Podziel sie swoja radoscia

  • 16501 Odpowiedzi
  • 1532563 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11400 dnia: Kwiecień 19, 2012, 21:06:31 »
Bo najgorsi są ludzie bez żadnych pasji, panowie. Tacy puści w środku, co jeszcze na Twoją pasję będą patrzeć krzywym okiem.
Heh... Znam taką dziewczynę, faktycznie, krzywo patrzy na innych, na ich hobby, sama wszystko ma najlepsze... Przerąbane.

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11401 dnia: Kwiecień 19, 2012, 21:52:22 »
Najlepsze jest podejście "nie znam się, więc się wypowiem" oczywiście tylko i wyłącznie krytycznie. Większość osób które wiedzą czym się zajmuję tak podchodzi do mojego hobby, dlatego mało kto o nim wie :wink:

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11402 dnia: Kwiecień 19, 2012, 21:59:39 »
Szydełkowanie? hodowla jedwabników?  :mrgreen:

*

Offline WaFel1985

  • ****
  • 979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XIAOMI MI4S ;SGS3;2x6310i;SeLWW
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11403 dnia: Kwiecień 19, 2012, 22:03:36 »
Jakie masz hobby? podziel się z nami.może akurat ktoś coś wie...

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11404 dnia: Kwiecień 19, 2012, 22:10:08 »
tak ......rozdział pracy od hobby jest ważny.....hobby to takie oczyszczanie wnętrza

A co kiedy hobby staje się źródłem utrzymania?  :evil:
Ja tak mam i bardzo mi to odpowiada  :grin:


Najlepsze jest podejście "nie znam się, więc się wypowiem" oczywiście tylko i wyłącznie krytycznie. Większość osób które wiedzą czym się zajmuję tak podchodzi do mojego hobby, dlatego mało kto o nim wie :wink:
Powiedz, powiedz!  :ok:
Nienawidzę Androida!

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11405 dnia: Kwiecień 19, 2012, 22:52:19 »
Podziel sie swoim hobby!  :ohreally:

*

don.kamillo

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11406 dnia: Kwiecień 20, 2012, 07:13:33 »
Spojler chyba lubi się zajmować kursami walut? Pisał niedawno, że wygrywał na FB konkursy o przewidywanym kursie franka szwajcarskiego. Ale może ma jeszcze inne.

Moja była nigdy nie mogła zrozumieć, jak można zajmować się telefonami i na jakichś forach rozmawiać o tym. Wytyki też potrafiła mi czynić. Ograniczone dziewczę.

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11407 dnia: Kwiecień 20, 2012, 08:58:45 »
Nie lubię o tym mówić na głos, no ale niech będzie, chodzi o to o czym pisze don_kamillo, dokładnie zwie się to Forex. Teraz jest to chyba dosyć głośny temat, jak zaczynałem się tym interesować to było to trochę mniej popularne.

Jednak opinie osób które nic o tym nie wiedzą są bezcenne :E Pewnie głównie przez to nie lubię o tym mówić.

Vonski, nie tak dawno myślałem nad hodowlą jedwabników :D

*

don.kamillo

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11408 dnia: Kwiecień 20, 2012, 09:20:43 »
Jednak opinie osób które nic o tym nie wiedzą są bezcenne :E Pewnie głównie przez to nie lubię o tym mówić.
Dobrze pamiętałem ;)
Ja kiedyś miałem już wyprzedać swoje PDA... Ale zmiana dziewczyny wyszła korzystniej :ok:
Teraz do mnie przychodzą i pytają, co kupić.

Zatem nie ma co się czaić, Spojler. A poza tym, na forum mamy i tak dużo dziwaków :D

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11409 dnia: Kwiecień 20, 2012, 10:21:25 »
Heh, no ja też już miałem kilka propozycji inwestowania cudzych pieniędzy, ale konsekwentnie odmawiam, bo to niepotrzebny problem i stres. :wink:

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11410 dnia: Kwiecień 20, 2012, 10:23:43 »
Co do hobby, to na mnie ludzie się często krzywo patrzą jak mówię, że lubie jeździć na stopa. Często pierwsze pytanie, to czy jestem biedny :E Swoją drogą to jest też duża część osób, które są zafascynowane jak mówię o podróżach, także tych na stopa ale jak proponuję im wyjazd, to znajdują miliard powodów żeby nie jechać...

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11411 dnia: Kwiecień 20, 2012, 11:04:36 »
Ja tam raz na jakis czas wietrze kolekcje PDA, zazwyczaj z podwojnych egzemplarzy.

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11412 dnia: Kwiecień 20, 2012, 13:15:03 »
Odebrałem paszport w wizą, strasznie szybko się uwineli. Miłym zaskoczeniem jest to, że wiza jest wielowiazdowa. Szef mówił, że będzie tydzień wolnego, wiec może ogarnę jakiś samolot gdzieś na Karaiby jeśli nie będzie jakoś strasznie drogo. :grin:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2012, 13:16:42 wysłana przez ornitolog »

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11413 dnia: Kwiecień 20, 2012, 13:23:37 »
Hameryki, Karaiby.. w du**ch się poprzewracało !!

 :mrgreen:

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11414 dnia: Kwiecień 20, 2012, 13:44:29 »
No co? Jak jest okazja, to trzeba korzystać :P Sprawdziłem tak na szybko połączenie na Jamajke i za te $600 bez problemu się poleci, więc chyba szykują się lepsze wakacje niż się spodziewałem. :ok:

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11415 dnia: Kwiecień 20, 2012, 14:23:33 »
Co do hobby, to na mnie ludzie się często krzywo patrzą jak mówię, że lubie jeździć na stopa. Często pierwsze pytanie, to czy jestem biedny :E Swoją drogą to jest też duża część osób, które są zafascynowane jak mówię o podróżach, także tych na stopa ale jak proponuję im wyjazd, to znajdują miliard powodów żeby nie jechać...
W temacie podróżniczym postronni ludzie zazwyczaj patrzą się na ciebie jak na ufoludka. Ja akurat w sakwiarstwo się bawię. Noclegi w dziwnych miejscach, śniadanko na przystanku pks, suszenie ciuchów na wierzchu bagażu i wiele innych "niezrozumiałych dla ogółu" zjawisk.
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline saknis

  • ****
  • 696
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Hero
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11416 dnia: Kwiecień 20, 2012, 15:19:13 »
Orni, ile czasu czekałeś na spotkanie z konsulem i na wydanie wizy? ;)

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11417 dnia: Kwiecień 20, 2012, 18:32:40 »
Co do hobby, to na mnie ludzie się często krzywo patrzą jak mówię, że lubie jeździć na stopa. Często pierwsze pytanie, to czy jestem biedny :E Swoją drogą to jest też duża część osób, które są zafascynowane jak mówię o podróżach, także tych na stopa ale jak proponuję im wyjazd, to znajdują miliard powodów żeby nie jechać...
W temacie podróżniczym postronni ludzie zazwyczaj patrzą się na ciebie jak na ufoludka. Ja akurat w sakwiarstwo się bawię. Noclegi w dziwnych miejscach, śniadanko na przystanku pks, suszenie ciuchów na wierzchu bagażu i wiele innych "niezrozumiałych dla ogółu" zjawisk.


jak przejdę na emeryturę to pojadę z Wami......extra klimaty
kiedy mówię zonie że pociągiem pojedziemy nad morze to się w czoło puka.......przecież mamy samochód
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

userPEST

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11418 dnia: Kwiecień 20, 2012, 19:50:47 »
Samochodem w Polsce nad morze ze slaska? Toz to kara. Ja dzis wracam kuszetka. Wyspie sie na pewno i zona tez, normalnie to ona kieruje bo ja mam prawko od pazdzienika :P A i taniej. 250zl za 2 osoby dorose i jedno dziecko wyszlo.

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11419 dnia: Kwiecień 20, 2012, 19:58:02 »
Jeszcze proponuję sprawdzić ceny biletów lotniczych, można się mile zaskoczyć.

ornitolog To co masz w paszporcie to jest promesa wizowa, właściwą wizę dostanie (albo nie  :lol:) dopiero po rozmowie z imigracyjnym na lotnisku w USA.

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11420 dnia: Kwiecień 20, 2012, 21:17:32 »
Samochodem w Polsce nad morze ze slaska? Toz to kara. Ja dzis wracam kuszetka. Wyspie sie na pewno i zona tez, normalnie to ona kieruje bo ja mam prawko od pazdzienika :P A i taniej. 250zl za 2 osoby dorose i jedno dziecko wyszlo.
A ja kocham jezdzic i najchętniej wsiadłbym na moto i wzium! :) Samochodem też może być... Tempomat na 110 km/h, moja muzyka i świat przestaje istnieć...

*

userPEST

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11421 dnia: Kwiecień 20, 2012, 21:28:10 »
Tempomat na 110km/h? No to sie nie dziwie juz ze tyle gmin poprzedajacych morze znaczna czesc budzetu opieraly na mandatach z fotoradarow. Przypominam, ze na polskich szosach jest 90km/h. A autostrade nad morze z Gliwic kolega bedzie mial po Euro. Tylko nikt nie powiedzial, czy chodzi o euro FIFA czy euro z  UE hihi?

Połączone: Kwiecień 20, 2012, 21:33:42
Spica jako hotspot doskonale sie spisala min.2 dni.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2012, 21:33:42 wysłana przez userPEST »

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11422 dnia: Kwiecień 20, 2012, 22:58:01 »
Krajową jedynką, chociaż teraz już jeździ się tragicznie, bo co chwile jest 70km/h, no bo gmina zamiast zrobić kładkę to wolą dać fotoradar... Krajowa droga... Pare lat temu nie było tych pierdół i nocą 110 spokojnie można było utrzymac. Poza tym poza miastem na dwóch pasach w jedną stronę jest stówką.

*

userPEST

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11423 dnia: Kwiecień 20, 2012, 23:34:01 »
cDobry czlowieku a ile masz tych dwupasmowek. Caly gwizdek poszedl w autostrady a nam wlasnie kilkukrotnie tanszych dwupasmowek brakuje. Autostrady sa dla busiASSmanow i politykow a biedota wlasnie dwupasmowkami do roboty bedzie zapizdzac albo i nie bedzie bo i tam wprowadza myto. Czekam jak wprowadza myto jak w sredniowieczu/czasy Hanzy poniekad pierwowzoru UE hihi/ za wejscie do miasta i przejazd mostem.

A radosc
Cytuj
Można się bowiem spodziewać, że miejsce stopniowo wycofujących się z regionu Bliskiego Wschodu Amerykanów zajmie Pekin: nieskonfliktowany z żadnym z krajów rejonu Zatoki Perskiej, żądny surowców, a co za tym idzie, również spokoju i bezpieczeństwa. Marcin Rzepka dla "Polski Zbrojnej"

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11424 dnia: Kwiecień 20, 2012, 23:58:38 »
Gliwice- Ustka 6h. Zlamalem chyba wszystkie mozliwe przepisy, ale da sie, oczywiście w nocy.

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11425 dnia: Kwiecień 20, 2012, 23:59:08 »
Kusiu, wiem że decyzja należy do imigracyjnego na lotnisku. :wink:

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11426 dnia: Kwiecień 21, 2012, 01:31:44 »
Polskim busem taniej i fi-fi na pokładzie.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

userPEST

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11427 dnia: Kwiecień 21, 2012, 02:38:16 »
Gliwice- Ustka 6h. Zlamalem chyba wszystkie mozliwe przepisy, ale da sie, oczywiście w nocy.
Wiem, ze sie da. Tylko po co? Kawaleryjskie serce tez mam, ale zabic kogos nie zamierzam i raczej nie przyklasne . Kiedys nawet mialem przyjemnosc cos takiego przezyc.Od tego czasu nie utrzymuje kontaktu z wujkiem z Wegrowa. Czas przejazdu  Nysa-Warszawa wyniosl 2h 40min.

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11428 dnia: Kwiecień 21, 2012, 08:00:08 »
Orni, ile czasu czekałeś na spotkanie z konsulem i na wydanie wizy? ;)

Na spotkanie z konsulem dość długo czekałem ale nie pamiętam ile, a wiza to błyskawicznie była. We wtorek bylem w ambasadzie, a wczoraj odebrałem paszport.

Jak już tak gadacie o drogach, to siedzę właśnie w Berlinie. Wczoraj jechałem autostradą to jechało się wspaniale, około 3h i w hotelu byłem. Swoją drogą to od Poznania jak się jedzie, to drugie bramki (już blisko granicy) są jeszcze nieczynne.

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #11429 dnia: Kwiecień 21, 2012, 09:37:48 »
Gliwice- Ustka 6h. Zlamalem chyba wszystkie mozliwe przepisy, ale da sie, oczywiście w nocy.
Gdańsk- Poznań 8h, wszyscy oprócz kierowcy zrobieni, więc z nawigacją było ciężko :P Najlepsze że z powrotem zajęło to tyle samo...