Podziel sie swoja radoscia

  • 16501 Odpowiedzi
  • 1532621 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Kuboslaw

  • ****
  • 888
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiech proszę :)
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S, N150, Modecom Freetab 2099
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12090 dnia: Sierpień 01, 2012, 22:59:43 »
Zmienię trochę temat... wyszedł patch 1.3.1 do Minecraft'a  :D

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12091 dnia: Sierpień 01, 2012, 23:29:41 »
Oj tam. Dopóki Bukkit nie wyjdzie recommended to nie ma co się podniecać. Bo jakoś modding api wciąż nie ma.

*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12092 dnia: Sierpień 01, 2012, 23:50:25 »
No to się udyntrałem z ojcem na jego urodzinki (ojca)  :]  :P No i jeszcze na 7 do roboty  :-| Dobrze ze nie prowadzę  :P

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12093 dnia: Sierpień 02, 2012, 00:06:48 »
Kurde, ile to ludzi miało wczoraj urodziny :D
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12094 dnia: Sierpień 02, 2012, 00:15:13 »
Ja nie miałem urodzin a też się zważyłem :P

*

Offline abderyta

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: takie tam
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12095 dnia: Sierpień 02, 2012, 00:19:47 »
Urodziny? Brak okazji to też okazja. Po powrocie z roboty zapowiedziałem żonie, że wiezie mnie jutro do pracy. Miałem dziś dobre powstanie.

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12096 dnia: Sierpień 02, 2012, 06:19:58 »
Są tacy co to własnie (i tylko) w urodziny nie chlają.
Ja w sobotę zamierzam kilka piwek bo z panną z którą "chodziłem" ponad dziesięć lat temu się umówiłem  :P
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline WaFel1985

  • ****
  • 979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XIAOMI MI4S ;SGS3;2x6310i;SeLWW
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12097 dnia: Sierpień 02, 2012, 07:17:46 »
ciekawe czy tylko na piwie się zakończy hehehe...

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12098 dnia: Sierpień 02, 2012, 08:13:40 »
Ogólnie się zgadzam, bo tak jest ze sprzętami, które zachowują wartość użytkową. Stare komputery, telefony itp. do nich nie należą.

A ja z powyższym stwierdzeniem się właśnie NIE zgadzam. Stary odbiornik radiowy ma w chwili obecnej bardzo mocno ograniczoną wartość użytkową w stosunku do tej, jaką dysponował w chwili wyprodukowania. Stacji pracujących na UKF z modulacją FM nie odbierzesz przy jego pomocy (możesz co najwyżej bawić się przystawkami i konwerterami) a na długich, średnich i krótkich z roku na rok panuje coraz większa cisza. Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych na średnich pracowała sieć stacji lokalnych AM. Dzisiaj ich nie ma, poza eksperymentem o nazwie "Twoje Radio", działającym w paru miastach z minimalną mocą. Już teraz słyszy się głosy o planowanej rezygnacji z nadawania PR1 na długich (225 kHz z Solca Kujawskiego). Stare radio to przede wszystkim zabytek techniki, o dużej wartości historycznej i sentymentalnej. Może także stanowić unikatowy element wystroju mieszkania. Nie kupuje się go jednak z myślą o walorach użytkowych...
Stare telefony (stacjonarne) też potrafią osiągać niezłe ceny. A przecież te z tarczą impulsową utraciły swoją wartość użytkową wszędzie tam, gdzie zrezygnowano z wybierania impulsowego na centrali. O tych na korbkę nawet nie wspominam...
Nie sądzę też, żeby rezygnacja z analogowego nadawania TV miała spowodować spadek cen starych telewizorów. Wręcz przeciwnie - zabytki takie jak Wisła czy Belweder wciąż będą drożały.

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12099 dnia: Sierpień 02, 2012, 10:40:55 »
Wczoraj odebrałem Motorolę Pro Plus. Poniżej kilka fotek porównawczych XPRT vs Pro+. Na pierwszy rzut oka rozmiar mają podobny, ale zaokrąglone rogi i mniejsza bateria (1820vs1550) powodują, że na żywo wydaje się znacznie mniejsza i poręczniejsza. Ogólnie bardzo udany telefon, super jakość wykonania, parametry może nie powalają, ale jak na biznesowy model są aż nadto wystarczające (ekran 3.1 640x480, 1GHZ).






*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12100 dnia: Sierpień 02, 2012, 11:26:18 »
Fajne sprzęty. Ja osobiście nie potrzebuję telefonu z qwerty, ale zawsze mi się podobał design urządzeń z pionowym ekranem + pełna klawiatura pod spodem  :ok:

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12101 dnia: Sierpień 02, 2012, 11:45:44 »
Cytuj
Stary odbiornik radiowy ma w chwili obecnej bardzo mocno ograniczoną wartość użytkową w stosunku do tej, jaką dysponował w chwili wyprodukowania. Stacji pracujących na UKF z modulacją FM nie odbierzesz przy jego pomocy (możesz co najwyżej bawić się przystawkami i konwerterami) a na długich, średnich i krótkich z roku na rok panuje coraz większa cisza. Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych na średnich pracowała sieć stacji lokalnych AM. Dzisiaj ich nie ma, poza eksperymentem o nazwie "Twoje Radio", działającym w paru miastach z minimalną mocą. Już teraz słyszy się głosy o planowanej rezygnacji z nadawania PR1 na długich (225 kHz z Solca Kujawskiego)

Jak to nie, większość odbiorników korzystała też z UKFu, a to nie jest dużą przeszkodą by przestroić. Nawet jeśli zostają tylko długie to jest PRI, która nie upadnie. Głoszą ludzie i właściciele herezje tylko. Świat (a przynajmniej Europa) nie pozwoli na to by stacja o takim zasięgu po prostu zniknęła. Do tego ta częstotliwość wykorzystywana jest też jako wysoko stabilny wzorzec częstotliwości. Stare OR mają wartość użytkową, nie tylko taką by stać i się kurzyć. Potrafią zachwycić swoim brzmieniem, a jaki mają ciepły kolor ze środka ;) Tranzystorowe też dają radę ;)
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12102 dnia: Sierpień 02, 2012, 15:37:45 »
Jak to nie, większość odbiorników korzystała też z UKFu, a to nie jest dużą przeszkodą by przestroić.

Chyba myślimy o czymś innym pisząc o "starym radiu". Ja miałem na myśli głównie przedwojenne odbiorniki, a w tych UKF-u rzecz jasna nie uświadczysz. Wtedy korzystanie z tych częstotliwości stanowiło "cutting-edge technology". Używało ich wojsko w ograniczonym zakresie, inżynierowie i krótkofalowcy prowadzili eksperymenty. Potrzebne były do tego specjalne lampy (np. "żołędziowe"). Dopiero podczas drugiej wojny światowej technologia nieco się rozwinęła, choćby ze względu na zastosowanie radarów. Niemniej trzeba było jeszcze kilku dekad, żeby radiofonia UKF trafiła "pod strzechy".
Tak więc nawet w tak powszechnych powojennych odbiornikach jak Pionier, Mazur czy Stolica nie ma UKF-u, a więc nie ma czego tam przestrajać.


Cytuj
Nawet jeśli zostają tylko długie to jest PRI, która nie upadnie.

Oj, nie był bym tego taki pewien...
Jakiś miesiąc albo dwa miesiące temu sprawa została poruszona na antenie PR1.
W ostatnim numerze "Świata Radio" opublikowany został wywiad z dyrektorem technicznym PR., poświęcony przeszłości tego medium w naszym kraju. Co prawda w tekście nie padła ani razu wyraźna deklaracja "tak, zamykamy Solec Kujawski", ale ogólny ton wypowiedzi raczej na to wskazywał, dużo uzależniając od ogólnego rachunku ekonomicznego...

Cytuj
Świat (a przynajmniej Europa) nie pozwoli na to by stacja o takim zasięgu po prostu zniknęła. Do tego ta częstotliwość wykorzystywana jest też jako wysoko stabilny wzorzec częstotliwości.

Niestety, z tym "Światem i Europą" nie jest już tak różowo. To już nie są czasy masztu w Konstantynowie/Gąbinie. Solec Kujawski słychać zauważalnie słabiej za granicami naszego kraju...
A ponoć ze stabilnością częstotliwości nośnej też nie jest już tak dobrze jak kiedyś. ;)
Poz tym nie sądzę, żeby kwestia wzorca częstotliwości miała przesądzić, gdy jakiś menadżer na wysokim stanowisku policzy, że utrzymanie obiektu jest za drogie. :/


Cytuj
Stare OR mają wartość użytkową, nie tylko taką by stać i się kurzyć. Potrafią zachwycić swoim brzmieniem, a jaki mają ciepły kolor ze środka ;) Tranzystorowe też dają radę ;)

To jest raczej wartość sentymentalna. Ja też uwielbiam brzmienie starego radia AM.
Niemniej żyjemy w czasach pogoni za maksymalną jakością. Większość odbiorców będzie wolało kupić cyfrowy odbiornik, zapewniający krystalicznie czysty dźwięk, niż radyjko AM z przyciętym pasmem i trzaskami od wyładowań atmosferycznych, słyszalnymi w okresie letnim. ;)
I to jest właśnie wartość użytkowa...

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12103 dnia: Sierpień 02, 2012, 19:09:08 »
Kupiłem sobie (WRESZCIE !!!) nową zabawkę. Chyba będę zadowolony. ;)

Sony Xperia U kupiona za 69 zł w korzystnym dla mnie abonamencie. W zestawie dostałem nawet przejściówkę z micro SIM na sim.

Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12104 dnia: Sierpień 02, 2012, 21:05:27 »
Z micro sim na mini sim raczej  :ok: No bo mini na micro... Trza przyciać.  :) Powiedz jaki operator, jaki wysoki abo czy na fizyczną osobę.

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12105 dnia: Sierpień 02, 2012, 21:27:00 »
Plus indywidualny, 59 zł +10 zł za pakiet 600MB Non stop. W abo wliczone 350 minut do sieci krajowych (bez znaczenia stawka MTR, nie jak w Orange)wymienne na SMS (1min = 1 SMS), aktywacja 0zł, 5 numerów w plusie z rozmowami bez limitu (będzie czym obsadzić). Poza abo stawka za minutę 29gr (opki z wyższą stawką MTR niestety 79) i 20gr/SMS.

W orendżu przy podobnym abo (69zł) dostałbym pakiet 500MB (trzeba kupić nowy po zużyciu) chyba 200 minut (wedle pakietu złotówek, więc wyższy MTR = mniej minut)1200minut na jeden numer w orange i to chyba wszystko. No i Xperia U za bodajże 150zł. Fakt że za przeniesienie numeru daliby mi 3 miechy darmowego abo i obniżoną aktywację, ale i tak jestem bardziej z plusa zadowolony.
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12106 dnia: Sierpień 02, 2012, 21:29:42 »
Wiesz jaka cena bez pakietu? Też jestem w plusie i czeka mnie "wymiana" telefonu w styczniu - tez mam 59zł i połtora roku temu za 49zł była jedynie x8... Wiec jak teraz sa takie telefony w wrescie fajnych cenach...   B)

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12107 dnia: Sierpień 02, 2012, 21:31:18 »
Telefony to się kupuje na allegro, a od operatorów bierze się usługi :P

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12108 dnia: Sierpień 02, 2012, 21:45:33 »
Telefony to się kupuje na allegro, a od operatorów bierze się usługi :P

Tru stori!
Nienawidzę Androida!

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12109 dnia: Sierpień 02, 2012, 21:49:19 »
Bez pakietu danych jest właśnie 59, pakiet 600MB włączyłem na stałe dlatego doliczam 10zł. Z ciekawszych modeli mi jeszcze proponowali Xperię P (Ale za nieco wysoką cenę ok. 400zł). Dalej zaproponowała mi jeszcze Lumię 610 (nie interesowała mnie nawet cena) Galaxy Ace'a i to by było tyle z ciekawszych.

Xperia U wymiotła konkurencję ze względu na Ekran (wielkość/jakość) procesor ST-Ericsson Nova Thor (2x1GHz), grafikę (chyba Mali-400) no i designem. Wydaje mi się, że nawet host USB jest w niej - dla mnie bajka ideał. Chyba najlepszy smartfon ze średniej półki na rynku obecnie.

Co do kupowania telefonów na wolnym rynku: owszem, ale skoro zaoferowali mi tak dobre warunki i całkiem dobry smartfon w takiej cenie nie miałem co się zastanawiać. Szczególnie, że jestem w trakcie przenoszenia się 'na swoje' i choć zarabiam całkiem dobrze jak na początek to ciężko jednocześnie kupić telefon, komputer, pralkę, opłacać rachunki, robić remont i płacić za studia... :D
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12110 dnia: Sierpień 02, 2012, 21:51:40 »
Kurde, ale jak mam xperie u za 69, gdzie to chodzi po ok 800 w dosyć normalnym abo (ja mam często za duży ten swoj 59 i jeszcze bez netu) to chyba jest to korzystna cena, według mnie. Nigdy wiecej, niż 500zł na zarobiłem na telefonie od operatora. Sprzedać z zyskiem i kupić coś lepszego.

*

Offline waclaw

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One Max
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12111 dnia: Sierpień 02, 2012, 22:39:26 »
W orendżu przy podobnym abo (69zł) dostałbym pakiet 500MB (trzeba kupić nowy po zużyciu) chyba 200 minut (wedle pakietu złotówek, więc wyższy MTR = mniej minut)1200minut na jeden numer w orange i to chyba wszystko. No i Xperia U za bodajże 150zł. Fakt że za przeniesienie numeru daliby mi 3 miechy darmowego abo i obniżoną aktywację, ale i tak jestem bardziej z plusa zadowolony.
Nie wprowadzaj ludzi w błąd :-P. Minuty w abo Orange też są do Playa, nie ma żadnego "wedle pakietu złotówek". A za 69 zł masz za friko w Orange + 225 min do innych + 1 stacjonarny 1200 minut + 500 meksów.
M600i>P535>Diamond>TouchPro>N900>Desire Z>HTC One S>Galaxy Note 2>HTC One Max

*

Offline ziom5510

  • **
  • 188
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12112 dnia: Sierpień 03, 2012, 09:51:25 »
Defy została sprzedana  :mrgreen:
MOTOROLA EDGE 30 ULTRA 12/256 GB  Starlight White

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12113 dnia: Sierpień 03, 2012, 10:39:00 »
W orendżu przy podobnym abo (69zł) dostałbym pakiet 500MB (trzeba kupić nowy po zużyciu) chyba 200 minut (wedle pakietu złotówek, więc wyższy MTR = mniej minut)1200minut na jeden numer w orange i to chyba wszystko. No i Xperia U za bodajże 150zł. Fakt że za przeniesienie numeru daliby mi 3 miechy darmowego abo i obniżoną aktywację, ale i tak jestem bardziej z plusa zadowolony.
Nie wprowadzaj ludzi w błąd :-P. Minuty w abo Orange też są do Playa, nie ma żadnego "wedle pakietu złotówek". A za 69 zł masz za friko w Orange + 225 min do innych + 1 stacjonarny 1200 minut + 500 meksów.
jejku co tak drogo
59 zł    miesięczny abonament
1 GB    Pakiet danych
650    minuty do wszystkich sieci LUB686 sms
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

userPEST

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12114 dnia: Sierpień 03, 2012, 12:25:03 »
Ja nie miałem urodzin a też się zważyłem :P
och ten cholerny lód :D

*

Offline wojnest

  • **
  • 229
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12115 dnia: Sierpień 03, 2012, 12:48:53 »
Radosc od trzech tygodni:



BlackBerry 9700 Bold 2.

Jestem bardzo zadowolony, zaden dotykowy telefon nie jest tak wygodny jak BB.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2012, 12:53:19 wysłana przez wojnest »

*

don.kamillo

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12116 dnia: Sierpień 03, 2012, 12:49:40 »
userPEST, to żart z brodą Gandalfa :P

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12117 dnia: Sierpień 03, 2012, 14:32:41 »
A ja mam 750 minet do wszystkich i 2 GB transferu, pierwszy rok miałem darmowe do wszystkich w orange i tp,dodatkowa godzina do wszystkich, i jakieś tam jeszcze duperele...

Połączone: Sierpień 03, 2012, 14:34:29
Ale jak już się licytować to sa przecież taryfy bez limitu w orange :P
Można nawijać do wszelkich sieci bez ograniczeń za około 70 czy 80 zeta.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2012, 14:34:29 wysłana przez daras28-82 »
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline Shiryu

  • ****
  • 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: g900, SGS2, Wave 3, SGS4
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12118 dnia: Sierpień 03, 2012, 14:35:00 »
Nowy aparat słuchowy :) Jeszcze długo będę oszołomiony tym, ile teraz słyszę :)
Urzeknie Was moja historia? :P
Mitsubishi m320->Moto v547->HTC Tornado->Sgh-i600 (+g900)->Omnia 2->SGS2->SGS4

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #12119 dnia: Sierpień 03, 2012, 14:39:41 »
Tak w ogóle to od chwalenia się swoim abo jest osobny wątek....
http://pdaclub.pl/forum/operatorzy-gsm/pochwal-sie-swoim-abonamentem-d/