Podziel sie swoja radoscia

  • 16501 Odpowiedzi
  • 1544968 Wyświetleń

0 użytkowników i 14 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline Flameman

  • *
  • 68
  • Sprzęt: Samsung Spica,Nokia E71,n810,HP iPAQ h1940
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9870 dnia: Wrzesień 26, 2011, 16:55:18 »
Albo czegoś nie zrozumiałem, albo nie bierzesz pod uwagę, że te buty z pudełka też są przymierzane, właśnie z powodu braku odpowiedniego rozmiaru na wystawie, chyba że mówisz o takim pudełku z zaplecza (jak to zwykle ma miejsce w przypadku kopowania lakierek) :)

*

Offline adiko96

  • ***
  • 296
  • Płeć: Mężczyzna
  • No HTC, no cry...
  • Sprzęt: Eldżikałkę Nexusiałkę Cztery :mrgreen:
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9871 dnia: Wrzesień 26, 2011, 16:59:01 »
Albo czegoś nie zrozumiałem, albo nie bierzesz pod uwagę, że te buty z pudełka też są przymierzane, właśnie z powodu braku odpowiedniego rozmiaru na wystawie, chyba że mówisz o takim pudełku z zaplecza (jak to zwykle ma miejsce w przypadku kopowania lakierek) :)

Chyba, że jeszcze ktoś ma nr. 46 w wyżej, bo nie dużo osób ma taki rozmiar (np. ja kiedy chodzę po buty to akurat albo nie ma mego rozmiaru albo dopiero co wyjmowany z pudełka, a w halówce mam rozmiar 50 :E :mrgreen:)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2011, 17:00:41 wysłana przez adiko96 »

*

don.kamillo

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9872 dnia: Wrzesień 26, 2011, 17:06:58 »
Właśnie mój rozmiar 42 zawsze przynoszą mi z zaplecza :) I zawsze wyciągam te papierki z butów.

*

Offline yo

  • ****
  • 971
  • Sprzęt: fajny Leo, galaxy tab p1000
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9873 dnia: Wrzesień 26, 2011, 17:10:46 »
ja jak przymierzam to też wyjmuję te papierki z butów (z nimi byłoby ciasno :P), ale jeśli butów nie kupuję to je wkładam z powrotem...
end of fear
yo is here

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9874 dnia: Wrzesień 26, 2011, 17:16:49 »
Panowie,przymierzone a prześmigane to inna bajka.
Śmiganych sam też bym nie nabył a tym bardziej ubrał bo po pierwsze stać mnie na nowe w lumpexach się nie muszę ubierać a po kolejne brzydzę się przesmrodzone buty i jakąkolwiek inną odzież po kimś nosić.

Ciekawe jak się dotyka zaślinionej przez narciarza poręczy ruchomych schodów na dworcu :P
Ciekawe również czy ktoś by usiadł na foteliku w autobusie po babci która zasmrodziła cały pojazd bo nie myła się od lat.
Nikt nie widział nigdy jak dzieciak z nudów ślini rączkę wózka zakupowego aż strach pomyśleć gdzie się smyrał stary przepocony grubas który pchal wózek przed tobą?


BTW 42 to chyba najpopularniejszy rozmiar,najczęściej ciężko dostać w nim buty dla własnego spokoju własnie ten bym położył na wystawie.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

don.kamillo

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9875 dnia: Wrzesień 26, 2011, 17:34:31 »
To chyba w Sieradzu mają wielkie stopy, bo na wystawach zawsze są 44, albo małe 41. Albo 42 jest tak popularne, że szybko się sprzedaje i dla mnie zawsze są z zaplecza :P

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9876 dnia: Wrzesień 26, 2011, 17:46:29 »
 :mrgreen: Ostatnio przymierzałem wysokie trekingi rozmiar 39 - idealne na moją dłoń, chociaż troche ciasno, gdy się dłoń wyciągało  :D

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9877 dnia: Wrzesień 26, 2011, 19:18:56 »
Panowie,przymierzone a prześmigane to inna bajka.
Śmiganych sam też bym nie nabył a tym bardziej ubrał bo po pierwsze stać mnie na nowe w lumpexach się nie muszę ubierać a po kolejne brzydzę się przesmrodzone buty i jakąkolwiek inną odzież po kimś nosić.

Ciekawe jak się dotyka zaślinionej przez narciarza poręczy ruchomych schodów na dworcu :P
Ciekawe również czy ktoś by usiadł na foteliku w autobusie po babci która zasmrodziła cały pojazd bo nie myła się od lat.
Nikt nie widział nigdy jak dzieciak z nudów ślini rączkę wózka zakupowego aż strach pomyśleć gdzie się smyrał stary przepocony grubas który pchal wózek przed tobą?
Daras w obydwóch przypadkach zgadzam się z Tobą w 100% :ok: Dokładnie takie mam podejście ;)

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9878 dnia: Wrzesień 26, 2011, 20:00:31 »
Na codzień jednak "czego oczy nie widzą..."
Poręczy nie ruszam bo nie mam problemów z równowagą ale w środkach komunikacji miejskiej trzymać się trzeba a materiałowe foteliki często same z siebie przpierdziane i przepocone smierdzą a z dwojga złego wolę siedzieć...
Wózków zakupowych raczej nie używam,jak zakupy zmieszczą mi się w łapach to nawet kosza nie biorę o co czasem ochrona się pruje co mam oczywiście głęboko w zadku...
Drzwi do kibla sa najgorszym wyzwaniem bo nie każdy umywa dłonie przed wyjściem  :P

Najbardziej jednak mnie drażnią kanarzy usiłujący mi wyrwac mój prywatny osobisty bilet celem rozdarcia go swoimi brudnymi łapskami.
Ktoś może ma jakieś pomysły po co te debile to robią?
Jak się zapytałem usłyszałem "żeby było widać że skasowany" - to oni kasują czy sprawdzają?
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9879 dnia: Wrzesień 26, 2011, 20:51:56 »
może nie że skasowany tylko skontrolowany ;) żeby jeden bilecik nie krążył sobie po tramwaju podawany z rączki do rączki
tylko co wtedy jak się komuś wcześniej bilet przedarł :D

*

Offline saknis

  • ****
  • 696
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Hero
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9880 dnia: Wrzesień 26, 2011, 21:02:57 »
Żebyś przy wysiadce nie podzielił się nim z kimś wsiadającym, o chyba też nie jest zgodne z ich uprawnieniami, ale ręki nie dam sobie uciąć.

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9881 dnia: Wrzesień 26, 2011, 21:07:47 »
Niby nie można ale i tak w SKM są na trasę od-do bilety a te debile i tak usiłują drzeć moją własność wmawiając mi że to nie jest moja własność.
Jednemu ostatnio prawie w klapę dałem bo się szarpać ze mną zaczął...


A teraz pora odpękać kolejną nockę bliżej emerytury,zatem dobrej i spokojnej życzę.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9882 dnia: Wrzesień 26, 2011, 21:12:02 »
W takim przypadku lepiej byłoby stosować parafkę - bo co jak wejdzie druga kontrola? :P
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9883 dnia: Wrzesień 26, 2011, 21:53:09 »
Drzwi do kibla sa najgorszym wyzwaniem bo nie każdy umywa dłonie przed wyjściem  :P
No właśnie, a potem taki ktoś przejdzie sobie przez centrum miasta, dotykając drzwi od toalety, restauracji, poręczy, przejedzie się tramwajem, trzymając się uchwytu a na końcu się z Tobą przywita :E

Wózków zakupowych raczej nie używam,jak zakupy zmieszczą mi się w łapach to nawet kosza nie biorę o co czasem ochrona się pruje co mam oczywiście głęboko w zadku...
Pamiętaj że ten towar ktoś wcześniej musiał kilka razy przepakować :D

ale w środkach komunikacji miejskiej trzymać się trzeba a materiałowe foteliki często same z siebie przpierdziane i przepocone smierdzą a z dwojga złego wolę siedzieć...
Nie trzeba, wystarczy że się odpowiednio stanie ;) miałem to opracowane jak jeździłem komunikacją, no niestety ja też leniwy jestem i wolę siedzieć, więc to muszę przeboleć, chociaż najbardziej brzydzę się dotykać czegoś rękami, bo człowiek nieświadomie dotyka twarzy co chwilę...

W takim przypadku lepiej byłoby stosować parafkę - bo co jak wejdzie druga kontrola? :P
Dokładnie, przerwany bilet nic nie zmienia, równie dobrze mógł się przerwać w kieszeni...

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9884 dnia: Wrzesień 27, 2011, 02:30:34 »
A ja się dzisiaj cieszę z mojego obmacanego co prawda cudzymi palcyma, ale już mojego HTC Touch Pro:grin:

Co do kanarów, to dzisiaj spotkałem, ale jak zobaczył, że siedzę z kulami, to nawet nie zapytał o bilet.
Zastanawiam się, czy w ogóle dobrze zrobiłem kupując bilet, czy jako kulawiec nie muszę kupować biletów? Nie wydaje mi się, ale ciekawi mnie to :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2011, 02:32:24 wysłana przez Paveu69 »
Nienawidzę Androida!

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9885 dnia: Wrzesień 27, 2011, 02:36:40 »
Sprawiłem sobie biznesowego androida ;) Motorola XPRT czyli trochę zmodyfikowana Motorola Droid Pro (większa bateria w standardzie, matowy tył, trochę inny wygląd przodu).



*

Offline Jamirq

  • ****
  • 640
    • http://www.jamirq.com
  • Sprzęt: bylo minelo
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9886 dnia: Wrzesień 27, 2011, 07:49:40 »
@Kusiu: i jak wrażenia? Wygodnie sie pisze czy złe wyważenie telefonu przez tali wydłużony kształt?

*

Offline I_Mat

  • **
  • 217
  • dunno
  • Sprzęt: spełnia normy
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9887 dnia: Wrzesień 27, 2011, 08:11:29 »
@Kusiu
telefon naprawdę mi sie podoba, mógłbyś porównać klawiatury wspomnianej Motoroli i Pixi? (tutaj jeszcze przyda się informacja czy masz duże dłonie czy standardowe)

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9888 dnia: Wrzesień 27, 2011, 08:44:09 »
Wygodnie sie pisze czy złe wyważenie telefonu przez tali wydłużony kształt?
Bateria jest umieszczona na dole telefonu, więc wyważenie jest bardzo dobre.

Na klawiaturce pisze się całkiem wygodnie, klawisze nie są od siebie odseparowane, ale nie ma problemu z wybraniem właściwego. Pod "f" i "j" są wypustki, które teoretycznie umożliwiają pisanie bezwzrokowe, ale niestety ja nie jestem ich stanie wyczuć opuszkiem palca, są zbyt głęboko schowane. Dłonie mam normalne (adekwatne do wymiarów 188cm/88kg), ale nigdy nie miałem problemów z pisaniem na klawiaturkach kciukowych, np. bardzo dobrze wspominam Sony Clie TG50 którego klawiaturkę w recenzjach oceniano bardzo źle. Na Pixi lepiej pisze się jedną ręką bo cały telefon a przez to i klawiaturka są węższe. Co ciekawe, układ klawiszy w obu telefonach jest identyczny.

*

Offline Adams.72

  • **
  • 183
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio P350 , SGS, ARCHOS HT 7", SGH i600.
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9889 dnia: Wrzesień 27, 2011, 22:27:27 »
Moja radość na dzisiaj: nowiutki Samsung SGH i600 za całe 177,50 .Pełen komplet - 2 baterie,2 klapki itd.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2011, 22:30:51 wysłana przez Adams.72 »
Mio P350, Toshiba G900-->Topaz-->Toshiba TG01-->SGH i780-->SGS

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9890 dnia: Wrzesień 27, 2011, 22:48:09 »
Do mnie dzisiaj doszedł Amazon Kindle 3 i muszę przyznać, że bardzo fajne urządzenie. Kumple z mieszkania stwierdzili, że im też by się coś takiego przydało.

*

Offline saknis

  • ****
  • 696
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Hero
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9891 dnia: Wrzesień 27, 2011, 22:55:02 »
Jaka cena i wersja Orni? Wiesz może skąd brać polskojęzyczne książki w niewygórowanych cenach? Mam na myśli wielkie tytuły, nie niszowe bądź darmowe, takich trochę już znalazłem.

*

Offline Evendim

  • NerD
  • ****
  • 583
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lewy brzeg warszawa
    • Polish Xbox Community
  • Sprzęt: Lumia 800 ,hx4700, itouch 2g, kindle3, Acer a100
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9892 dnia: Wrzesień 27, 2011, 23:16:20 »
Jaka cena i wersja Orni? Wiesz może skąd brać polskojęzyczne książki w niewygórowanych cenach? Mam na myśli wielkie tytuły, nie niszowe bądź darmowe, takich trochę już znalazłem.

Cena - zawsze najniższa w Amazon.com, co do Polskich ebooków jest z tym ooooogromny problem, np helion (tak wiem nie ten target) udostępnia tyle, że z Adobe DRM którego Kindle nie wspiera, jasne można DRM "zdjąć" problem tylko, że to tak jak kupić grę, tylko po to, żeby ją scrackować.... Z tego co wiem z prozą jest ten sam problem :/
Evendim na prezydenta!

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9893 dnia: Wrzesień 27, 2011, 23:19:20 »
Miałem kupować z amazon.com ale wyrwałem na allegro za 530zł wersje wifi, do tego dostałem gratis ładowarke samochodową, sieciową, słuchawki i pendrive 4GB, no i przesyłka kurierem darmowa. Szkoda, tylko że trafiła mi się wersja z reklamami ale nie są one zbyt uciążliwe, więc przeżyję. A co do książek, to jeszcze za bardzo sie nie rozglądałem, kupiłem go bardziej pod kątem materiałów na studia. :wink:

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9894 dnia: Wrzesień 27, 2011, 23:52:58 »
Nie "trafiła Ci się" wersja z reklamami, tylko taką dałeś sobie wcisnąć kupując w ciemno przez Allegro.
Wszyscy sprzedawcy z Allegro importują Kindle z jednego źródła - z Amazonu, tam, gdzie są najtańsze.
Wersja z reklamami kosztuje 368zł według dzisiejszego kursu, wersja bez reklam natomiast kosztuje 449zł.
I poważnie, jeśli kupować Kindle gdziekolwiek, to tylko w Amazonie.

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9895 dnia: Wrzesień 28, 2011, 00:26:50 »
Nie chciało mi się czekać na przesyłke z USA i dlatego wziąłem z allegro.

*

userPEST

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9896 dnia: Wrzesień 28, 2011, 08:05:35 »
Nie "trafiła Ci się" wersja z reklamami, tylko taką dałeś sobie wcisnąć kupując w ciemno przez Allegro.
Wszyscy sprzedawcy z Allegro importują Kindle z jednego źródła - z Amazonu, tam, gdzie są najtańsze.
Wersja z reklamami kosztuje 368zł według dzisiejszego kursu, wersja bez reklam natomiast kosztuje 449zł.
I poważnie, jeśli kupować Kindle gdziekolwiek, to tylko w Amazonie.

ostatnio taki jeden dzwonił do mnie na sklep i musiałem go edukować co to jest Kindle i skąd się to bierze /dla kogo jest to produkowane/.

*

Offline Evendim

  • NerD
  • ****
  • 583
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lewy brzeg warszawa
    • Polish Xbox Community
  • Sprzęt: Lumia 800 ,hx4700, itouch 2g, kindle3, Acer a100
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9897 dnia: Wrzesień 28, 2011, 08:26:43 »
Nie chciało mi się czekać na przesyłke z USA i dlatego wziąłem z allegro.

Do mnie paczka z Amazonu szła całe 4 dni...
Evendim na prezydenta!

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9898 dnia: Wrzesień 28, 2011, 10:34:07 »
(...) problem tylko, że to tak jak kupić grę, tylko po to, żeby ją scrackować.... Z tego co wiem z prozą jest ten sam problem :/

Ja tam crack'uje swoje gry, coś w tym złego?
Nienawidzę Androida!

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #9899 dnia: Wrzesień 28, 2011, 10:43:59 »
to tak jak kupić grę, tylko po to, żeby ją scrackować.... Z tego co wiem z prozą jest ten sam problem :/
Czasem trzeba :P Np. jeśli gra jest fajna, a producent upiera się w dzisiejszych czasach przy wkładaniu płyty za każdym razem jak się ją uruchamia :)
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+