Podziel sie swoja radoscia

  • 16501 Odpowiedzi
  • 1535021 Wyświetleń

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

*

userPEST

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11790 dnia: Czerwiec 19, 2012, 21:22:22 »
Polecam lekture zawiłą i pokrętną ale rozweselającą:
http://www.tropie.tarnow.opoka.org.pl/polacy.htm

*

Offline r6team

  • *
  • 89
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11791 dnia: Czerwiec 19, 2012, 21:59:11 »
Dzisiaj zakupiłem niebieskiego Galaxy S3 :grin:
Rock quicksand już w drodze, za kilka dni będzie taki zestawik:
http://robbiekhan.co.uk/root/photos/stuff-room/sgs-iii/rockcase_1.jpg


*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11792 dnia: Czerwiec 19, 2012, 22:50:40 »
wczoraj wysłałem swojego galaxy 551 nowemu panu  :) nawet był bardzo zadowolony jak dzisiaj go dostał  :mrgreen:
pojutrze przybędzie do mnie defy a że mi smutno bez qwerty, to będę miał na dodatek kaiserka  :E http://allegro.pl/show_item.php?item=2400662173  :O~

po przygodach z wizardem mam nadzieje że tutaj też będzie się wygodnie pisało  :D

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11793 dnia: Czerwiec 20, 2012, 07:29:17 »
To teraz szukaj nowej tasmy do SIM, tytaj sprzedajacy wyraznie dal do zrozumienia ze  ma niesprawna.

*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11794 dnia: Czerwiec 20, 2012, 07:38:09 »
znajdzie się kiedyś  :E
zresztą będzie głównie po wi-fi użytkowane  :P

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11795 dnia: Czerwiec 20, 2012, 07:43:25 »
Tak się tłumacz  :wink:

*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11796 dnia: Czerwiec 20, 2012, 08:01:40 »
ja tam nie dzwonie a konto ostatnio w styczniu ładowałem  :E
zresztą coś się kupi na części jeszcze na licytacji za grosze i się przemontuje  :evil:

*

Offline bogus0125

  • 35
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój Chomik
  • Sprzęt: Nokia N97 Mini 8GB
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11797 dnia: Czerwiec 20, 2012, 11:46:04 »
tak sie kiedys robilo z bs sl91...ciekawe kiedy w mojej n95 8gb cos padnie.
Dawniej przewinęły się:
Nokia: 3200,6630i,2610;Siemens: C35i,CX70,M65,SX1,S75,S65,SXG75;BenQ-Siemens: SL91,S88;BenQ: E72;HTC: P3600;Nokia 2610;Samsung GTS3350 Chat;Nokia N95 8GB;Nokia 5800XM;Nokia N97 Mini

*

Offline Kuboslaw

  • ****
  • 888
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiech proszę :)
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S, N150, Modecom Freetab 2099
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11798 dnia: Czerwiec 20, 2012, 15:45:46 »
Dostałem Tp-Link Wn1043nd, nedługo dojdzie jeszcze modem 3g i będzie pełnia szczęścia. Już na pokładzie wylądował Gargoyle PL. W końcu mam się czym bawić  :E

*

Offline piotrkovski

  • ****
  • 694
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: nokia n łosiem
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11799 dnia: Czerwiec 21, 2012, 19:05:00 »
nokia n8, :)
Racja jest jak d**a, każdy ma swoją.

*

Offline Kuboslaw

  • ****
  • 888
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiech proszę :)
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S, N150, Modecom Freetab 2099
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11800 dnia: Czerwiec 21, 2012, 20:43:57 »
Wystawiłem Gigabyte HD 4650 na allegro, może ktoś kupi  :-?

+

Przyszedł Huwaei 173u1. Kupiłem używanego, bez simlocka, brandowany z jakiejś ruskiej sieci. Myślałem że będą jakieś ślady użytkowania a tu totalna igła. Żadnych rys, usb nieobluzowane. Bajka za 60 zł a inne na allegro po 110 :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2012, 15:55:14 wysłana przez Kuboslaw »

*

Offline Trolu

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG P920, Nexus 4
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11801 dnia: Czerwiec 22, 2012, 16:13:43 »
LG P920 :)

Jak to szybko działa... Szok, po przesiadce ze Spicy to Ferrari... Nigdy więcej sprzętu z jednym rdzeniem... Jestem oszołomiony, wstrząśnięty, zachwycony. Fakt, system golas, ale mam nadzieję że za tydzień będę nadal tak zadowolony.

Właśnie, jak w tej chwili według Was klasyfikuje się ten sprzęt? Mid-end czy nadal high-end?

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11802 dnia: Czerwiec 22, 2012, 16:33:35 »
P920 to swietny sprzet. To chyba jedyny telefon, ktory mialem, sprzedalem ale chcialbym go znow kupic. Dla mnie to bardzo niedoceniany highend, choc nowe czterordzeniowe zabawki troche podniosly poprzeczke...

*

Offline KwusheR

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tutninja
  • Sprzęt: Galaxy Note 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11803 dnia: Czerwiec 22, 2012, 16:35:00 »
Możesz powiedzieć mi jak z dźwiękiem? Bo też się przymierzam do tego modelu a słyszałem różne (skrajne) opinie.

*

Offline Trolu

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG P920, Nexus 4
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11804 dnia: Czerwiec 22, 2012, 16:39:25 »
Z chęcią bym Tobie powiedział, ale dosłownie godzinę temu otrzymałem paczkę. Gdy doprowadzę sprzęt do stanu używalności i zapełnię pamięć jakimiś utworami to dam Tobie znać;) Zastrzegam, że audiofilem nie jestem ale chyba na coś moja opinia się Tobie przyda. W przeciągu tygodnia podeślę Tobie PW z moimi odczuciami co do muzyki i nie tylko. Trzeba się jeszcze do egzaminów pouczyć...

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11805 dnia: Czerwiec 22, 2012, 18:54:30 »
LG P920 :)

Jak to szybko działa... Szok, po przesiadce ze Spicy to Ferrari... Nigdy więcej sprzętu z jednym rdzeniem... Jestem oszołomiony, wstrząśnięty, zachwycony. Fakt, system golas, ale mam nadzieję że za tydzień będę nadal tak zadowolony.

Właśnie, jak w tej chwili według Was klasyfikuje się ten sprzęt? Mid-end czy nadal high-end?
System golas? kolego on ma nawet edycję wideo, smart share itd.  Może Ty masz jakąś podróbkę? A czego brakuje w sofcie? co mają inni. 2tygodnie  temu była ostatnia aktualizacja do 21d ale przez OTA nie działa bo ciągnie cały rom 360mega. A pliki do RADIA FM są w dziale.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2012, 19:01:08 wysłana przez romulus »
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11806 dnia: Czerwiec 22, 2012, 19:11:30 »
Tu raczej chodzilo o golas w sensie czysty OS bez dogranego softu... zaraz po wipe.

*

Offline Trolu

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG P920, Nexus 4
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11807 dnia: Czerwiec 22, 2012, 23:50:21 »
A nawet jeszcze inaczej, system był zmodowany, pozbawiony bajerów. Oczywiście po kilkunastu minutach wgrałem najnowszy od lg. Jak to u mnie nie obyło się bez komplikacji. Niektóre przyciski odmówiły posłuszeństwa, kilka minut testów w hidden menu wykluczyło opcję awarii sprzętowej, factory reset okazał się lekiem na całe zło. Chociaż to dziwne by tel świeżo by wgraniu fabrycznego softu samoczynnie nie robił resetu... Albo może po prostu pecha miałem :)

Teraz pewnie nie będę mieć czasu by wszystko poukładać tak jak będę chciał, gdyż inne obowiązki na głowie. Na razie jestem bardzo zadowolony i podziwiam fakt, że lg tyle programów (a nie bzdetów i zapychaczy) upchnęło.

*

userPEST

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11808 dnia: Czerwiec 23, 2012, 08:36:42 »
Nie ma to jak prywarnosc w wydaniu google i androzdrady juz szukam ladowarki do i780:
Cytuj
W ten sposób Google będzie tworzyło pełen profil użytkowników, sprzedając informacje pod “najbardziej przydatne” reklamy czy namierzając najbliższych internetowych znajomych.

Będą zbierane i łączone z kontem dane dotyczące urządzenia (takie jak model sprzętu, wersja systemu operacyjnego i unikalny identyfikator urządzenia, a także informacje o sieci komórkowej, w tym numer telefonu). “Identyfikator urządzenia i numer telefonu mogą zostać powiązane z kontem Google”.

Kolejne kwiatki w nowej licencji to zbieranie informacji o:
- szczegółach dotyczących sposobu korzystania z usługi, np. wyszukiwane hasła;
- dane z dziennika połączeń telefonicznych, takie jak numer telefonu użytkownika, numer rozmówcy, numery docelowe przekazywania, daty i godziny rozmów, czasy trwania rozmów, ustawienia przesyłania wiadomości SMS oraz typy połączeń telefonicznych.
- adres IP;
- dane o działaniu urządzenia, m.in. o awariach, aktywności systemu, ustawieniach sprzętu, typie i języku przeglądarki, datach i godzinach przesyłanych żądań oraz odsyłających adresach URL;
- pliki cookie, które mogą jednoznacznie identyfikować daną przeglądarkę lub konto Google.




Google będzie zbierał wszystkie dane z GPSów umieszczonych w urządzeniach poprzez które używa się usług: “Jeśli użytkownik korzysta z usługi Google, która uwzględnia jego lokalizację, możemy gromadzić i przetwarzać informacje na temat rzeczywistego miejsca pobytu użytkownika, takie jak sygnały GPS wysyłane przez jego komórkę. Możemy również stosować różne technologie, aby określić tę lokalizację, w tym dane z czujników urządzenia, np. dotyczące pobliskich punktów dostępu do sieci Wi-Fi czy stacji bazowych sieci komórkowej.”

Google będzie zapisywało unikalne numery aplikacji. “Ten numer wraz z informacjami na temat danej instalacji (takimi jak typ systemu operacyjnego i numer wersji aplikacji) może zostać wysłany do Google, gdy usługa jest instalowana lub odinstalowywana bądź okresowo kontaktuje się z naszymi serwerami (np. w celu automatycznej aktualizacji).” Czy chodzi również o numery seryjne oprogramowań firm trzecich nie zostało określone.

Eric Schmidt o prywatności. Wszystkie zmiany, które dziś wprowadza Google już działają tylko Eryk zapomniał wszystkim o tym powiedzieć:


Eric Schmidt był w tym roku na spotkaniu Grupy Bilderberg, grupy która zrzesza elity rządzące światem zachodnim gdzie dyskutowano problematykę internetu i niezależnych mediów:


Wszystkie zebrane dane będą mogły być udostępnione! Google pisze “Udostępniamy dane osobowe firmom, organizacjom i osobom spoza firmy Google, jeśli w dobrej wierze uznamy, że udostępnienie, wykorzystanie, zachowanie lub ujawnienie informacji jest uzasadnione w związku z:
- zapewnianiem zgodności z obowiązującym prawem, przepisami, procedurą prawną lub prawomocnym żądaniem instytucji państwowej;
- egzekwowaniem obowiązujących Warunków korzystania z usługi, w tym badaniem potencjalnych naruszeń;
- wykrywaniem oszustw i zapobieganiem im, a także rozwiązywaniem innych problemów dotyczących oszustw, bezpieczeństwa i kwestii technicznych;

Połączone: Czerwiec 23, 2012, 08:41:09
nie prosciej znakowac ludzi tatularzem na rece i obroza z nadanikiem przynajmniej nie byloby iluzji wolnosci.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2012, 08:41:09 wysłana przez userPEST »

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11809 dnia: Czerwiec 23, 2012, 16:36:41 »
Dostosowywanie reklam do użytkownika na podstawie zebranych danych jest czymś dziwnym w dzisiejszych czasach? Bo z tego co zrozumiałem to większość tego dotyczy...
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline dzikidawid

  • **
  • 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NOTE 2, TAB S 10,5, ONEPLUS ONE
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11810 dnia: Czerwiec 24, 2012, 09:39:50 »
Zdana sesja witamy na III roku ^^
^^

*

userPEST

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11811 dnia: Czerwiec 24, 2012, 11:47:11 »
Dostosowywanie reklam do użytkownika na podstawie zebranych danych jest czymś dziwnym w dzisiejszych czasach? Bo z tego co zrozumiałem to większość tego dotyczy...

Widze ze kolega nie ma nic przeciwko umyslowemu eksybicionizmowi, masz googe+ za przeproszeniem niezbyt domyslny kolego?
Wpisz w google swoje imie i nazwisko i na tacy jestes ty ,twoje zdjecia , zainteresowania i wszyscy  twoi znajomi a co przeszkodzi google w nastepnym kroku udostepnic w historii (jak nie masz jej wylaczonej) i ujawnic wszystkie twoje wyszukiwania odwiedzane strony ect. kazdemu kto kozysta z google? Chcialbys aby twoj pracodawca np. przeczytal ze przegladasz strone z rekrutacja u konkurencji? Myslenie nie boli.

Połączone: Czerwiec 24, 2012, 11:48:39
Policja takze bedzie miala latwo wpisze ip  nazwisko delikwenta i bedzie wiedziala jakie torrenty szukales a potem tylko sprawdzic na trakerze czy cos pobierales muahahahaha.

*

Offline abderyta

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: takie tam
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11812 dnia: Czerwiec 24, 2012, 12:28:40 »
Nic, tylko od razu się zastrzelić. Petelicki już to zrobił, bo wiedział, że Google go zniszczą. Dalej userpest, nie ryzykuj, nie zwlekaj.

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11813 dnia: Czerwiec 24, 2012, 12:45:39 »
Jak ktoś chce, to w każdej chwili może zacząć mnie śledzić, podglądać, robić dokumentację z mojego życia na podstawie zdjeć i filmów. Lepsza dokumentacja, którą zrobię ja sam, czy taka ktorą zrobi ktoś inny? :P Gdyby przeszkadzała mi dostępność moich danych to co mi to szkodzi? A jak mój pracodawca dowie się że szukam innej pracy to co? Zwolni mnie? Powodzenia. :E
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2012, 12:54:40 wysłana przez WiateR »
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

userPEST

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11814 dnia: Czerwiec 24, 2012, 12:51:45 »
@aberdyta
Phi z tym tekstem źle trafiłeś kolego.
Kolejny myśliciel po NLP się znalazł.
Inteligentni outside`rzy mają w d.. takich jak ty.


Połączone: [time]Czerwiec 24, 2012, 12:59:22[/time]
Nie zapomnij tylko zmienic nicka na REDNECK ty aberdyto jak twoi mocodawcy z google
Cytuj
    Aberdyta=(1.1) hist. mieszkaniec miasta Abdera w Tracji uchodzący w opinii starożytnych Greków za uosobienie głupoty, filisterstwa i kołtuństwa    (1.2) książk. przen. głupiec, prostak, nieuk

Połączone: [time]Czerwiec 24, 2012, 13:02:45[/time]
Jak ktoś chce, to w każdej chwili może zacząć mnie śledzić, podglądać, robić dokumentację z mojego życia na podstawie zdjeć i filmów. Lepsza dokumentacja, którą zrobię ja sam, czy taka ktorą zrobi ktoś inny? :P Gdyby przeszkadzała mi dostępność moich danych to co mi to szkodzi? A jak mój pracodawca dowie się że szukam innej pracy to co? Zwolni mnie? Powodzenia. :E
takicj jak ty sa setki wiec zwolni bo jestes nielojalny  umyslowo .

Połączone: Czerwiec 24, 2012, 13:38:34
odpowiem tylko tym :
ttp://www.youtube.com/watch?v=cL9Wu2kWwSY
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2012, 13:38:34 wysłana przez userPEST »

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11815 dnia: Czerwiec 24, 2012, 15:37:08 »
Dostosowywanie reklam do użytkownika na podstawie zebranych danych jest czymś dziwnym w dzisiejszych czasach? Bo z tego co zrozumiałem to większość tego dotyczy...
Przecież blokowanie lub chociaż ograniczanie tego procederu jest banalnie proste.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11816 dnia: Czerwiec 24, 2012, 16:08:19 »

Jak ktoś chce, to w każdej chwili może zacząć mnie śledzić, podglądać, robić dokumentację z mojego życia na podstawie zdjeć i filmów. Lepsza dokumentacja, którą zrobię ja sam, czy taka ktorą zrobi ktoś inny? :P Gdyby przeszkadzała mi dostępność moich danych to co mi to szkodzi? A jak mój pracodawca dowie się że szukam innej pracy to co? Zwolni mnie? Powodzenia. :E
takicj jak ty sa setki wiec zwolni bo jestes nielojalny  umyslowo .


Niech zwalnia i niech szuka a potem niech gryzie ziemię ze złości że nie ma kto zlecenia zrealizować. :P Typowo polskie myślenie i trzęsienie dupą. Owszem jak ktoś pracuje jako sprzątaczka lub w innym zawodzie, w którym myślenia nie potrzeba to ma powody do trzęsienia tyłkiem - jak komuś się warunki w pracy nie podobają to niech poinformuje o tym pracodawce a nie szuka pracy po kryjomu...


Dostosowywanie reklam do użytkownika na podstawie zebranych danych jest czymś dziwnym w dzisiejszych czasach? Bo z tego co zrozumiałem to większość tego dotyczy...
Przecież blokowanie lub chociaż ograniczanie tego procederu jest banalnie proste.

Ale po co mam blokować? Z dwojga złego wolę reklamy sklepów z elektroniką niż zupek w proszku...  :grin:
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11817 dnia: Czerwiec 24, 2012, 16:26:49 »
Z trojga, ja wcale nie widzę reklam bo niby dlaczego mam oglądać cos czego nie chcę oglądać. :P
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline abderyta

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: takie tam
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11818 dnia: Czerwiec 24, 2012, 20:03:10 »
@aberdyta
Phi z tym tekstem źle trafiłeś kolego.
Kolejny myśliciel po NLP się znalazł.
Inteligentni outside`rzy mają w d.. takich jak ty
Nie wiem, jak inteligentnych outsiedrów, ale takich jak ty, mam za to ja w głębokim poważaniu.

Dostarczacie mi niemało rozrywki swoimi opowieściami z dupy wziętym. Swoimi strachami. Swoimi fobiami. Ciężko musi być żyć, w takim strasznym świecie, w jakim ty i tobie podobni żyjecie. Zmanipulowanie, bezbronni, okradani. Żal.pl

P.S.
Kolejny raz wyczytałeś w wikipedii, co znaczy mój nick. Brawo. Uzmysłów sobie teraz, że zgodnie z tym, iż "wiem, że nic nie wiem", lepiej być głupcem, jak ja i o tym wiedzieć, niż głupcem, jak ty i nie zdawać sobie z tego sprawy, pozostając w przekonaniu, że siedząc przed kompem, pomiędzy wyciśnięciem pryszcza, a pierdnięciem, rozgryzło się światowy spisek.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2012, 20:11:45 wysłana przez abderyta »

*

dorsz85

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11819 dnia: Czerwiec 24, 2012, 20:36:03 »
Ło ho... gorąco się robi :P

Co do śledzenia nas przez Google, FB, etc. Prawda jest taka, że aby poważnie istnieć w sieci trzeba utrzymywać się przede wszystkim z reklam(bo chyba nie na kontach premium?). Lepiej spersonalizowane reklamy to lepsze zarobki. I wniosek jest z tego jeden - puki nie wymyślą lepszego sposobu na zarabianie to walcząc z reklamami zabijamy internet. Chcecie tego?

A to, że nigdy nie uwierzę, że takie ilości danych zbierane na temat praktycznie każdego z nas nie są wykorzystywane przez organizacje rządowe jest już zupełnie inną sprawą(nie zastanawia Was, że takiego np. Dropboxa nikt nie rusza a Megaupload tak?). Inną, bo nie jestem kryminalistą i nie mam nic do ukrycia więc niech sobie sprawdzają co chcą. Już pomijając fakt, że nikomu nie będzie się chciało ściągać gigabajty danych z Google na mój temat "profilaktycznie".

Co do udostępnienia publicznie danych na mój temat przez Google: nigdy tego nie zrobią. Już teraz KE ma ich na oku, więc po takim numerze rozszarpaliby ich na strzępy.

Ludzie, nie ma się czego bać. No chyba, że jesteście kryminalistami to wtedy już może. Wystarczy myśleć co się do sieci wrzuca i jest problem z głowy.
Swoją drogą kiedyś ktoś powiedział, że dzisiejsza młodzież za 10 lat będzie zmieniać nazwiska przez to co teraz wrzucają do sieci. Jak patrzę na niektóre profile to jestem więcej niż pewien, że tak będzie.