Podziel sie swoja radoscia

  • 16501 Odpowiedzi
  • 1534656 Wyświetleń

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline grzegorzb50

  • ***
  • 455
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4,  LG E900
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8760 dnia: Maj 03, 2011, 17:33:57 »
jezeli juz jest mowa o sluchawkach to i ja sie wtrace.
od miesiaca mam sluchawki zakupione w komplecie z pda LG E900, niewiem czy mi uwierzycie ale te dokanalowki graja lepiej od naprawde chwalonych modeli uznanych marek,ktore teraz lezakuja u mnie w szufladzie.

*

Offline krissos

  • ****
  • 635
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy II +32GB
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8761 dnia: Maj 03, 2011, 21:16:00 »
Legia z Pucharem Polski :)
Nie mów mi jak mam żyć bo nie ty za mnie będziesz umierać

*

Offline wojnest

  • **
  • 229
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8762 dnia: Maj 03, 2011, 21:28:47 »


Dell Precision M65 z matrycą full hd.

*

Offline Kozak

  • ****
  • 517
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire HD
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8763 dnia: Maj 03, 2011, 21:34:50 »
Ja tam słuchawek dokanałowych nie lubię, czuję dyskomfort, wolę douszne.

Legia z Pucharem Polski :)
Szkoda, wolę ligi zagraniczne od polskich, ale w LE Lech ma dużo większe szanse, Legia pewnie jak zwykle zawali, a Lech w 4. rundzie eliminacyjnej byłby rozstawiony, a w grupie trafiłby do 3. koszyka.
Hermes -> BB 8310 + N810 -> i780 + N810 -> i5700 -> HD2 -> DHD @ Android Revolution HD 5.1.11 & no-Sense 0.15

*

don.kamillo

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8764 dnia: Maj 03, 2011, 22:04:06 »
Lubię Lecha, ale obiektywnie rzecz biorąc, z taką grą to nie miałby szans zwojować Europy.

*

Offline omg123

  • *
  • 91
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Evo 3D
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8765 dnia: Maj 03, 2011, 22:47:49 »
Barcelona w finale ! :)
NIE lubię to !

*

Offline czarekfcb

  • **
  • 223
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire / HTC G1
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8766 dnia: Maj 04, 2011, 08:48:40 »
Barcelona w finale ! :)

Identyczna radość  :D

*

Offline Kozak

  • ****
  • 517
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire HD
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8767 dnia: Maj 04, 2011, 09:34:07 »
Lubię Lecha, ale obiektywnie rzecz biorąc, z taką grą to nie miałby szans zwojować Europy.
Ale na pewno spisałby się lepiej niż Legia. Na Łazienkowskiej czeka nas pewnie kolejna przebudowa kadry i kolejna kompromitacja, a Lech jakiś poziom już prezentuje, poza tym tegoroczne doświadczenie plus rozstawienie w eliminacjach mogłyby znacznie pomóc w awansie.
Hermes -> BB 8310 + N810 -> i780 + N810 -> i5700 -> HD2 -> DHD @ Android Revolution HD 5.1.11 & no-Sense 0.15

*

userPEST

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8768 dnia: Maj 04, 2011, 09:59:15 »
no cuż gruba kasa poszla.

Połączone: [time]Maj 04, 2011, 10:05:11[/time]
jezeli juz jest mowa o sluchawkach to i ja sie wtrace.
od miesiaca mam sluchawki zakupione w komplecie z pda LG E900, niewiem czy mi uwierzycie ale te dokanalowki graja lepiej od naprawde chwalonych modeli uznanych marek,ktore teraz lezakuja u mnie w szufladzie.

nie dziwi mnie to bo LG próbując sie wybić ze zmowy oligopolu bierze na tapete kupę świetnych pomysłów włożonych do szuflady kiedyś przez zmówione firmy.Boję się tylko czy nie rzucą się na niego tak jak na Philipsa kilkanascie lat temu jak sie próbował wypisać ze zmowy.
I w tym roku dokopie wszystkim vide:Tv lcd 3D z 4k inaczej trueHD,bez aktywnych shitowatych okularów i to w cenie beznadziejnej starej 30-letniej technologi /tak trzydziestoletniej to nie pomyłka lamy/ rodem od Sanyo z czasów VHS którą uzywa shitsung i inni, tylko w celu trzepania naszych kieszeni a nie dostarczenia nowoczesnej technologi.

No ale fanboye i tak kupują ten shit i cierpią na ból głowy od stroboskopowego efektu  muahahahahahaha, żal mi ich.

Połączone: [time]Maj 04, 2011, 10:15:39[/time]
a czemu to g..no uzywa szajsung . Nie wiecie zapewne, bo ich matryce nie sa wstanie wyswietlic ponad 125Hz ot i cała tajemnica.
Sprzedają więc wam wyżyłowane stare matryce z technologią sprzed 12 lat /odkupioną od Sharpa z resztą/z podkręconym podświetleniem żeby na sklepie dobrze wyglądało i dumbboye kupują. Och lamy ,lamy w rtv jesteście.

Połączone: [time]Maj 04, 2011, 11:03:04[/time]
za to słyszałem naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaprawdę duzo dokanałówek KAŻDA była do d..y a nie do ucha ,niekontrolowany pierdzacy bas, przerysowana srodek a gora jak byla slyszalna to raniła uszy. Nie po to bog stworzył ludzią małżowine żeby z niej nie kożystać.
Ale wiesz, że słuchawki się "wygrzewa"?
Poużywaj dokanałówek przez miesiąc a nie przez dwie godziny. Nie będziesz w stanie słuchać z "kasku". Ja moje mam miesiąc albo dwa i ostatnio wyciągnąłem z szuflady Sennki HD 201 Gaming - byłem w szoku jak mogłem z tego słuchać. W porównaniu do dokanałówek wcale nie tłumią dźwięku z otoczenia, a ten model ma opinię dobrze odizolowujących.
Nie po to Bóg stworzył dźwięk, żeby niszczyć go "kaskiem" :P

a i skonczcie nazywac adaptacje sluchu "wygrzewaniem" bo zaczynacie być śmieszni  Słuchawki w przeciwieństwie do dużych przetworników mechanicznych /tzw.głośników membranowych/po kilku godzinach osiągaja odpowiednią do ich pasma przenoszenia skuteczność w związku z czym dalsze wygrzewanie to tylko nieznaczne poprawienie dynamiki ok mniej niż Db w zakresie niskich i srednich tonów a nie zmiana charakterystki ich przenoszenia.


jak nie wierzycie to poczytajcie o parowaniu głośników w tonsilu. Tam parowania dokonywano juz po zejściu z linni produkcujnej a więc bez wygrazania, owszem zawsze możecie powiedziec że błąd pomiaru na t=o powinien być ten sam dla głośników produkowanych ta samą metodą ale tak nie jest, bo głośniki tam były produkowane ręcznie więc micro-konstrukcja poszczególnego głośnika mogłą się odrobinę różnić , a i tak ich głośniki dorównywałay albo i wieleokrotnie przewyższały tak chwalone wszędzie celestiony. Jednynie wysokotonówki w PRL nikt nie potrafił zrobić za to w szerokozakresowych głośnikach i basowych byliśmy najlepsi na świecie swego czasu dopóki Pioneer na społy z Philipsem nie zniszczył Wrześni.

Połączone: Maj 04, 2011, 11:07:49
i Diory Świdnica-kolumny, Diora Dzierżoniów-elektronika.
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2011, 11:07:49 wysłana przez userPEST »

*

Offline KwusheR

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tutninja
  • Sprzęt: Galaxy Note 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8769 dnia: Maj 04, 2011, 11:49:28 »
W combie basowym mam 15" Celestiona właśnie :P

BTW: Polski napisany ;P

*

dorsz85

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8770 dnia: Maj 04, 2011, 13:14:13 »
za to słyszałem naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaprawdę duzo dokanałówek KAŻDA była do d..y a nie do ucha ,niekontrolowany pierdzacy bas, przerysowana srodek a gora jak byla slyszalna to raniła uszy. Nie po to bog stworzył ludzią małżowine żeby z niej nie kożystać.
Ale wiesz, że słuchawki się "wygrzewa"?
Poużywaj dokanałówek przez miesiąc a nie przez dwie godziny. Nie będziesz w stanie słuchać z "kasku". Ja moje mam miesiąc albo dwa i ostatnio wyciągnąłem z szuflady Sennki HD 201 Gaming - byłem w szoku jak mogłem z tego słuchać. W porównaniu do dokanałówek wcale nie tłumią dźwięku z otoczenia, a ten model ma opinię dobrze odizolowujących.
Nie po to Bóg stworzył dźwięk, żeby niszczyć go "kaskiem" :P

a i skonczcie nazywac adaptacje sluchu "wygrzewaniem" bo zaczynacie być śmieszni  Słuchawki w przeciwieństwie do dużych przetworników mechanicznych /tzw.głośników membranowych/po kilku godzinach osiągaja odpowiednią do ich pasma przenoszenia skuteczność w związku z czym dalsze wygrzewanie to tylko nieznaczne poprawienie dynamiki ok mniej niż Db w zakresie niskich i srednich tonów a nie zmiana charakterystki ich przenoszenia.


jak nie wierzycie to poczytajcie o parowaniu głośników w tonsilu. Tam parowania dokonywano juz po zejściu z linni produkcujnej a więc bez wygrazania, owszem zawsze możecie powiedziec że błąd pomiaru na t=o powinien być ten sam dla głośników produkowanych ta samą metodą ale tak nie jest, bo głośniki tam były produkowane ręcznie więc micro-konstrukcja poszczególnego głośnika mogłą się odrobinę różnić , a i tak ich głośniki dorównywałay albo i wieleokrotnie przewyższały tak chwalone wszędzie celestiony. Jednynie wysokotonówki w PRL nikt nie potrafił zrobić za to w szerokozakresowych głośnikach i basowych byliśmy najlepsi na świecie swego czasu dopóki Pioneer na społy z Philipsem nie zniszczył Wrześni.

Połączone: Maj 04, 2011, 11:07:49
i Diory Świdnica-kolumny, Diora Dzierżoniów-elektronika.
Czytaj se, czytaj... A ja swoje wiem, bo miałem dużo słuchawek i każda na początku miała dużo basu, a po 48h grania nonstop grały rewelacyjnie. Nie pisz o adaptacji słuchu, bo przez te 48h nie używałem słuchawek i porównywałem tylko jak brzmią wyjęte z pudełka z tymi wygrzanymi. Różnica jest kolosalna.
Żadna adaptacja słuchu nie istnieje. Albo słuchawki grają dobrze i Ci pasują albo nie. Nie ma przyzwyczajania się do gównianej jakości dźwięku.

*

userPEST

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8771 dnia: Maj 04, 2011, 13:18:15 »
www.eis.com.pl/virtual/modules.php?mop=modload&name=Forum&file=viewtopic&topic=26565&forum=8
Tia poczytaj tak na szybko na fonie znalazlem.A I idz zrob swoj audiogram to sie przekonasz kto ma racje

*

don.kamillo

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8772 dnia: Maj 04, 2011, 13:35:56 »
Lubię Lecha, ale obiektywnie rzecz biorąc, z taką grą to nie miałby szans zwojować Europy.
Ale na pewno spisałby się lepiej niż Legia. Na Łazienkowskiej czeka nas pewnie kolejna przebudowa kadry i kolejna kompromitacja, a Lech jakiś poziom już prezentuje, poza tym tegoroczne doświadczenie plus rozstawienie w eliminacjach mogłyby znacznie pomóc w awansie.
Lech w tym sezonie gra bardzo nierówno. Panaceum miał być Bakero, ale rezultatów nie widać. A to, że pewnie zabraknie ich w Lidze Europy to przez nich samych.
Oczywiście szkoda, bo ta drużyna całkiem dobrze się prezentowała.

*

dorsz85

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8773 dnia: Maj 04, 2011, 14:22:27 »
www.eis.com.pl/virtual/modules.php?mop=modload&name=Forum&file=viewtopic&topic=26565&forum=8
Tia poczytaj tak na szybko na fonie znalazlem.A I idz zrob swoj audiogram to sie przekonasz kto ma racje
To dowodzi, że na jakimś forum są osoby które słuchały za dużo i za głośno a teraz mają problemy ze słuchem.
Czyjeś wymysły od szkodzeniu dokanałówek i o niewygrzewaniu słuchawek mnie nie interesują bo wiem, że nie szkodzą jeżeli się nie słucha bóg wie jak głośno(słucham cicho bo świetnie izolują więc mniej szkodzę sobie niż Ty słuchając dwa razy głośniej z kasku) i wiem, że wygrzewanie ma znaczenie. Jakieś typki z nie wiadomo skąd mnie nie przekonają.
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2011, 14:27:41 wysłana przez dorsz85 »

*

userPEST

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8774 dnia: Maj 04, 2011, 14:56:36 »
Dlatego polecam audiogram. Ja mam powyżej średniej w każdym paśmie.

Połączone: Maj 04, 2011, 14:58:48
a na brzegach najwiecej coś jak  długieeeee U
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2011, 14:58:48 wysłana przez userPEST »

*

dorsz85

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8775 dnia: Maj 04, 2011, 19:43:50 »
Dlatego polecam audiogram. Ja mam powyżej średniej w każdym paśmie.

Połączone: Maj 04, 2011, 14:58:48
a na brzegach najwiecej coś jak  długieeeee U
Po co mam zrobić badanie słuchu?

*

Offline 5pirit

  • **
  • 184
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gadżeciarz - Fotograf - Militarysta :P
  • Sprzęt: LG L7
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8776 dnia: Maj 04, 2011, 20:31:22 »
Radość na dziś Samsing B7350 (Omnia Pro4) nówka za 350zł  :mrgreen: :O~


SPV M3000 --> Qtek 8300 --> LOOX N560 --> SPV M3100 --> HTC TyTn II Kaiser --> HTC Touch HD --> HTC Raphael --> Samsung Spica i5700 --> Samsung OMNIA Pro B7350 --> HTC Wildfire S --> Samsung Galaxy ACE --> SPV M3100 --> LG L7 ....

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8777 dnia: Maj 04, 2011, 20:38:36 »
doszły stylusy z Hongkongu...są mniejsze i bardziej dokładne
usprawniają obsługę I9000
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8778 dnia: Maj 04, 2011, 20:44:42 »
I ponad rok gwarancji  :mrgreen:

*

Offline kuba1992i

  • **
  • 102
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Ace 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8779 dnia: Maj 04, 2011, 21:16:31 »
I ponad rok gwarancji  :mrgreen:

Miło wspominam ten telefon ;)
Ile dałeś i w jakim stanie??

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8780 dnia: Maj 04, 2011, 21:22:05 »
Dwie stowy, stan sredni: troche porysowane plecki i srebne przyciski troche obtarte. Pełen komplet, wszystkie ksiazeczki, niebrandowany, dokupiona gwarancja roczna za ok. 260zł, ma nieco ponad 22 miesiace. :wink:

Btw. Szkoda, że nie zielony... Ale dzisiaj znalezc k850i na gwarancji, sprawnego.. Za taką kase - nie ma co wybrzydzać  :ok:
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2011, 21:34:50 wysłana przez b7rabbitdj »

*

Offline krissos

  • ****
  • 635
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy II +32GB
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8781 dnia: Maj 04, 2011, 22:56:31 »
Lubię Lecha, ale obiektywnie rzecz biorąc, z taką grą to nie miałby szans zwojować Europy.
Ale na pewno spisałby się lepiej niż Legia. Na Łazienkowskiej czeka nas pewnie kolejna przebudowa kadry i kolejna kompromitacja, a Lech jakiś poziom już prezentuje, poza tym tegoroczne doświadczenie plus rozstawienie w eliminacjach mogłyby znacznie pomóc w awansie.
Lech w tym sezonie gra bardzo nierówno. Panaceum miał być Bakero, ale rezultatów nie widać. A to, że pewnie zabraknie ich w Lidze Europy to przez nich samych.
Oczywiście szkoda, bo ta drużyna całkiem dobrze się prezentowała.

Moim zdaniem żadna drużyna z naszej ekstraklasy nie powinna grać w pucharach europejskich bo to będzie kolejna kompromitacja Wisła będzie mistrzem  Legia ma puchar i za pewne obie odpadną z pierwszym rywalem (obym się mylił)
Nie mów mi jak mam żyć bo nie ty za mnie będziesz umierać

*

userPEST

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8782 dnia: Maj 05, 2011, 00:45:35 »
na temat piłka nozna i jej fani to dam może ten przykład:


-siatka
Hymn Polski /Spodek odleciał !!! Obejrzyj. Każdy Polak powinien to kiedyś przeżyć!:)


-piłka kopana bo lepiej jej nie można nazwać
Stadion Śląski śpiewa hymn Polska - Belgia

wnioski się same nasuwają.

*

Offline woof

  • ****
  • 761
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: różnie
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8783 dnia: Maj 05, 2011, 07:17:10 »
Radość na dziś Samsing B7350 (Omnia Pro4) nówka za 350zł  :mrgreen: :O~



napisz jak to się sprawuję - szukam alternatywy dla E71/ BB9700

*

userPEST

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8784 dnia: Maj 05, 2011, 07:57:18 »
Na blogu o i780  obszernie jest porownana omnia pro 4  z i780 moze to ci pomoze.

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8785 dnia: Maj 05, 2011, 08:02:03 »
@userPEST daj adres tego bloga :evil:
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8786 dnia: Maj 05, 2011, 10:39:05 »
Sprawuje się średnio. Sprzęt działa fajnie i szybko, ale kwadratowy ekran znów powoduje problemy z niektórymi aplikacjami. Poza tym klawiatura jest niestety średnio wygodna, a dpad to już w ogóle jest schrzaniony. Na plus bateria i jakość wykonania.

*

Offline Qklux

  • ***
  • 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • CS 1.6 addict
  • Sprzęt: LOOX_420 HTC_Hermes LG_Swift_L5
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8787 dnia: Maj 05, 2011, 11:32:08 »

stan idealny, 1,5 roku gwarancji, pełen komplet - 200zł

*

Offline 5pirit

  • **
  • 184
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gadżeciarz - Fotograf - Militarysta :P
  • Sprzęt: LG L7
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8788 dnia: Maj 05, 2011, 15:07:46 »
Co do Omni Pro, sprawuje się całkiem fajnie. Kwadratowy ekran mi nie przeszkadza, a wszystkie aplikacje które potrzebuję i mam nie mają problemów z obsługą tej rozdzielczości. Do klawiatury już się przyzwyczajam, bateria rzeczywiście ładnie trzyma.

Jedyne co mi brakuje (i tutaj się nie śmiać) to Windowsa 6.1, bo te wszystkie 6.5 jakoś mi nie podchodzą i czasami mam problemy z odszukaniem czegoś bo WM 6.1 znam na pamięć.


Wie ktoś czy można zainstalować 6.1 na tym sprzęciku, jak i skąd go wziąć?
SPV M3000 --> Qtek 8300 --> LOOX N560 --> SPV M3100 --> HTC TyTn II Kaiser --> HTC Touch HD --> HTC Raphael --> Samsung Spica i5700 --> Samsung OMNIA Pro B7350 --> HTC Wildfire S --> Samsung Galaxy ACE --> SPV M3100 --> LG L7 ....

*

Offline bomberr

  • **
  • 141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC DREAM ;)
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8789 dnia: Maj 06, 2011, 09:15:53 »
Kabura do paska, oraz folia na ekran do G1 ;)
No i moja strona ma coraz więcej użytkowników, dodawanie do katalogów naprawdę się opłaca. :)
Everything happens for a reason..
Po kliknięciu na zdjęcie otwiera się strona www a bez zgody nie może ->Regulamin