojkami scigsc :-)
to i tak muł mam rovera 620 2.0 turbo (16 lat, kupiony za 1.5 zeta do zabawy), przy masie 1420kg mogę napisać że jakoś się zbiera przy 240nm i 7,5 do setki
Ja tam z 4,7HO V8 i chyba 265KM, mimo leniwego, jak stary kocur automatu, przy masie ponad 2t nie mam zazwyczaj żadnego problemu przy starcie spod świateł objechać zdecydowaną większość tych, którzy mają ochotę spróbować.

A jak zjedziemy z asfaltu...
Mając 9 sekund to wielu nie wyprzedzisz taka cordoba 2.0 150km przy masie 1040kg zbiera się lepiej to się nazywa przelicznik masy do mocy
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline I_Mat

  • **
  • 217
  • dunno
  • Sprzęt: spełnia normy
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13112 dnia: Listopad 17, 2012, 17:23:02 »
Ważne jest też wrażenie z jazdy a ono wynika poniekąd z przebiegu mocy i momentu. Dlatego tak fajnie jeździ się autami z turbo lub boxerami. Dodam, że oprócz mocy maksymalnej warto też patrzyć na moc średnią.

Moja radość: w końcu przesiadam się z komputerowego zestawu głośniczków 2.1 na zestaw kolumny + wzmacniacz (stereo). Co prawda na chwilę obecną mam tylko kolumny które napędzam wzmacniaczem samochodowym (próbuję upolować coś sensownego na allegro) ale już czuję poprawę szczególnie w kwestii "sceny" jak i basu, który przy tych wszystkich tandetnych zestawach komputerowych po prostu dudni.

*

Offline teper

  • 31
  • Sprzęt: Spv M650>Htc Touch Dual
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13113 dnia: Listopad 17, 2012, 17:28:21 »
Ale gdy ma juz ponad 200 kucy... :-)  poza tym mowie o starych dresiarkich bmw, moja mama lubi sie z takimi gnojkami scigsc :-)
to i tak muł mam rovera 620 2.0 turbo (16 lat, kupiony za 1.5 zeta do zabawy), przy masie 1420kg mogę napisać że jakoś się zbiera przy 240nm i 7,5 do setki
Ja tam z 4,7HO V8 i chyba 265KM, mimo leniwego, jak stary kocur automatu, przy masie ponad 2t nie mam zazwyczaj żadnego problemu przy starcie spod świateł objechać zdecydowaną większość tych, którzy mają ochotę spróbować.

A jak zjedziemy z asfaltu...
Mając 9 sekund to wielu nie wyprzedzisz taka cordoba 2.0 150km przy masie 1040kg zbiera się lepiej to się nazywa przelicznik masy do mocy

owszem , dochodzi jeszcze fun z jazdy. ten ford to tak naprawde mul, bo inaczej nie bedzie, ale radocha jaka ma sie na twarzy czujac ten samochod pod nogami, i widzac miny gosci w golfach jest nie do opisania. v max niski , ale takie glupie ruszenie ze swiatel, i uzyskanie predkosci miejskiej przelotowej szybciej niz inni to sama przyjemnosc :D

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13114 dnia: Listopad 17, 2012, 18:54:37 »
Kupiłam zestaw Logitecha Mk520, czyli klawiaturę i mysz :wink:
Klawiatura ma dziwnego, nietypowego krótkiego Shifta :-|

*

Offline abderyta

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: takie tam
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13115 dnia: Listopad 17, 2012, 19:23:37 »
Mając 9 sekund to wielu nie wyprzedzisz taka cordoba 2.0 150km przy masie 1040kg zbiera się lepiej to się nazywa przelicznik masy do mocy
8 ;)  i lepszą trakcję.


*

Offline andrus75

  • ****
  • 729
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto Z2 Play
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13116 dnia: Listopad 17, 2012, 21:35:37 »
A ja na swiatlach jestem ostatni ale z moja astra II z calymi 90 km przejechalismy na gazie 217000tys km przez pol europy. da sie serio. Pzdr

*

brahmin

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13117 dnia: Listopad 17, 2012, 22:23:27 »

Moja radość: w końcu przesiadam się z komputerowego zestawu głośniczków 2.1 na zestaw kolumny + wzmacniacz (stereo). Co prawda na chwilę obecną mam tylko kolumny które napędzam wzmacniaczem samochodowym (próbuję upolować coś sensownego na allegro) ale już czuję poprawę szczególnie w kwestii "sceny" jak i basu, który przy tych wszystkich tandetnych zestawach komputerowych po prostu dudni.
jak masz własne kolumny i nie cierpisz na nadsłyszenie szumów to polecam Sharp XL-HF201
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2013, 16:46:20 wysłana przez brahmin »

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13118 dnia: Listopad 17, 2012, 22:24:30 »
W podziękowaniu za aktywność na forum (Xtreamera, nie PDAClub) :ok: i mozolne "hackowanie" ich pierwszego odtwarzacza dostałem od producenta Xtreamer Prodigy, a dokładnie wersję Black Edition z podwójnym tunerem DVBT. Na moje dłubanie poszły w sumie setki godzin i miło z ich strony ...

Co ciekawe sprzęt jest do pewnego stopnia dwusystemowy, tzn. jako sieciowy odtwarzacz dekoduje audio/video specjalizowanym chipem Realteck'a, i ma okrojonego linuxa jako podstawowy OS ale jest Android (Froyo niestety), czyli jest możliwość instalacji aplikacji z Android Market obsługiwanych "z pilota" lub klawiatury z wyświetlaniem Full HD na ekranie TV  :ok:. Taka ciekawostka.

Radość psuje trochę fakt, że mimo opłacenia kosztów przesyłki (HongKong) przez producenta mój koszt to cło + vat + agent celny - około 400 zł. Niestety faktura poza wyraźnym podaniem, że to "sample" i  "no commercial value" ma wartość w USD, a cło i vat liczone są również od kosztów przesyłki. Sprzęt sprzedawany przez polskiego dystrybutora za około 1000 zł (jak to możliwe :-) ?).
...
No, to właśnie poszedł w świat. Niech nowemu właścicielowi służy dobrze.

Z innych radości - po problemach z transferem iPlusa zafundowałem sobie całe 5 Mb - i w zasadzie to nie wiem jak znosiłem buforowanie klipów HD z youtube 9co kilka sekund) ... Wszystkie tablety i telefony androidowe zaczęły działać szybciej, co dość oczywiste, ale nie sądziłem, że zmiana będzie aż tak zauważalna. Miło, że nawet na naszej wsi net może śmigać, a dzięki konkurencji na takie łącze nie trzeba nawet 70 zł :-)

BTW, raspberry pi oswojone i muszę powiedzieć, że XBMC miażdży jakiekolwiek inne rozwiązanie do video - od sterowania (pilot, tablet), pluginy, scrappery, integrację z telefonem/tabletem, synchronizacje treści itd. fakt, że można je odpalić na nowym sprzęcie za 170 zł tylko podkreśla potencjał jaki, w tym drzemie.
A ten myk http://lifehacker.com/5634515/how-to-synchronize-your-xbmc-media-center-across-every-room-in-the-house czyli możliwość przechowywania metadanych dla kilku XBMC w jednej bazie (np. na dysku NAS), to rewelacja. Jeszcze się muszę zabrać za rozwiązanie do sterowania audio tak, aby RPi siedziało sobie we wzmacniaczu i dawało dźwięk ze sterowaniem bez TV czy pilota.
A to http://forum.xbmc.org/showthread.php?tid=117885 najlepsze sterowanie do XBMC jakie znalazłem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2012, 22:34:55 wysłana przez lemar123 »

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13119 dnia: Listopad 18, 2012, 00:45:30 »
A ja na swiatlach jestem ostatni ale z moja astra II z calymi 90 km przejechalismy na gazie 217000tys km przez pol europy. da sie serio. Pzdr
1.4? :) Ten silnik mnie zaskoczyl... Tam moc jest rozwijana w taki sposob, że tego sie nie czuje. Fajna, zwykla fura :) Też masz problem z głośną pracą na niskich obrotach? Jakby popychacze, zawory, pompa oleju czy panewki... Takie cykanie... Jakby diesel.

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13120 dnia: Listopad 18, 2012, 03:00:24 »
Moja radość dzisiaj, to nowy iPad mini, z którego właśnie piszę ten post ;)
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony małym ogryzkiem. Wszystko działa bardzo płynnie, w porównaniu do Note. Co prawda możliwości customizacji i multitasking są tutaj zerowe, ale jako podręczny tablecik do przeglądania internetu i pdf sprawdza się nadwyraz dobrze  :P
Nienawidzę Androida!

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13121 dnia: Listopad 18, 2012, 03:28:36 »
Hmmm po ile chodza mini? 3g jest do aero2?

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13122 dnia: Listopad 18, 2012, 08:27:08 »
Kupowałem w MediaMarkt i za wersję wifi 16GB z ochroną przed zniszczeniem i kradzieżą dałem 1649zł.
3G nie mieli, chyba nawet premiery nie było, ale hotspot z Note załatwi sprawę, bo nie kalkuluje mi się dopłacać tysiak tylko do 3G...
Poza tym gdzieś wyczytałem, że mini nie działa z LTE Aero2, więc tym bardziej wolę nawet dokupić mobilny modem 3G za stówkę.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2012, 08:29:06 wysłana przez Paveu69 »
Nienawidzę Androida!

*

brahmin

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13123 dnia: Listopad 18, 2012, 09:47:30 »
...Wszystko działa bardzo płynnie, w porównaniu do Note. Co prawda możliwości customizacji i multitasking są tutaj zerowe, ale jako podręczny tablecik do przeglądania internetu i pdf sprawdza się nadwyraz dobrze  :P

1.Sam sobie odpowiedziałeś  dlaczego działa szybko.
2.Duża firma a muszą napisać soft tylko do 6 modeli wliczając ipody, pomijam fakt że dostają jako jedyni CAŁĄ specyfikację do swoich komponentów a inni czasami muszą szukać wręcz na oślep  bo producenci OEM są przekupieni przez jabłko :(  . Sytuacją podobna do grzebania w komputerze auta, jak pogrzebiesz dopiero wyciskasz z auta wszystko :E .

*

Offline andrus75

  • ****
  • 729
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto Z2 Play
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13124 dnia: Listopad 18, 2012, 09:58:46 »
A ja na swiatlach jestem ostatni ale z moja astra II z calymi 90 km przejechalismy na gazie 217000tys km przez pol europy. da sie serio. Pzdr
1.4? :) Ten silnik mnie zaskoczyl... Tam moc jest rozwijana w taki sposob, że tego sie nie czuje. Fajna, zwykla fura :) Też masz problem z głośną pracą na niskich obrotach? Jakby popychacze, zawory, pompa oleju czy panewki... Takie cykanie... Jakby diesel.
Tak dokładnie 1.4. To cykanie to na początku nie dawało mi spokojnie funkcjonować. Już sam nie wiedziałem czy mam posadzić żonę za kółkiem a sam pod maskę żeby znaleźć co to. Jest to naprawdę proste w konstrukcji i trwałe auto. Z tym silnikiem to można o nim powiedzieć tylko że jedzie. Sąsiad miał 1.8 to to to jechało. Ale oby mnie tak woziło jak do tej pory bo szczerze to nie wiem co potem kupić pod gaz (oczywiście z 4-5 lotnich aut). No chyba że to samo bo był produkowany do chyba 2010r. Pzdr

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13125 dnia: Listopad 18, 2012, 11:24:22 »
Dużo astr z tym silnikiem ma to cykanie i da sie temu zaradzić zazwyczaj wymieniając jedną z częsci, podanych wyżej. No silnik prosty, raczej niezawodny, zwykły, fajny samochód - dla mnie największy minus to... Wysokość: Wsiadać jeszcze spoko, ale wysiadać... Efff przyzwyczaiłem się do wysokich samochodów.

*

Offline andrus75

  • ****
  • 729
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto Z2 Play
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13126 dnia: Listopad 18, 2012, 12:35:04 »
Ja tego bardzo nie odczulem bo przesiadlem  sie z toyoty corolli a tam to siedzialo s ie na jezdni praktycznie.

*

Offline I_Mat

  • **
  • 217
  • dunno
  • Sprzęt: spełnia normy
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13127 dnia: Listopad 18, 2012, 14:45:24 »

Moja radość: w końcu przesiadam się z komputerowego zestawu głośniczków 2.1 na zestaw kolumny + wzmacniacz (stereo). Co prawda na chwilę obecną mam tylko kolumny które napędzam wzmacniaczem samochodowym (próbuję upolować coś sensownego na allegro) ale już czuję poprawę szczególnie w kwestii "sceny" jak i basu, który przy tych wszystkich tandetnych zestawach komputerowych po prostu dudni.
jak masz własne kolumny i nie cierpisz na nadsłyszenie szumów to polecam Onkyo upss Sharp XL-HF201
Raczej celuję w jakiś używany wzmacniacz/amplituner z początku lat 90tych (Sony (ES) / Fine Arts (Grundig) / Yamaha / Denon ze wskazaniem na 2 pierwsze marki).
Co to znaczy nadsłyszeć szumy? Jeśli chodzi o różnego typu przetwornice to niestety słyszę większość (mimo ogólnie słabego słuchu).

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13128 dnia: Listopad 18, 2012, 15:36:00 »
Zapewne chodzi o to, że chciał Ci wcisnąć jakiś nie najlepszy grat, w którym, z powodu wieku, słyszałbyś szumy których nie ma :E
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >

*

Offline oozz

  • *
  • 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Dell Axim x51v, I5800
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13129 dnia: Listopad 19, 2012, 14:45:59 »

Moja radość: w końcu przesiadam się z komputerowego zestawu głośniczków 2.1 na zestaw kolumny + wzmacniacz (stereo). Co prawda na chwilę obecną mam tylko kolumny które napędzam wzmacniaczem samochodowym (próbuję upolować coś sensownego na allegro) ale już czuję poprawę szczególnie w kwestii "sceny" jak i basu, który przy tych wszystkich tandetnych zestawach komputerowych po prostu dudni.
jak masz własne kolumny i nie cierpisz na nadsłyszenie szumów to polecam Onkyo upss Sharp XL-HF201
Raczej celuję w jakiś używany wzmacniacz/amplituner z początku lat 90tych (Sony (ES) / Fine Arts (Grundig) / Yamaha / Denon ze wskazaniem na 2 pierwsze marki).
Co to znaczy nadsłyszeć szumy? Jeśli chodzi o różnego typu przetwornice to niestety słyszę większość (mimo ogólnie słabego słuchu).

Dobra decyzja. Przyglądaj się też Harmanom z tych lat. W końcu coś znajdziesz.

*

Offline meron11

  • ***
  • 255
  • Sprzęt: nokia 6020
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13130 dnia: Listopad 19, 2012, 19:08:04 »
WRT610N za grosze :)


Jedyne to że nie łyka softu po tftp tak więc czekam aż przyjdzie kabelek od noki i dostanie po serialu openwrt, obecnie posiada już dd-wrt  :)

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13131 dnia: Listopad 20, 2012, 03:38:33 »
Hej, właśnie odkryłem, że w iPadzie jednak jest bardzo fajny i wygodny multitasking! Łatwiejszy chyba niż w Androidzie...
Muszę przyznać, że z każdą chwilą podoba mi się coraz bardziej ten iOS w mini.  :proud:
Nienawidzę Androida!

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13132 dnia: Listopad 20, 2012, 03:44:53 »
moja nowa zabawka od wczoraj Samsung Note N8010
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13133 dnia: Listopad 20, 2012, 07:17:05 »
Multitasking w iOS jest przecież od dawna.
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13134 dnia: Listopad 20, 2012, 08:04:17 »
Hej, właśnie odkryłem, że w iPadzie jednak jest bardzo fajny i wygodny multitasking! Łatwiejszy chyba niż w Androidzie...
Muszę przyznać, że z każdą chwilą podoba mi się coraz bardziej ten iOS w mini.  :proud:
Jak dla mnie ten multitasking jest dokładnie taki sam jak w Androidzie. Program wisi sobie w tle, póki systemowi nie braknie RAMu i go nie skiluje, a wtedy wisi już tylko ikonka. I bez żadnej kontroli ze strony usera co wolno zamknąć a co nie...

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13135 dnia: Listopad 20, 2012, 08:09:44 »
Czy w ios Mozna wlaczyc klip na youtube, i w czasie odtwarzania przeskoczyc np do przegladarki, klienta e mail, a ondalej bedzie odtwarzany? Czy w ios mozna zainstalowac  dodatkowa klawiature?taka bardziej zaawansowana? Czesto wpisuje rozne glupie hasla za pomoca tabletu,i mam hackers keyboard, sprawdza sie ekstra w takich zastosowaniach.chcialbym sobie sprawic nowa radosc, ale wlasnie sie boje ze irytowac sie bede z tego powodu... :-)  a moi kumple iPadowcy to ograniczeni idioci, i od nich sie tego dowiedziec nie moge. Na to pytanie odpowiedzieli innym - "a po co skoro ta jest dobra?" :-)

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13136 dnia: Listopad 20, 2012, 08:53:58 »
Nie sprawdzę Ci tego Youtube, bo po jailbreaku przestało u mnie działać  :mrgreen:

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13137 dnia: Listopad 20, 2012, 10:12:56 »
ta... iOs, wzor stabilnosci :D

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13138 dnia: Listopad 20, 2012, 10:34:38 »
Po JB iOS nie ma nic wspólnego ze stabilnością.

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #13139 dnia: Listopad 20, 2012, 10:40:42 »
<sarkazm>
android w tej kwestii przoduje - ze stabilnoscia nie ma nic wspolnego nawet bez roota
</sarkazm> :)